2:0

(2:0)

4. kolo, 2. liga 2010/11

FK Fotbal Třinec

Sestava domácí: Rada – Hašek, Vorel, Šmíd, Mičic –Malý, Šiml, Hanousek (87. Pospíšil) – Berger (75. Vrána), Chigou, Svatonský (79. Přeučil).

Sestava hosté: Lipčák - Kuděla, Hanus (46. Onuchukwu), Doležal, Malíř, Lisický, Hupka (46. Cihlář), Ceplák, Chlebek (70. Maroši), Rehák, P. Siegel.

• Branky: 42. Chigou, 44. Šiml. Rozhodčí: K. Hrubeš - Kordula, Kocián. ŽK: Siegel (TRI).
  • Diváci: 480
„Žlutý balet,“ neslo se nad Juliskou při skandování fanoušků, kteří sledovali výhru nad Třincem 2:0. Branky vstřelili Dani Chigou a Ondřej Šiml. A proč žlutý balet? Fotbalisté Dukly poprvé nastoupili v nové sadě žlutých dresů.

Luboš Kozel (trenér Dukly): "Soupeř přijel s velice defenzivní taktikou a hrál na brejky. Spoléhal také na standardní situace, takže jsme se snažili hrát tak, aby soupeř měl těch standardních situací co nejméně. Myslím, že první poločas měl z naší strany velice slušné tempo, kombinačně jsme hráli v pohybu a soupeře jsme přehrávali. Akorát se nám delší dobu nedařilo vstřelit úvodní branku. Jsem rád, že jsme nakonec vstřelili dvě branky těsně před přestávkou. Góly byly odměnou za výkon odvedený v první půli a hodně nám usnadnily boj o konečný výsledek.

Ve druhé půli jsme mohli přidat i třetí branku, která by zápas rozhodla definitivně. I když se to nepodařilo, tak myslím, že jsme měli utkání pod kontrolou a soupeře jsme do žádné velké šance nepustili. Akorát mě mrzí, že jsme divákům nenabídli ještě aspoň jeden gól.“