FANSHOP

Ptejte se: Néstor Albiach Roger

Ptejte se útočníka Dukly Néstora Albiacha Rogera.

Dotazy posílejte do půlnoci 31. srpna. V následujících týdnech najdete odpovědi mezi novinkami na webu.

Žádáme, aby dotazy měly smysl. Vyvarujte se dotazům typu "Fandímeeee!" nebo "Dukla je nejlepší!!!!!!!!".


Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 10 odpovědí v této kategorii celkem.

26. 8. 2013, 14:32
 
Je pravda, že o Tebe měla zájem Málaga CF a Valencia CF a Tys si vybral Duklu?

Odpověď:O Málaze nic nevím. Co se týče Valencie, je to pravda, ale šlo o tým B, takže nakonec jsem si vybral Duklu - je to první liga, tedy i na lepší ekonomické a profesionální úrovni.
23. 8. 2013, 18:17
 
Zdravím,
Jak se těšíte na pohár do Třince? Zajímalo by mě jak k poháru přistupujete a jak rozebíráte soupeře z nižších soutěží proti, kterým hrajete v poháru? A jaký je rozdíl mezi přípravou na ligu a na pohárový tým z nižší soutěže? Je těžší se připravit na tým z nižší soutěže, který neznáte než na tým v lize?
Děkuji

Odpověď:Do Třince se těším, ale můj postoj k tomuto zápasu je zcela stejný jako ke každému jinému. I příprava na utkání probíhá stejně intenzivně a se stejnou chutí. Že jde o tým z nižší soutěže, neznamená, že je třeba se připravovat jinak. Připravujeme se stejně jako na zápas s protihráčem, kterého známe.
Michal Srba (agentmiky007@seznam.cz)
19. 8. 2013, 18:54
 
Dobrý den,chtěl bych se Vás zeptat,kdo je v Dukle Váš nejlepší kamarád po lidské stránce.Moc děkuji a přeji Vám a Dukle mnoho úspěchů do budoucna.Je mi 15 let

Odpověď:: Asi nejlépe si rozumím s Josém Romerou, protože je to také Španěl, znám ho celý svůj život, pochází ze stejného města a dokonce se znají i naši rodiče. Ale moc dobře vycházím rovněž s celým týmem. Děkuji.
kouk
14. 8. 2013, 23:41
 
Klasická otázka...Barcelona nebo Real? Nebo snad dokonce Dukla? :-)

Odpověď:Dukla, je to můj tým přece! Madrid ani Barcelona není moje liga :-)
14. 8. 2013, 14:14
 
NÉSTORE DÍKY ZA PŘEDVÁDĚNOU HRU TVOJE SPOLUPRÁCE S ANTONIEM JE PARÁDNÍ PODÍVANOU. PRO MĚ SEŠ MOMENTÁLNĚ NÁŠ NEJLEPŠÍ ÚTOČNÍK VĚŘÍM,ŽE DUKLU POMŮŽEŠ ZASE O NĚCO POVZNÉST A NASÁZÍŠ SOUPEŘŮM CO NEJVÍC GO´LŮ. BOJUJEŠ ZA DUKLU JAKO ŠPANĚLSKÝ TOREADOR.TAK PŘEJI V TOM BOJI CO NEJVÍC ŠTĚSTÍ. ATˇ POKOŘÍTE CO NEJVÍC SOUPEŘŮ. MY FANOUŠCI BUDEME VŽDY S VÁMI V TOM BOJI. ADIOS

Odpověď:Moc děkuji, ale stále je co ukazovat. Mým cílem je dát za Duklu co nejvíce gólů, ať je i nadále na co koukat :-)
lukas
12. 8. 2013, 21:37
 
ahoj Nestore jak si na sobe pracoval kdyz si byl maly ?

Odpověď:Fotbal hraju už od šesti let a je to to, co jsem chtěl dělat odjakživa. Takže trénuji každý den a tvrdě na sobě pracuji.
12. 8. 2013, 08:41
 
Ahoj Néstore jak se ti libi v dukle a co rikas na Prahu dale se chci zeptat jake cile si davas pro tuhle sezonu a kolik das paradnich branek ktere umys davat preju ti at se ti unas vDukle dobre dari s pozdravem fanousek Roman Volf Ahoj

Odpověď:V Dukle se cítím moc dobře, spoluhráči a zkrátka celý tým je vážně skvělý, se vším mi pomáhají. A v Praze se mi líbí moc. Gólů se budu snažit dát co nejvíce, aby se mohla Dukla posunout do Evropské ligy.
Milan
9. 8. 2013, 15:21
 
Ahoj Nestore, viděl jsem Tě trénovat s kondičním trenérem. Jak spolu vycházíte a co kondiční tréninky pod jeho vedením....? Jsou dobré a výživné.....? Děkuji a přeji Ti vše nej!!! Dukla!!!! Milan

Odpověď:Moc mě povzbuzuje a pomáhá s přípravou, je to ten nejlepší kondiční trenér, jakého jsem kdy měl. Vycházím s ním moc dobře, je to super chlap. Také děkuji!
Pavel
9. 8. 2013, 13:34
 
Dobrý den,
jakému týmu fandíte ve formuli 1?

Odpověď:Na formuli moc nekoukám, zas takový fanoušek nejsem, ale když bude vyhrávat Alonso, tak budu spokojený.
honza
9. 8. 2013, 12:48
 
Ahoj Roger, komu fandíš ve španělské liza?, jaký je podle tebe zásadní rozdíl mezi španělským a českým fotbalem?, byla by Dukla schopna hrát španělskou ligu na důstojné úrovni?. Obdivuji tvůj talent a přeji mnoho úspěchů do budoucí fotbalové kariéry.

Odpověď:Fandím Valencii! Z Valencie pocházím a je to klub mého srdce :-) Mezi španělským a českým fotbalem zas takový zásadní rozdíl není, španělský je možná o něco rychlejší a kvalitnější, ale v Čechách se na tom hodně pracuje, takže právě proto jde český fotbal nahoru. Dukla by španělskou ligu hrát mohla, ale musela by se hodně hodně snažit :-) Tvrdě trénovat, aby se mohla srovnávat, ale těžko říct :-) Moc děkuji, budu se na Vás na Julisce těšit. Všechny zdravím :-) !

Další stránky
1>>


Fotogalerie


Partneři klubu