PORTRÉTY Z JULISKYFilip Rada
    FANSHOP

U15: V závěrečném utkání podzimní části jsme přesvědčivě zvítězili s Trutnovem

4. 11. 2019 | Redakce

U15: V závěrečném utkání podzimní části jsme přesvědčivě zvítězili s Trutnovem

Po celou dobu hry jsme se snažili překonat obranný val hostí, kteří urputně bránili. Brzy se nám podařilo jít do vedení, ale pak tempo trochu polevilo a další góly jsme přidávali až ve druhém poločase. Nakonec utkání skončilo naší zaslouženou výhrou v poměru 4:0.1. kolo, neděle 3. 11. 2019, 10:15
Dukla Praha Dukla Praha
4:0
(1:0)
TrutnovTrutnov

Dukla Praha: Dudy (40. Donadello) - Budař, Rakatomavo, Kolský, Prior (40. Kotík) - Šelicha (40. Vodrážka), Kožený, Svoboda A. (40. Palinčák) - Uher, Urban (40. Gončarov), Špírek (40. Blecha).
Branky: 5. Kožený, 55. Blecha, 59. Rakotomavo, 79. Kotík.

Komentář

Kluci podali dobrý výkon, byli naprosto dominantní na míči a předvedli několik velmi pěkných akcí. Přes jednoznačné vítězství se nám ale dnes hra nedařila tak, jak bychom chtěli (zejména v prvním poločase). Po rychlém úvodním gólu a dobrém vstupu do utkání jsme se postupně přizpůsobili tempu hry soupeře a nebyli jsme dostatečně agresivní a hladoví po gólech. Také jsme se nemohli přes zhuštěnou obranu prosadit v předfinální a finální fázi, kde chyběla přesnost. Mnohem více jsme také mohli využívat útoků po křídlech. Druhá část se nám povedla trochu lépe a vypracovali jsme si i více příležitostí a dali tři góly. Celkově jsme odehráli dobré utkání. Do dalších tréninků máme výzvu ve zlepšení hry ve finálních fázích a opět se zaměříme na větší využívání křídel. Děkujeme všem rodičům za podporu. 

 


Fotogalerie


Partneři klubu