PORTRÉTY Z JULISKYŠtěpán Krunert
    FANSHOP

Ptejte se: Vedení klubu

Sdělte vedení FK Dukla Praha vaše přání, stížnosti nebo nějaké jiné zajímavé podněty.

Redakce si vyhrazuje právo smazat opakující se, vulgární nebo jinak nevhodné dotazy.


Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 61 odpovědí v této kategorii celkem.

Duklák20
30. 4. 2017, 23:50
 
Přeji dobrý den, chci se zeptat, zda po skončení této sezony se budou pořizovat adekvátní posily do útoku? Je zřejmé, že po odchodu Albiacha je soupiska útočníků chudší oproti podzimní části, byť s ”posilou” Holendou, ale např. s ohledem na útočníky, kteří byli na soupisce loni, je to trochu nepoměr, až na jedinou vyjímku a tou je Olayianka, který jediný podává skvostné výkony, ale týmu nepatří. Díky za odpověď

Odpověď:
Dobrý den, doplňovat kádr v letní přestávce určitě budeme a týkat se to bude i útoku.
Děkujeme za váš názor a přejeme pěkný den.
Anonym
17. 3. 2017, 23:35
 
Ohledně Dukla campu když bude hráč podávat dobré výsledky může byt zazařen do kádru?

Odpověď:
Dobrý den,
děkujeme za dotaz. Pokud hráč či hráčka na kempu zaujme trenéry, je pozván na zkušební tréninky do své kategorie. Po pár trénincích následuje rozhovor s trenéry (jak hráče/hráčky vidí a vnímají) a zhodnocení dalších možností. Dobrá výkonnost není jediným parametrem k výběru, zajímá nás chování, postavení v týmu a další předpoklady a vlastnosti mladého fotbalisty či fotbalistky.
15. 3. 2017, 11:25
 
Zajímá mě proč při zápase Dukly je prostor za brankou pod ukazatelem score uzavřen pořadatelskou službou prý z bezpečnostních důvodů,hrozí snad pád ukazatele času?
Byl jsem svědkem několika až ze sprostotou zastavení několika skupin diváků.
Úplně mě to zkazilo dojem z vítězného zápasu.

Odpověď:
Dobrý den. Prostor pod světelnou tabulí je uzavřen z bezpečnostních důvodů, neboť na stadionu Juliska je oficiálně FAČR a LFA povolena pouze hlavní tribuna. Ostatní prostory nejsou divákům přístupné. - Průchod mají povolen pouze akreditované osoby dle vnitřního řádu FK Dukla Praha, IZS, pořadatelé a všechny bezpečnostní složky. - Prostor se otevírá pouze po skončení utkání, kdy se spodní brána používá pro odchod diváků ze stadionu. - Z hlediska nastavení pravidel FAČR, LFA a Policie ČR je toto rozhodnutí naprosto správné a za jeho dodržování zodpovídá pořadatelská služba.
28. 2. 2017, 18:33
 
Dobrý den,
chci se zeptat, zda se bude zařizovat předprodej vstupenek do sektoru hostí pro utkání na Spartě, nebo jestli vstupenky budou k prodeji až ve dne utkání na pokladnách Sparty. Díky a s pozdravem D. Lev

Odpověď:
Dobrý den, lístky budou k prodeji až v den utkání na pokladnách Sparty.
Hezký den
26. 2. 2017, 02:56
 
Proč v utkání s Karvinou se neuskutečnilo třetí střídání ? Brandy by rozhodnul utkání !Odpověď:
Dobrý den, o střídání rozhoduje trenér v reakci na průběh utkání.
25. 2. 2017, 18:58
 
Dobrý den,
rádi bychom se informovali o možnosti sponzoringu Vašeho klubu, resp hlavně mládeže. Prosím o zpětnou vazbu, co a jak, pokud máte zájem. S díky PS

Odpověď:
Dobrý den. Zpráva byla předána marketingovému manažerovi Vladimíru Šmírovi. (smiro@fkdukla.cz)
Hezký den.
Alena Vokáčová (vokacova.alena@email.cz)
16. 2. 2017, 17:20
 
Dotaz, pozvání (a p ř á n í)

