PORTRÉTY Z JULISKYJan Švestka
    FANSHOP
PU, sobota 29. 7. 2017, 11:00, Vochov
Viktoria Plzeň WU15 Viktoria Plzeň WU15
2:2
(2:1)
Dukla PrahaDukla Praha

Branky Dukly: 23. Košatková, 64. Kocková
Diváci: 15

Komentář

Už před zápasem v Plzni musel trenér řešit komplikace v podobě lehkých zranění a nemocí a nominaci upravil na konečných 15 hráček. Po příjezdu do Plzně ale jakoby začal spíše černý den. Už při rozcvičce se necítila Kroutilová a nakonec utkání raději úplně vynechala, během utkání pak postupně odstoupilo několik hráček. Utkání však přesto ukázalo zajímavou podívanou, první půli vyrovnaný zápas. První branku Dukly vstřelila Zuzana Košatková, která stála na konci pěkné akce – Šefčíková připravila míč do vápna pro Pýchovou, jejíž přihrávku pod sebe si našla střelkyně a po kličce vyrovnala na 1:1. Druhý poločas už patřil našim hráčkám. Několik slibných akcí si tým vytvořil a své soupeřky nepustil z vlastní poloviny, avšak branka dnes byla fotbalistkám ve vínovém malá. Druhou branku Dukly vstřelila po rohovém kopu Tereza Kocková, jež si naběhla na pěkný centr Pýchové a zavěsila rovnou k tyči! Po závěrečném hvizdu si tak oba týmy připsaly do přípravy remízu 2:2.

Ohlasy trenérů

Jakub Kowolowski, trenér: „Máme za sebou první týden tréninků, odehráli jsme dvě utkání, se kterými jsme spokojeni. V tuto chvíli se snažím zkoušet a poznávat hráčky. Zejména v modelovém utkání jsme na všech postech vytočili množství hráček, zápas měl slušné tempo, dokonce i se zajímavými pasážemi a akcemi. Jen je škoda, že jsme prozatím museli trochu improvizovat na pozici brankáře, věřím, že gólmanky se k nám připojí do plného tréninku už na soustředění.

Spokojený však nemohu být s Plzní, pokud některou z hráček něco tahalo, případně se necítila, dostala volno, chceme mít hlavně na soustředění zdraví a kompletní kádr. V Plzni jsme k tomu utrpěli několik dalších zranění, doufám, že se brzy hráčky dají dohromady. Další týden se k nám připojí i další hráčky, které se vrací po nemoci či dovolené a já už se těším do další práce.“

 


Fotogalerie


Partneři klubu