PORTRÉTY Z JULISKYJan Švestka
    FANSHOP

Ptejte se: Lukáš Štetina

Ptejte se obránce Dukly Lukáše Štětiny.

Dotazy posílejte do půlnoci 30. listopadu. V následujících týdnech najdete odpovědi mezi novinkami na webu.

Žádáme, aby dotazy měly smysl. Vyvarujte se dotazům typu "Fandímeeee!" nebo "Dukla je nejlepší!!!!!!!!".


Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 15 odpovědí v této kategorii celkem.

jan
3. 12. 2012, 13:43
 
Chtel bych se zeptat jaky je tvuj jidelnicek pred treninkem nebo zapasem a kdyz ho nemate?

Odpověď:
Když si vezmeš, že trénink a nebo zápas je ve večerních hodinách, tak na snídani 2 bílé jogurty smíchané s musli a do toho si nakrájím půlku banánu. Na oběd mi nejvíc vyhovuje slepičí vývar s nudlemi a jako hlavní jídlo kuřecí prsa na másle se špagetami plus nějakou musli nebo sladkou tyčinku. A když nemám zápas, tak jím přibližně to samé na různé způsoby. Jinou stravu mám samozřejmě mimo sezonu. Ale jím vše s mírou.
26. 11. 2012, 20:52
 
Kedy dojdes do lk ?? :D :D

Odpověď:
Co nejdřív, Mato.
Petr
23. 11. 2012, 21:14
 
Dobrý den, Lukáši. Proč se nedaří, reprezentantovi U21, prosadit se výrazněji do sestavy? V čem vidíte největší překážku? Děkuji a přeji hodně štěstí.

Odpověď:
Dobrý den. Tak na začátku mi dělalo dost velký problém zvyknout si na herní styl Dukly. A nakonec to je jen a jen na trenérovi, zda je se mnou spokojený. Pokud je spokojený, tak mě tam dá a když ne, tak sedím. Stále se mám, co učit a v čem se zlepšovat. Děkuji mockrát.
jankasvetla (jankasvetla@seznam.cz)
21. 11. 2012, 21:07
 
Ahoj dakujem za foto s podpisom,moc ma potešilo,prajem vela uspechov.

Odpověď:
Ahoj, nemáš zač. Rádo se stalo. I já děkuji.
Meno
13. 11. 2012, 14:21
 
Nazdar.Ako ide RSa?Makaj na sebe a drž sa.Si dobrý a máš perpektívu.

Odpověď:
Nazdar, Rsa jezdí výborně a nemá chybu! Děkuji pěkně
kouk
12. 11. 2012, 15:45
 
Řekl bych, že Tvé příjmení není zas až tak moc složité na přečtení či napsání. Tím pádem nechápu proč je Tvé jméno někdy uváděno ve tvaru ŠtĚtina a někdy ŠtEtina. Tak jak to tedy je doopravdy? Myslím si, že Ty bys to mohl vědět :-)

Odpověď:
Tak u nás na Slovensku se píše Štetina a, zde mě píší ŠtĚtina. U nás se písmenko E změkčuje, ale nevím, jak je to v Česku. Asi to český pravopis nakazuje napsat jinak :-D
kouk
10. 11. 2012, 23:19
 
Lukáši, se kterými Tvými slovenskými krajany hrajícími v Čechách GL se osobně stýkáš, samozřejmě pokud tedy vůbec.

Odpověď:
Ano, střetávám se s jedním hráčem dost často – jeho jméno je Martin Toth. Na Slovensku od sebe bydlíme 7 km a navštěvujeme se doma i zde, i přesto že hraje v Liberci. Hráli jsme spolu i za FC Nitra, kde jsem po jeho boku začínal a debutoval ve slovenské lize. Moc mě naučil a já mu mockrát děkuji. Takže jen s ním se potkávám.
Jan
10. 11. 2012, 15:40
 
Zdravím Lukáši, chtěl bych se zeptat jestli je rozdíl hrát Gambrinus Ligu v porovnáním s Ukrajinou?

Odpověď:
Zdravím. Rozdíl je, si myslím, z pohledu hráče obrovský. Ať už se to týká podmínek na trénování... Ale všeobecně – ukrajinské lize dává velkou úroveň příchod hráčů ze zahraničí, třeba z Brazílie atd. Např. Šachťar a Metalist mají základní jedenáctky většinou právě z těchto hráčů a to dává lize velkou úroveň.
honza
9. 11. 2012, 10:27
 
Aoj Lukáši, předně přeji mnoho úspěchů v Dukle a jedna spíš hypotetická otázka - jak by se ti líbilo znovuobnovení československé 1. fotbalové ligy.

Odpověď:
Ahoj, děkuji mockrát! Kdyby se spojila česká a slovenská liga, tak by právě ta česká pomohla té slovenské. Gambrinus liga je o moc více sledovaná a na fotbal zde chodí mnohem víc lidí než u nás. Mentalita lidí v Čechách je o moc víc „nastavená“ na fotbal. U nás je tento zájem minimální a pokud je, tak pouze, když se danému mužstvu daří.
Hurvínek
8. 11. 2012, 16:42
 
Zdravím, kdo je v kabině Dukly největší ”trubka”?

Odpověď:
Zdravím. Tak aspoň z mého pohledu to je Miro Podrazký :-D

Další stránky
12>>


Fotogalerie


Partneři klubu