PORTRÉTY Z JULISKYTomáš Kott
    FANSHOP

Ptejte se: Redakce webu

Máte připomínku, námět k vylepšení či jiný dotaz týkající se webových stránek? Tato sekce je právě pro vás.

Redakce si vyhrazuje právo smazat opakující se, vulgární nebo jinak nevhodné dotazy.


Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 43 odpovědí v této kategorii celkem.

Antonín Jánský (antonin.jansky@volny.cz)
8. 4. 2017, 08:21
 
V podsekci Fanoušci/Fanklub jsou prezentovány propozice a výsledky ankety fanoušků. Klub ji spolupořádá. Na svém webu trpí ovšem výsledky jen do 14. kola. Asi by bylo lépe na webu FKD ”odumřelou” anketu už neuveřejňovat.

Odpověď:
Dobrý den, vyřešeno. Anketa je pro tento ročník zrušena. Děkujeme za podnět.
Raúl Capote (rcapote@seznam.cz)
2. 3. 2016, 14:05
 
dobrý den,

mám syna, který hraje fotbal, měl by zájem dostat se k Vám do klubu. Jak je třeba postupovat? Aktuálně je na Kubě, přijede v červenci. Děkuji

Odpověď:
Dobrý den, ozvěte se šéftrenérovi mládeže panu Petru Fišarovi na e-mailu petr.fisar@seznam.cz nebo telefonu +420737941803.
25. 1. 2016, 11:50
 
chybička...
Termíny
28. 02. Odlet do Turecka
30. 01. SC Volyn Luck (Ukrajina, Premier Liha)
01. 02. FC Torpedo Kutaisi (Gruzie, Premier League)
04. 02. FC Metalist Charkov (Ukrajina, Premier Liha)
05. 02. Návrat z Turecka

Odpověď:
Děkujeme
24. 7. 2015, 15:51
 
Zdravím, chtěl bych se zeptat proč zde není v soupisce pro sezonu 15/16 vedený pravý obránce Dino Kluk, nikde jsem nic nenašel o jeho ”konci” v klubu ? Jde tedy na úkor nových posil o dům dál ?

Odpověď:
Dobrý den, Dino Kluk se domluvil na předčasném ukončení smlouvy a vrátil se zpět do své rodné země.
30. 3. 2015, 11:41
 
Hezký den, dnes je krásně a kamarád mi doporucil, ze by bylo dobré se jet podívat na juniorskou ligu proti Varnsdorfu, ze zápas to bude důležitý a dobrý. Ma otázka tedy směruje na to, kde junioři zápas hrají, přesněji stadion, místo. Děkuji

Odpověď:
Dobrý den, omlouváme se, že jsme nestihli odpovědět. Ale v případě, že by jste rád zavítal i někdy v budoucnu, juniorka hraje na UMT Mikulova na adrese Mikulova 1594/4, Praha 4 – Chodov. Od příštího kola, pokud počasí dovolí, by měla ale pravidelně nastupovat na hlavním stadionu Juliska.
23. 3. 2015, 17:48
 
Dobry den,

rad bych resetoval sve heslo ve Forum, ale kam se obratit ?

Dekuji
Petr

Odpověď:
Dobrý den, prosím pošlete své uživatelské jméno s prosbou, že žádáte o nové heslo, na mailovou adresu registrace.forum@esports.cz, odkud vám přijde heslo nové. Pěkný den.
Vágnerová (lenka_j@email.cz)
17. 1. 2015, 21:45
 
Dobrý den chtěla bych se zeptat,jestli jde na zakázku udělat tričko(dres) se jménem a číslem?Když kliknu na dres a pak na pod adresu,kde odkazujete,že můžete si udělat vlastní dres,tak se zobrazí jiné triko i jiné barvy a také jiná cena.Který je tedy správný?Děkuji předem za odpověd Vágnerová.

Odpověď:
Dobrý den,
tričko na zakázku určitě udělat jde. V e-shopu po kliknutí na odkaz pro potisk, se objeví vedle ilustrativního trička s číslem deset pouze cena potisku, nikoliv celé zakázky. Tj. cena která se přičte k ceně trička/dresu. Barva trička/dresu se odvíjí od objednaného, v případě obrázku u potisku, jde pouze o ilustraci nikoli o konečnou barvu. V případě jakýchkoli dotazů kontaktujte kolegyni z e-shopu, paní Moniku Juráškovou na juraskova@fkdukla.cz nebo na 731245792.

Přejeme pěkný den.
Hopkirk
29. 7. 2014, 07:07
 
Proč mi to pořád píše ”interní chybu serveru - skriptu”? To snad není chyba v mém PC, ale už druhý den u vás.

Odpověď:
Dobrý den, víme o tom, že se toto dělo. S technickou podporou jsme tento problém vyřešili a nyní se to již na našich PC neděje. Kdyby jste ale stále měl tento problém, napište. Pošleme to opět dál k řešení. Děkujeme.
Igor Kokorev
12. 7. 2014, 21:43
 
Měl bych 2 připomínky pro autory webu.

Za prvé je u většiny článků v levém horním rohu vždy fotka. Na první pohled se jedná o thumbnail, ovšem po zobrazení obrázku člověk zjistí, že se jedná o fotku v plné velikosti. Šlo by udělat danou fotku ”klikací”? Aby po kliknutí se otevřela daná fotka. Takto musí člověk pravým tlačítkem a zobrazit obrázek.

Druhá připomínka: po najetí na ”O klubu” v horním liště webu se zobrazí menu, obdobně jako při najetí na jakoukoli jinou položku lišty. Problém ovšem je, že po kliknutí na ”O klubu” se zobrazí stránka, která v menu dané sekce není. U jiných položek lišty tento problém není - např po kliknutí na ”A-tým” se zobrazí soupiska, na níž je zároveň odkaz i v samotném menu (hned ten první vlevo nahoře v menu).
Řešením je tedy přidat do menu ”O klubu” doleva nahoru ”O klubu” (nyní je tam ”Kontaktní informace”).

Děkuji.

Odpověď:
Dobrý den, mrkneme na to a děkujeme za věcnou připomínku :-)
31. 3. 2014, 23:05
 
dobrý den mám dotaz je fanshop otevrenej mimo zapasy a praconi dobu diky

Odpověď:Dobrý den, fanshop mimo zápasy otevřen není. Věci, které si objednáte online si ale můžete vyzvednout na sekretariátu klubu (Na Markvartce 12, Praha 6, Dejivce). Pro domluvu kontaktujte paní Juráškovou (juraskova@fkdukla.cz).

Další stránky
12345>>


Fotogalerie


Partneři klubu