PORTRÉTY Z JULISKYMarek Hanousek
    FANSHOP

Samostatné projekty

Každý rok se najdou projekty, které je možné nějakým způsobem podpořit. O to jsme se snažili i my. A i když z toho nebyla dlouhodobější spolupráce, spolupráce se vždy velice povedla.

Hráči ročníku 2004 navštívili děti z Klokánku v Hostivicích.

S naším klubovým doktorem MUDr. Ladislavem Šindelářem jsme si povídali především o zdravotní prevenci profesionálních hráčů speciálně zaměřené na jejich kardiovaskulární systém.

Hráči ročníků 2003 a 2002, zástupci ženského fotbalu a vedení FK Dukla zakoupily knihy pro děti v pěstounské péči.

Dívky běhaly pro O2 štafetu pro Ergo Aktiv, která se zabývá pomocí lidem po mozkové příhodě či úrazu mozku.

Věnovali jsme dres do dražby pro Nadaci Jedličkova ústavu.

S hráči a trenéry A mužstva navštívili válečné veterány.

Hráči ročníku 2002 nadělovali dárečky do Domu Přemysla Pitra (Dům tří přání) a DD Radost na Praze 9.

Účastnili jsme se s hráči A mužstva Dne zdraví a sportu na Praze 11.

Otevřeli jsme tréninkové klece u hřiště Schulhoffova na Praze 11.

Hráči A mužstva si nechali narůst knír  a připojili se k charitativní kampani Movember a společně se skupinami a jednotlivci z celého světa tak pomáhali v boji proti rakovině prostaty.


V Hostinném pomáhali. Tentokrát rodině Nikolky Vaněčkové

pátek 7. 7. 2017 | Redakce

logo 30. ročník Memoriálu Antonína Plecháče se uskutečnil v pátek 23. června v Hostinném a opět pomáhal. V doprovodné dražbě fotbalových relikvií ligových klubů, jejíž výtěžek putoval ve prospěch rodičů Nikolky, která je odkázána na invalidní vozík, se vybralo krásných 11 000 Kč. Dukla Praha do dražby věnovala historický fotbalový míč s podpisy klubových legend v čele s Ivo Viktorem.


Mladší žáci U13 na návštěvě v Klokánku v Hostivicích

úterý 13. 12. 2016 | Redakce

logo Jednoho krásného dne vznikla ještě hezčí myšlenka, a to podpořit nějakým způsobem děti, které to potřebují víc než my. Kdo tedy mohl, pomohl a povedlo se nám vysbírat oblečení, obuv, stolní hry a další věci, které dětem před Vánocemi pomůžou a potěší je.


MUDr. Ladislav Šindelář: „Prevencí je možné předcházet rizikům"

pátek 4. 11. 2016 | Redakce

logo Tým není tvořený pouze hráči a trenéry. Naprosto nezastupitelnou část tvoří týmový lékař, který má na starosti to nejcennější, co každý hráč má – zdraví. S naším doktorem MUDr. Ladislavem Šindelářem jsme si povídali především o zdravotní prevenci profesionálních hráčů speciálně zaměřené na jejich kardiovaskulární systém.


Zástupci klubu na Dni prevence programu POMOC

čtvrtek 3. 11. 2016 | Redakce

logo Ve čtvrtek 20. října se pro veřejnost uskutečnil Den prevence programu POMOC, kde vystoupili přední specialisté na prevenci a léčbu kardiovaskulárních onemocnění a zástupci pacientského sdružení ICTUS včetně lékaře A týmu Dukly Praha MUDr. Ladislava Šindeláře.


Dukla na křtu v Ypsilonce

pondělí 10. 10. 2016 | Redakce

logo Spisovatelka Zuzana Maléřová právě vydala novou knihu KDY SE DOTKNOUT DOSPĚLOSTI plnou příběhů mladých lidí, mezi nimiž jsou i současní či bývalí hráči Dukly - Matěj Hanousek, David Šrámek, Vojtěch Minařík či Jáchym Nosek. Současně se autorka v knize vrací i ke spolupráci s naším klubem na cyklu Celá Dukla čte a píše a dvacet dva textů se stalo součástí této výpravné knihy doprovázené fotografiemi Vlada Bohdana.


Děkujeme, že jste společně s námi podpořili organizaci ERGO Aktiv!

čtvrtek 5. 5. 2016 | Redakce

logo V úterý 19. dubna 2016 se účastnily dva týmy, složené z dorostenek FK Dukla Praha, Pražské O2 štafety na 4x5 km. Dukla běžela pro neziskovou organizaci ERGO Aktiv, která pomáhá lidem po mozkové příhodě či jiném úrazu mozku, a sbírkou na webových stránkách www.darujme.cz přispěla společně s vámi na výstavbu nové tělocvičny.Další stránky
123>>

Fotogalerie


Partneři klubu