FANSHOP

U17: Ve velkém vedru jsme doma podlehli Chrudimi

17. 8. 2021 | Redakce

U17: Ve velkém vedru jsme doma podlehli Chrudimi

Náš dorost do 17 let podlehl v druhém utkání nové sezony Chrudimi na domácím hřišti 2:3, když už po poločase ztrácel dvě branky.1. kolo, neděle 15. 8. 2021, 12:30
Dukla Praha Dukla Praha
2:3
(1:3)
ChrudimChrudim

Dukla Praha:

Medenica D. – Budař P., Kolman T., Fantík J. (69. Koller S.), Prior L. (45. Onderišin O.) – Kožený V., Laredo D. (69. Babka V.), Svoboda A. – Blecha F., Muller T., Špírek J.

Branky Dukly: 37. Kolman, 90. Kožený.

Komentář

Začátek utkání nám vůbec nevyšel. V deváté minutě jsme špatně přebrali hráče po autovém vhazování, míč se dostal na hranici velkého vápna, kde měl střílející hráč spoustu času zamířit pod břevno naší branky a bylo to 0:1. Ve 13. minutě jsme ztratili míč na polovině soupeře, a následný brejk nikdo z našich hráčů nedokázal zachytit a chrudimští tak šli do vedení 0:2. Postupem času jsme se dostávali do hry, kluci bojovali, byla na nich vidět velká snaha, ale bohužel jsme v kombinaci a rozehrávce chybovali a byli nepřesní. Ve 37. minutě se nám povedl rohový kop a snížili jsme na 1:2. O 3 minuty později přišla další naše chyba v rozehrávce, kterou soupeř potrestal, a ujal se tak vedení 1:3. 

Ve druhém poločase se obraz hry příliš neměnil. Nakonec jsme v 90. minutě přidali druhou branku, ale na bodový zisk to nakonec nestačilo a tak jsme s Chrudimí prohráli 2:3. Do dalšího utkání jdeme s cílem vrátit se na vítěznou vlnu s výrazným zlepšením naší hry.

Následující utkání odehrajeme v neděli 22.8 od 12:15 v Ústí nad Labem.

 


Fotogalerie


Partneři klubu