PORTRÉTY Z JULISKYPetr Malý
    FANSHOP

Ptejte se: Petr Malý

Ptejte se hráče Dukly Petra Malého.

Dotazy posílejte do půlnoci 30. května. V následujících týdnech najdete odpovědi mezi novinkami na webu.

Žádáme, aby dotazy měly smysl. Vyvarujte se dotazům typu "Fandímeeee!" nebo "Dukla je nejlepší!!!!!!!!".


Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 15 odpovědí v této kategorii celkem.

Honza
31. 5. 2013, 19:53
 
Jak vzpomínáš na své trenéry, kteří tě vedli v mládeži? Jakou roli hráli v tvém fotbalovém životě, jak bys zpětně zhodnotil jejich práci? Co ty a trenéřina, láká tě to?

Odpověď:
Dobrý den, na moje trenéry vzpomínám jen v dobrém. Zažil jsem jich spoustu a každý mě naučil něco jiného. Hodně do fotbalového života mi ukázal pan Berger v dorostu Sparty. Možná že by mě trénovat bavilo, ale jsem cholerik, tak bych na to neměl nervy.
Jirka
30. 5. 2013, 16:29
 
Dobrý den,chtěl bych se Vás zeptat,jestli má cenu hrát za duklu když jsem vy životě fotbal zavodne nehrál . fotbal je muj život a bez neho si to už neumím představit ale nejsem v tymu ale jsem lepší než nekteří hrači dukly ...

Odpověď:
Dobrý den, zkusit to můžete vždycky, ale to není otázka pro mě.
29. 5. 2013, 21:16
 
Ahoj Petře, jak se ti hraje v Dukle??

Odpověď:
Ahoj, v Dukle se mi hraje dobře, hlavně hrajeme ligu a to byl vždycky můj sen.
Michal Srba (agentmiky007@seznam.cz)
29. 5. 2013, 20:15
 
Dobrý den,chtěl bych se Vás zeptat,jestli si myslíte, že se Dukla ve svých výkonech může ještě zlepšit.Děkuji Vám za odpověď a doufám,že to předkolo Evropské ligy příští rok vykopete.

Odpověď:
Dobrý den, já osobně si myslím, že ano, jelikož jsme letos získali další zkušenosti. A ty jsou k nezaplacení. Příští sezonu se budeme snažit, děkujeme.
Paprik
28. 5. 2013, 15:59
 
Dobrý den, je pravda, že v kabině posloucháte Standu Hložka? Pokud ne, jaká hudba tam je slyšet nejčastěji? Díky!

Odpověď:
Dobrý den, nevím, kde se k vám dostala tahle informace, ale Standu opravdu neposloucháme. Tato otázka je spíše pro Dj Pavla Haška. Díky.
22. 5. 2013, 11:37
 
ahoj petre,jak vzpominas na sve pusobeni v kralove dvore.uz tehdy jsi byl vyborny fotbalista a jsem rad,ze jsem si s tebou mohl zahrat.at se ti dari i nadale.cau michal dochtor

Odpověď:
Ahoj Michale, tak na Cábelíky vzpomínám velmi rád, byla to pro mě taková škola dospělého fotbalu. Díky Michale a ať se ti daří. Měj se.
Tralala
21. 5. 2013, 18:28
 
Ahoj, kolik máš dětí?

Odpověď:
Ahoj, mám jedno dítě, rok a půl starou dceru Josefínu.
13. 5. 2013, 13:28
 
Ahoj Petre jak se ti hraje u nas v Dukle kdo je v tymu tvuj nejvetsi kamos a jak dopadne DUKLA letos ja bych si moc pral evropske pohary at se ti dari fanousek Roman Volf ahoj

Odpověď:
Ahoj Romane, tak u Nás v Dukle jsem spokojený. Nejvíce času trávím s T. Bergerem. Poháry jsme si přáli samozřejmě také, ale bohužel, jak už víme, to nevyšlo. Díky za podporu. Ahoj
Čany
12. 5. 2013, 19:27
 
Ahoj,nejdrive preji hodne stesti v osobnim zivote a v dresu nasi Dukly!Chtel bych se zeptat,jaka je tvoje vize do budoucna?Prejes si jeste nekam prestoupit nebo hrat co nejdele a nejlepe v Dukle?Kdo v kabine je tvuj nejlepsi kamarad?Kdo v kabine je nejvetsi bavic a kdo ,,modeman”?diky za odpoved :-)

Odpověď:
Děkuji za přání. Mám smlouvu do 2015, tak na rozmyšlenou mám času dost. Tomáš Berger. Nejvíc baví asi Pavel Hašek. A největší modeman asi Honza Vorel, ten si na to dost potrpí. Díky ahoj.
Jan Horský (jhorsky-sport@volny.cz)
12. 5. 2013, 11:33
 
Jsem věrný fanoušek Vašeho klubu. Velmi mě mrzí, že ve finále českého poháru se neutká Sparta vs Liberec. Protože, kdyby tomu tak bylo tak by jste reálně bojovali o účast v předkole Evropské ligy. Na 4. místo, které by zaručovalo účast v předkole EL ztrácíte 2 body. Jsem přesvědčen, že máte na to, aby jste na tomto místě po 30. kole skončili. Bohužel nyní ta účast v EL už je horší, nebot na 3. místo ztrácíte 5 bodů. Jak vidíte Vaše reálné umístění po 30. kole ? Jinak samozřejmě budu i nadále věrným fanouškem Dukly Praha. Váš klub miluji už od mých 14 let. Nyní mi je 44 let. Takže 30 let už jsem s Vámi. Přeji moc Vám osobně a Vašemu klubu hodně úspěchů a hodně fyzických i psychických sil do dalších sezon. Honza

Odpověď:
Děkujeme moc za podporu, jak to dopadlo, už všichni víme. Tak snad příští rok. Děkujeme

Další stránky
12>>


Fotogalerie


Partneři klubu