Teď začne
vojna!

V zimním počasí jsme pod Ještědem nedokázali vstřelit branku

12. 4. 2022 | Jakub Sainer

V zimním počasí jsme pod Ještědem nedokázali vstřelit branku

Chladné aprílové počasí nám pod Ještědem příliš nesedlo. Nepodařilo se nám vstřelit branku a tak z Liberce odjíždíme bez bodů. Domácí zaslouženě zvítězili 4:0.20. kolo, neděle 10. 4. 2022, 12:15, Městský stadion Liberec
Slovan Liberec Slovan Liberec
4:0
(2 : 0)
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Praha:

Šanda D. - Kolský T. (46. Nguyen T.), Muller T., Koller S. (46. Kolman T.) - Rakotomavo T. (C), Šelicha M., Haluza O. - Blecha F. (46. Čejka O.), Babka V. (46. Dinov A.), Pešek T. (46. Uher P.)


Komentář

Utkání v Liberci se neslo ve znamení našich chyb a nepřesností. V kombinaci jsme nebyli přesní, v obranné fázi hry nám chyběla větší koncentrace a komunikace. Velký problém nám dělal terén, na který nejsme příliš zvyklí a velikost hřiště. I přesto jsme si vytvořili několik slibných příležitostí, které se nám bohužel nepodařilo dotáhnout ke kýženému gólu. Snažili jsme se držet míč, hrát konstruktivně a kombinačně. Za což si kluci zaslouží pochvalu, jelikož to je cesta, kterou se chceme prezentovat. Naopak domácím se utkání velmi podařilo, což je také třeba ocenit. Věříme, že i takové utkání, ve kterém nejde vše podle našich představ, je pro nás dobrá zkušenost, se kterou můžeme nadále pracovat.

Neskládáme zbraně a chystáme se na další utkání, které odehrajeme na Velký pátek na Suchdole proti Tempu od 12:30

 


Fotogalerie


Partneři klubu