Dobrý den!
Prosím Vás, je možné zjistit, zda žije ještě někdo z fotbalových legend z vítězného tažení Dukly za Americkým pohárem r.1961 příp. z mistrovství světa z r.1962? Každoročně TJ Sokol Branov pořádá pochod na počest spisovatele Oty Pavla,letos je to již 34.pochod. Prvotina Oty Pavla ”Dukla mezi mrakodrapy” svého času přiblížila fotbal a Duklu nejen fanouškům tohoto klubu, ale dodnes je v srdcích mnoha čtenářů. TJ Sokol Branov má pěkné travnaté hřiště, které před lety vyzkoušely legendy Masopust,Pluskal, Novák a myslím, že tam byl i Jelínek....TJ Sokol Branov by ale především uvítala, kdyby někdo z Vás, z vedení Dukly svou přítomností jako čestný host podpořil nejen tuto její činnost, ale pomohl touto cestou propagovat spojení sportu a sportovních činností s odkazem na vzpomínku Oty Pavla!! Věřte, že bude pro všechny přítomné na pochodu dne 24. června 2017 velkým potěšením Vás přivítat a že zažijete příjemnou a neopakovatelnou atmosféru v údolí řeky Berounky na Křivoklátsku! Pokud Vás tedy toto pozvání osloví (a já věřím, že ano), ozvěte se prosím na tel. č.728092641 nebo 776821609. Oficiální pozvánka by byla zaslána obratem.
S pozdravem Alena Vokáčová, zmocněná k jednání telovýchovnou jednotou a starostou obce Branov

Odpověď:
Dobrý den, ozveme se vám na e-mail. Někdo z nás dorazí.
Hezký den
Luděk Dočkal (Dockal.Ludek@seznam.cz)
12. 2. 2017, 11:15
 
Dobrý den.

Chtěl jsem se zeptat,jestli by byla možnost podepsání dresu celým mužstvem a třeba i panem Bittenglem a třeba i někým ze staré gardy Dukly.
Pro mého taťku,který tento měsíc slaví 60 let a je věrný fanoušek Dukly.
Já bych mu právě chtěl koupit ve fanshopu dres k narozeninám.
Moc vám děkuji za odpověď a krásný den vám přeji.
A Dukle hodně úspěchů.
Luděk Dočkal

Odpověď:
Dobrý den, určitě to je možné. Při objednávce ve fanshopu udejte do poznámky, že chcete nechat dres podepsat. Případně si do fanshopu po zadání objednávky zavolejte nebo pošlete e-mail s požadavkem. My si pak dres převezmeme a necháme vám ho podepsat.
Markéta Hartmanova (MakyHari@seznam.cz)
17. 1. 2017, 16:25
 
Dobrý den,prosím jaká je možnost se zúčastnit tréninku takzvané na zkoušku?? Syn 2008 hraje již 2 roky v Tuchoměřicích.Prestehovali jsme se do Prahy a tak by chtěl s kamarádem k Vám.Prosim o info. Děkuji Hartmanova

Odpověď:
Dobrý den, možnost tu určitě je. Prosím kontaktujte koordinátorku náborů slečnu Marušku Sůrovou (surova@fkdukla.cz, tel.: 732 649 888). Ona vás nasměruje jak na trenéra, tak na trénink.
kolář (euko@seznam.cz)
10. 1. 2017, 20:20
 
Dobrý den a doufám i trochu úspěšnější fotbalový rok.Sleduji dění v Dukle již dlouho,poslední dobou nejsem spokojen s výsledky A týmu jakožto mnoho skalních fanoušků a proto se chci zeptat:co třeba post trenéra?Jeden se teď uvolnil.Myslím Petra Radu.Proč mě to mapadlo?No to je již delší doba,kdy bych tohoto trenéra rád viděl,na místě kde zažil velké fotbalové okamžiky a hlavně v době kdy to týmu nejde tak právě duklácký srdcař by mohl pomoci.Nemyslíte!?

Odpověď:
Dobrý den, pana Petra Radu uznáváme jako významnou fotbalovou osobnost a v současnosti i zkušeného trenéra. Má své nezastupitelné místo v historii Dukly. Nicméně v této chvíli Dukla potřebuje trenéra, který je úzce propojen s mládeží klubu a jeho filozofií. Čímž máme na mysli mimo jiné výchovu a postupné zařazování mladých hráčů do A mužstva. Proto jsme se rozhodli pro mladší trenéry, konkrétně pana Jaroslava Hynka.

Další stránky
123456>>


Fotogalerie


Partneři klubu