PORTRÉTY Z JULISKYŠtěpán Krunert
    FANSHOP

Ptejte se: Ondřej Vrzal

Ptejte se obránce Dukly Ondřeje Vrzala.

Dotazy posílejte do půlnoci 31. července. V následujících týdnech najdete odpovědi mezi novinkami na webu.

Žádáme, aby dotazy měly smysl. Vyvarujte se dotazům typu "Fandímeeee!" nebo "Dukla je nejlepší!!!!!!!!".


Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 13 odpovědí v této kategorii celkem.

31. 7. 2013, 20:39
 
Ahoj Ondro.Zajímalo by mě ,jestli si dovedeš představit,že do konce kariéry zůstaneš v Dukle.A moc Ti fandím.

Odpověď:
Ahoj, dovedu si to představit, ale na druhou stranu doufám, že to není moje poslední „štace“ ve fotbale:))
Honza
25. 7. 2013, 09:39
 
Zdravím Ondro, podle mě po odchodu Stetiny nema za nej Dukla k Vorlovi adekvatni nahradu a je to velká achilova pata v obraně. Váš názor, prosím? Mnoho zdaru v lize!

Odpověď:
Štéťa (Lukáš Štetina, pozn. red.) už je zase u nás a bude hrát proti Jihlavě, tak uvidíme. Myslím si, že Bóža (Tomislav Božič, pozn. red) odvádí v obraně taky dobrou práci.. Není to jen o jednom hráči.:)
19. 7. 2013, 17:36
 
Čau Ondro, Dukla má nového majitele, co od toho ty osobně očekáváš? a ještě dotaz, co říkáš na to že trenér prodloužil smlouvu? :) díky a hodně zdaru!

Odpověď:
Nevím, co od toho mám očekávat, ale Dukla je teď aspoň zajištěná na pár roků. Spadl nám kámen ze srdce a může se nám lépe pracovat:)) A co bych řekl k prodloužení smlouvy? Asi, že trenéra uvidím každý den:)))))
Čany
19. 7. 2013, 06:49
 
Ahoj Ondro,nejdrive chci poprat,at se ti v Dukle i v osobnim zivote dari!Chci se zeptat,jak si napoprve prijal,kdyz te Lubos Kozel zacal predelavat na obrance?Nemas jeste touhu hrat v utoku?Bal si se,ze po zdravotnich problemech treba uz nebudes hrat fotbal na profesionalni urovni?

Odpověď:
Ahoj, děkuju. Nebylo to lehké, naučit se bránit, když jsem celou kariéru jen stál vepředu a musel dávat góly, abych hrál. Teď těm gólům musím zabraňovat :)) Na druhou stranu mi práce v obraně dala něco nového a občas si zaútočit můžu:)) Někdy bych si v útoku zahrál, ale máme tam jiné střelce:))) Po zranění se nebylo zrovna lehké vracet, ale nikdy jsem si nepřipustil, že bych fotbal už nehrál, udělal bych pro to všechno, abych byl zase na hřišti:))))
15. 7. 2013, 10:29
 
Jste obliben fanousky nejen ”nasi” Dukly, radi bychom vedeli, zda se Vam na Dukle (a pod trenerem Kozlem) dobre trenuje a jestli mate motivaci se dale zlepsovat? Hrajete velice dobre, ale jsme presvedceni, ze muzete byt jeste lepsi. Prejeme Vam hodne motivace a uspechu. Dekujeme Cernoch a spol.

Odpověď:
To je hezké, děkuju. Pořád je nějaká motivace se zlepšovat a myslím si, že trenér ví, co dělá a dělá to dobře. Být dvakrát na 6. místě je dobrá vizitka:)
kouk
13. 7. 2013, 17:34
 
Ondro, moc se mi líbí Tvé ofenzivní choutky, které čas od času okořeníš i nějakým tím vstřeleným gólem. Není Ti tak trochu líto, že jseš povoláním ”jen” obránce a ne třeba útočník?

Odpověď:
Ahoj, tak trošku mě to mrzí, ale už jsem si zvykl na beku, kde si můžu i zaútočit. Jak jste řekl, občas se tam ten gól zatoulá, takže jsem spokojený:)
Matyáš Návrat (matnavrat@seznam.cz)
13. 7. 2013, 01:32
 
Co si myslíš o zacatku sezóny bude dukla zcela pripravena na dobývání poharů?

Odpověď:
No to je těžká otázka. Určitě bychom chtěli útočit na poháry, ale není to lehké, držet se čela. Nemusí se dařit, odešlo pár hráčů, které musíme nahradit. Tak jako tak se budeme snažit, aby se na Dukle zase poháry hrály:))
Honza
12. 7. 2013, 16:24
 
Ahoj Ondro, zajímá mě, kdo je v Dukle tvůj největší kámoš a naopak, kdo tě někdy dokáže přivést pěkně do varu. Hodně zdaru v nové sezóně!

Odpověď:
Mám spoustu kamarádů. V šatně máme hodně rodinné a přátelské prostředí. A největší kamarád asi Luboš Kalouda:)
10. 7. 2013, 20:47
 
Ahoj Ondro,
jaká byla tvoje cesta do Dukly. Kdy a kde jsi začal hrát fotbal a kdy jsi si řekl, tak a budu dobrej fotbalista a někam to dotáhnu?

Odpověď:
Moje cesta do Dukly byla dost trnitá. Šel jsem sem po zranění z Plzně a po 14 dnech jsem se zase zranil. To pro mě nebylo vůbec příjemné, ale Dukla se mě ujala a postarala se o mě. Za to jsem hrozně rád:) Fotbal jsem začal hrát na Libuši v 5 letech.
10. 7. 2013, 17:02
 
Ahoj Ondro jak snasis letni pripravu a jak se tesis na dalsi rocnik fotbalove ligi v dresu nasi Dukly preju ti hodne zdravi a pohodu u nas v Dukle

Odpověď:
Myslím si, že nikdo nemá rád přípravu, ale ta letní je určitě lepší, než zimní. Trénuje se s balónem, méně se běhá a je krátká. Na druhou stranu, není to vždy sranda v tom teplu:))

Další stránky
12>>


Fotogalerie


Partneři klubu