PORTRÉTY Z JULISKYMohamed Doumbia
    FANSHOP

Ptejte se: Matěj Hanousek

Ptejte se záložníka Dukly Matěje Hanouska

Dotazy posílejte do půlnoci 31. března.


Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 19 odpovědí v této kategorii celkem.

Petr
9. 4. 2014, 10:56
 
Ahoj Matěji. Přejeme ti s Olinkou mnoho povedených zápasů jak v lize tak i v repre . No Olinka při golu v repre zatlačovala slzu a s tátou ho ještě zapijeme . Čau Petr a Olinka.

Odpověď:Dobrý den trenére, ani vlastně nevím co Vám sem mám napsat, snad jen poděkovat, co jste pro mě udělal a že mi nadále držíte palce. Mějte se hezky, pozdravujte Olinku a těším se, až se zase uvidíme :)
ROMAN VOLF
9. 4. 2014, 10:54
 
Ahoj Mateji jak se divas na posledni zapasy ktere se moc herne nepodarily S kym to v mustvu nejvic tahnes a na jakem postu rad hrajes Mateji pozdravuj ode me muzstvo a trenery do dalsich zapasu preju hodne uspecu fanusek dukly Roman Volf ahoj

Odpověď:Dobrý den. Bohužel jsme ztratili kontakt s čelem talublky, ale neházíme flintu do žita, stále je o co hrát. Nejvíc si rozumím s Michalem Jeřábkem a Ismaelem. Nejradši hraji na postu levého obránce. Děkuji
Marek Pelc
9. 4. 2014, 10:54
 
Dobrý den chtěl bych se Vás zeptat jestli jste v zápasu s Norskem jste chtěl přímý kop trefit tak jak jste to kopl, pěkně to překvapilo golmana a byl to hezký gól.Marek Pelc/Dukla U14. Děkuju

Odpověď:Dobrý den, musím se přiznat, že takto jsem přímý kop zahrát nechtěl. Měl jsem v úmyslu hrát přes zeď k tyči.
honza
31. 3. 2014, 14:51
 
Matěji, po zápase s Brnem už mi nějak nesedí celkový projev hry Dukly. Nedařit se samozřejmě může, to k fortbalu patří. Nemá ale nějaké hlubší kořeny to, že najednou se na Duklu nedá koukat a vypadá to jako byste zapoměli hrát fotbal. Děkujio za váš názor.

Odpověď:
Teď jsme snad už z nejhoršího venku, máte pravdu, že na zápasy se Slavií a Jihlavou se nedalo koukat. Momentálně máme největší problém se střílením branek, štěstí, které jsme měli na podzim se k nám teď otáčí zády, věřím, že se to byť i nějakým náhodným gólem zlomí.
Daniel
30. 3. 2014, 22:52
 
Matěji, máš přítelkyni? Piješ alkohol? Máš nějaké oblíbené komiky? Jak se ti líbí Ruda z Ostravy, Lukáš Pavlásek, Miloš Knor nebo Stejk? Kdo je u vás v kabině největší bavič? Prozrad nějakou zajímavou vtipnou historku z kabiny. Jaká je v kabině nálada když se nedaří? Vyhrál jsi už někdy nějakou trofej?
Díky.

Odpověď:
Ano, přítelkyni mám. Alkohol piji výjimečně. Oblíbenými komiky jsou pánové Svěrák a Smoljak, jejich divadelní hry znám nazpaměť. Největší srandu dělá v kabině asi Jakub Mareš, dříve to byl Pavel Hašek. Nálada v kabině je samozřejmě přímo úměrná výsledkům. V mladších žácích Slavie jsme se stali mistry republiky, pak mám doma nějaké individuální ocenění ze zimních turnajů.
Třinčané
30. 3. 2014, 22:47
 
