Teď začne
vojna!

U14: V prvním mistrovském utkání jsme si s chutí zastříleli

19. 4. 2022 | Pavel Papež

U14: V prvním mistrovském utkání jsme si s chutí zastříleli

Na Velký pátek jsme se vydali na první venkovní utkání v divizi. Zavítali jsme na hřiště týmu z Mostu. Od začátku zápasu jsme měli více ze hry a dokázali jsme si vytvořit velké množství brankových příležitostí.13. kolo, pátek 15. 4. 2022, Albrechtická
Most Most
0:13
(0 : 5)
Dukla PrahaDukla Praha

Most:

Hůla, Fleischman, Schmied, Dobiáš, Janeček (41. Rusník), Štandera, Stoklas (41. Hačecký), Černý, Žák (41. Pospíšil), Novotný (41. Procházka), Faigl (41. Kalita)

Dukla Praha:

Tretyakov – Novák , Ford, Kuntoš, Hovadík (41. Syneček) – Čurda, Habrych, Sixta (41. Drašnar) – Slabý, Sharygo (41. Nový), Weiss

Branky: 20. Novák, 28. Weiss, 30. Weiss, 32. Slabý, 36. Weiss, 52. Weiss, 56. Čurda, 58. Weiss, 66. Slabý, 71. Nový, 73. Drašnar, 78. Syneček, 80. Syneček, ŽK: , ČK: , Rozhodčí: .

Komentář

Utkání očima hráčů Jakuba Weisse a Ondřeje Synečeka: Hra začala, několik začátečních minut tlačíme na soupeře a chceme skórovat. Naše snaha se vyplatila a Jakub Novák nás hlavou z centru Jakuba Weisse posílá do vedení. Tímto gólem jsme Most poslali směrem dolů a naše snaha se navýšila, během 7 minut jsme přidali další čtyři góly. Hlavní rozhodčí Slavomír Moudrý píská konec prvního poločasu s vedením Dukly 5:0. Na začátku poločasu druhého nebyla naše aktivita tak vysoká, ale zhruba po 12 minutách jsme vstřelili další branku a v následujících minutách přidali další. Bylo to také dané tím, že Most už moc netlačil, a tak jsme vyváželi míče z obrany s klidem a s přesností. Skóre se nakonec zastavilo na číslovce 13.

Ohlasy trenérů

Trenér Pavel Papež po zápase řekl: "Na začátku utkání bylo vidět, že kluci hrají po velmi dlouhé době na přírodní trávě a tak naše kombinace nebyla tak přesná, ale to se vše změnilo po první vstřelené brance. Poté kluci dokázali lépe kontrolovat míč a přesněji si přihrávat. V prvním poločase byli kluci z Mostu nebezpečnější, v poločase druhém jejich aktivita opadla, a to nám umožnilo přidat další branky. Kluci zaslouží především pochvalu za svou střeleckou produktivitu."

 


Fotogalerie


Partneři klubu