FANSHOP

Ptejte se: Milan Černý

Ptejte se ofenzivního hráče Dukly Milana Černého.

Dotazy posílejte do půlnoci 28. února.


Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 19 odpovědí v této kategorii celkem.

28. 2. 2014, 11:14
 
Čus Míňo máš ambice se vrátit zase do Repre a kdo je lepšé trenér Jarolím nebo Kozel?

Odpověď:
Ahoj. Vrátit se do reprezentace samozřejmě mám, ale teď na to nemyslím, protože je momentálně důležité, abych byl zdravý a začal pravidelně hrát. A kdo je lepší trenér se říci nedá, oba dva jsou dobří trenéři, ale já osobně mám raději Kozla.
28. 2. 2014, 09:33
 
Ahoj Milane,
chtěl bych se zeptat v jakém klubu, kde jsi do dnešní doby působil se ti hrálo nejlépe, myslím tím jaký tam byl kolektiv, jaký se hrál fotbal a vůbec na podmínky v tom klubu. Díky.
P. Z.

Odpověď:
Ahoj. Kolektiv už jsem zmiňoval, že je a byl nejlepší tady v Dukle. Co se týče fotbalu, tak asi Slavia a Turecko, tady jsem toho ještě moc neodehrál. A podmínky byly nejlepší v Turecku.
Libor
28. 2. 2014, 09:26
 
Ahoj Míňo!
Mám pocit, že ti v létě končí smlouva, je to tak? Měl bys případně zájem v Dukle pokračovat a pomoc ji třeba v případných pohárech, když se teď tolik daří? Nebo bys chtěl ještě zpátky do Slávie?
Každopádně přeji pevné zdraví, hodně úspěchů a třeba i nějaké to zahraniční angažmá...určitě na to máš!
Libor

Odpověď:
Ahoj, děkuji za přání. Smlouva mi končí a uvidíme jak to v létě bude. Nejvíce to bude záležet na tom, kdo o mě projeví zájem.
Mike
24. 2. 2014, 22:59
 
Dobrý den,
jak reálně vidíte vaši účast v pohárech? A proti komu by jste si v nich chtěli zahrát? Jaký je Váš nejoblíbenější film a film. žánr?Děkuji.

Odpověď:
Dobrý den. Jak už jsem odpovídal, až po sezóně uvidíme, na co body budou stačit a jestli do pohárů půjdeme. Třeba teď se zrovna nedaří. Rád bych si zahrál proti Barcelóně, Galatasaray a Arsenal. A co se týče filmů, konkrétní mě nenapadá, ale mám rád spíš nenáročné filmy, u kterých si odpočinu. Žánr asi nejvíc komedie.
Jack
24. 2. 2014, 22:45
 
Zdravím,
jaký máte názor na tureckou ligu? Já ji moc rád nemám. Nedávno tam byla velká korupční kauza, která se týkala i největších klubů. Je podle mě špatně, že tam hraje tolik našich hráčů. Jaký na ni máte vy názor?
Děkuji

Odpověď:
Dobrý den. Mě se líbí, ale je to hodně podmíněné fanoušky, všichni tam fotbalem žijí a je mu vše podřízeno. Když v Turecku hráč přijde na hřiště, je tam taková atmosféra, že automaticky ze sebe vydá maximum. Hráči tam jsou dobří, ne tolik techničtí a soubojoví, ale kdyby hráli český tým s tureckým, bude to vyrovnané, což už potvrdil zápas Plzně s Fenerbahce. Zároveň se tam tolik nebrání, takže utkání jsou pro fanoušky atraktivnější.
Jack
24. 2. 2014, 22:39
 
Zdravím,
co si myslíte o tom když do naší ligy přijdou hráči z 2. nejvyšších zahraničních soutěží nebo v zahraničí sedí na lavičce nebo dokonce tribuně a tady jsou z nich často tahouni svých týmů (a to i předních týmů). O čem to svědčí? Naše liga je přitom 15. Nedá se říct, že by nebyla kvalitní.
Děkuji za odpověd.

Odpověď:
Dobrý den. Nemyslím si, že by nebyla kvalitní. Ale může to být tím, že v zahraničí se jinak přistupuje k tréninkům, ke hře, a to se tady pak lépe uplatňuje.
mirek
17. 2. 2014, 14:31
 
Milane, něco mimo fotbal:
1. jaké jídlo máš nejraději
2. jakou hudbu nejraději posloucháš
3. kde bys chtěl trávit dovolenou snů
4. jaká je tvoje nejoblíbenější značka auta
5. jaký typ žen se ti líbí
Hodně úspěchů v Dukle!

Odpověď:
1. Sushi
2. Já na hudbu moc nejsem, takže si spíš pouštím rádio a to nejčastěji Evropu 2.
3. Mě se líbí Turecko, hlavně se tam i domluvím, znám to tam a je tam klid.
4. BMW
5. Nemám vyhraněný typ žen.
Děkuji!
15. 2. 2014, 17:30
 
Ahoj, jak vnímáš fanoušky na domácích zápasech? Podporují tě? Díky a hodně štěstí ;-)

Odpověď:
Ahoj, vnímám je při každém utkání. Ač náš kotel nepatří k největším, slyšet jsou dost a dokážou vytvořit skvělou atmosféru. Jen tak dál! A děkuji :-)
kouk
15. 2. 2014, 12:06
 
Zdravím. Jak těžké nebo naopak jak lehké bylo rozhodnutí jít do Dukly a nebo se vrátit do Slavie? A co na tento Tvůj zcela zásadní krok říkali ostatní ex - slávisté v našem dresu?

Odpověď:
Dobrý den. Bylo to asi nejtěžší rozhodnutí v životě, ale jak už jsem říkal, jít do Dukly znamenalo nejít úplně do neznáma, znal jsem trenéra i další lidi, kteří v klubu působí.
honza
14. 2. 2014, 12:46
 
Milane, konečně vás snad uvidím v plné zbroji na trávníku a v souvislosti stím mě zajímá, jestli se cítíte víc útočníkem nebo spíš záložníkem a jakou roli vám v sestavě přidělí trenér Kozel. Přeji vám v Dukle jen to nejlepší.

Odpověď:
Já se cítím jako ofenzivní záložník :-) Trenér mě dal na křídlo a tam jsem spokojený.

Další stránky
12>>


Fotogalerie


Partneři klubu