Zdravím, Matěji.
Jaký je tvůj nejoblíbenější svět. fotbal. klub a hráč? Kdo myslíš, že vyhraje LM a EL? Ve kterém zápase jsi debutoval v A týmu? Nebylo to u nás v Třinci v poháru a jak na ten zápas vzpomínáš? Proč si myslíš, že se na jaře po výhře nad Teplicemi tak trápíte? Může to být částečně zvýšeným očekáváním? Jak to vypadá zdravotně s Petrem Malým? Nechtěl jsi se taky zapojit do vánočního videa Jakuba Mareše? S kým si v kabině nejvíce rozumíš? Kdo je tvůj nejoblíbenější fotbal. komentátor a expert? Myslíte si, že by jste byli v EL konkurenceschopní a probojovali se do skupiny?
Děkuji za odpovědi.
Hodně štěstí do dalších zápasů.

Teď jsme snad už z nejhoršího venku, máte pravdu, že na zápasy se Slavii a Jihlavou se nedalo koukat. Momentálně máme největší problém se střílením branek, štěstí, které jsme měli na podzim se k nám teď otáčí zády, věřím, že se to byť i nějakým náhodným gólem zlomí. Odpověď:
Football
30. 3. 2014, 22:39
 
Zdravím.
Mám několik nefotbalových otázek:
Jaký je tvůj nejoblíbenější:
1. Film, seriál a herec?
2. Hudební interpret a písnička?
3. Dovolená?
4. Pilot F?
5. Hokejový klub a hráč?
6. Jaký typ žen se ti líbí? A která celebrita se ti líbí?
7. Máš sbírku něčeho?
Díky za odpovědi.

Odpověď:
1. Nejoblíbenější asi říct nemohu, mám rád filmy podle skutečných událostí, Dr. House, Zdeněk Svěrák
2. Depeche Mode, Depeche Mode - Everything Counts
3. Sluníčko a moře
4. Na formule nekoukám, žádného oblíbeného pilota nemám, teď ale držím palce M. Schumacherovi, aby se jeho zdravotní stav zlepšil
5. Colorado Avalanche, Jakub Voráček
6. Žádný vyhraněný typ žen nemám
7. Jako dítě jsem sbíral kartičky hokejistů, ale teď už ani nevím, kde je mám.
Dukla
26. 3. 2014, 10:51
 
Zdar, kolikrat v tydnu trenuje acko ?

Odpověď:
Ahoj, počet tréninků se odvíjí podle zápasů, ale většinou 6x týdně.
mirek
19. 3. 2014, 08:55
 
Matěji, zajímá mě, když se mužstvu dlouhodoběji nedaří, jak reaguje trenér. Mění se nějak jeho přístup k náplni tréninku a jsou nějaké rozbory příčin s jednotlivými hráči individuálně. Dík za odpověď.

Odpověď:
Náplň tréninků se v zásadě nemění. Rozbory chyb, ale i povedených akcí máme u videa.
pápa
14. 3. 2014, 12:27
 
Zdravím Matěji, zajímá mě tvůj názor na juniorskou ligu. Myslím, že ne v každém klubu, hrajícím tuto soutěž, jde opravdu jenom o práci s nejtalentovanějším mládím v individuálním herním projevu ale spíše o zálohu A týmu a body. Děkuji za odpověď.

Odpověď:
Juniorská liga je ideální mezikrok mezi dorosteneckým a dospělým fotbalem. Je však pravda, že spousta týmů bere svou "juniorku" jako B-tým. Já sám jsem byl v juniorce Dukly nadmíru spokojený a vůbec mi nevadilo, když soupeř přijel posilněný o hráče z A-týmu, alespoň jsme byli konfrontovaní s ligovým fotbalem. Na druhé straně mám kamarády z jiných týmů, kteří celý týden trénují a před zápasem se dozví, že nehrají, protože přijde někdo z A-týmu, to považuji za nešťastné řešení.

Další stránky
12>>


Fotogalerie


Partneři klubu