FANSHOP

Ptejte se: Matěj Hanousek

Ptejte se obránce Dukly Matěje Hanouska.

Dotazy posílejte do půlnoci 31. března. V následujících týdnech najdete odpovědi mezi novinkami na webu.


Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 21 odpovědí v této kategorii celkem.

Tomáš Ježek (Jezek.Tomas9@seznam.cz)
31. 10. 2013, 21:29
 
Jak jste se připravili na bohemku. Doufám že vyhrajete... Přijedu se podìvat :D Dík za odpověď.. :D

Odpověď:Příprava na „Bohemku“ byla stejná jako na každý jiný zápas. Bohužel, výsledek a ani hra nebyla úplně podle našich představ. Jsme zklamaní, že jsme nevyhráli. Děkujeme, že jsi nás přijel podpořit.
Čany
31. 10. 2013, 20:41
 
Ahoj Marku.Co budes uprednostnovat v lete,pokud nastane varianta,ze te Plzen nebude chtit,nebo s tebou bude pocitat maximalne na lavici nahradniku?Jak dlouho myslis,ze se budes dostavat do sve byvale formy?

Odpověď:Ahoj. Vždycky upřednostním tým, kde budu mít možnost pravidelně nastupovat a být týmu alespoň trochu platný, ne zbytečný. Ale nevím, co přinese zítřek, natož dny, které budou za půl roku. Já se moc neohlížím zpátky. Momentálně jsem šťastný, že jsem zdravý. Nesrovnávám, co bylo před dvěma třemi roky. Vždycky hraji, jak nejlíp umím a snažím se být každým dnem lepší. Koleno mě v tom nelimituje.
Jan
30. 10. 2013, 17:15
 
Ahoj Marku... :) Chtěl bych se tě zeptat, jestli nějak regeneruješ pře a po tréninku či zápase? Studuješ pořád?(jak to zvládáš v kombiinaci s fotbalem)... A jak trávíš volné chvíle doma, či v autobuse při cestě na zápas? Užívej v Dukle :)))

Odpověď:Ahoj. Regenerujeme po tréninku. Nejvíce mi asi pomáhá střídání teplé a ledové vody nebo protahování. Studium jsem kvůli zranění musel ukončit. Musím přiznat, že dost váhám, jestli se znovu přihlásit nebo ne. Když máme jeden dva dny volné, tak jedu domu za mamkou a bráchou. Jinak mě baví číst a rád si taky zahraji tenis, nebo se podívám v televizi na fotbal nebo formule. V autobuse většinou poslouchám hudbu nebo spím.
Herschel (herschel@seznam.cz)
30. 10. 2013, 17:05
 
Ahoj Marku. Jak veliký je rozdíl mezi částkou na ”výplatní pásce” v Praze a Plzni? Díky a přeji hodně dobrých zápasů v dresu Dukly.


Odpověď:Ahoj. Oba kluby mají jinou filozofii v odměňování hráčů, takže to jde hůře porovnat. Ale hlavní rozdíl je samozřejmě v částkách za účast v evropských pohárech. Děkuju za přání.
Martin FCVP (h-o-t@seznam.cz)
30. 10. 2013, 16:48
 
Máro, vrať se co nejdříve k nám do Viktorky.. Scházíš tam a nechápu tvoje hostování.. Ty i David Štípek jste mnohem lepší hráči než Ti, kteří tam poslední dobou přišli.. FCVP..

Odpověď:Já měl možnost ve Viktorce zůstat, ale po příchodu Martina Pospíšila bych většinu zápasů sledoval z tribuny. A to je hrozný pocit, člověk si přijde úplně zbytečný. Takže jsem moc rád, že mě vedení uvolnilo a mohu teď nastupovat v Dukle.
Daniel
30. 10. 2013, 13:02
 
Zdravím,
hrajete se spoluhráči FIFU nebo PES? Jestli ano, kdo je nejlepší a za koho nejradši hrajete?
Děkuji

Odpověď:Ahoj. Nene, nehraju. Tahle aktivita jde úplně mimo mě. Vím, že někteří hráči hrají, ale kdo je nejlepší, to nevím.
Dukla
30. 10. 2013, 11:09
 
Zdravím,
jaké jste zažil horšího vtípky? Jak se těšíte na Vánoce? Slavíte nějak v klubu se spoluhráči Vánoce? Proč si myslíte, že je prestiž českého poháru tak nízká? Je to nelogické. Vždyť se z něho postupuje do EL- to je jediná šance pro menší kluby a je to taky trofej.
Děkuji, ať se daří

Odpověď:Ahoj, vtípky jsou v každé fotbalové kabině, akorát v Plzni je to umocněné tím, že tam je Horvy. Některým vtípkům člověk ani neuvěří, pokud je neuvidí :-) Na Vánoce se těším hodně. Je to jediné období v roce, kdy jsem doma déle než jeden nebo dva dny. Dukla každý rok pořádá vánoční večírek, takže se dá říct, že slavíme. Když se ale podíváte na tabulku, tak osm týmů má problémy se záchranou v lize. A je logické, že upřednostňují setrvání v ní než vítězství v poháru České pošty. Děkuji za přání.
Jackie
30. 10. 2013, 11:05
 
Zdravím,
v čem vidíte současný ůpadek Viktorky Plzeň? Jaká je Vaše oblíbená hudba a film?
Děkuji

Odpověď:Ahoj. Já žádný úpadek nevidím. V Lize mistrů to má Viktorka moc těžké a v české lize se drží na špici. Pokračuje v tom, co předváděla poslední tři čtyři roky. Nejvíce poslouchám český a slovenský rap, nejradši mám Majka Spirita. A nejoblíbenější film je Pokojný bojovník.
28. 10. 2013, 14:22
 
Ahoj Marku. S kym se nejvic bavis v satne Dukly? A s kym si se bavil nejvic v Plzni? Sedel jsem kousek od tvé přítelkyne na fotbale. Je moc pekna. Jak se jmenuje? Preju hodne uspechu do budoucna. At ti to kope.

Odpověď:Ahoj. V Dukle se nejvíce bavím s Honzou Pázlerem, známe se už od přípravky ze Slavie. V Plzni jsem se nejvíce bavil s Tomášem Wágnerem a Honzou Kovaříkem. Přítelkyně se jmenuje Bára, číslo ti ale nedám :-) Děkuju za přání.
HONZA
21. 10. 2013, 14:52
 
Když jsem seděl včera na hlavní tribuně Sparty, tak jsem byl celý zápas jak zmoklá slepice a to ze dvou důvodů. Ten první, za kterým byla bouřka, by mi vůbec nevadil, kdyby nebylo toho druhého a to byl výkon Dukly. Sparťanští fanoušci, které jsem poslouchal kolem sebe, měli myslím to nejsprávnější hodnocení našeho výkonu. Dukla je mančaft sestavený z výborných fotbalistů, ale pokud se nebojuje, nemůžou být ani výsledky. Je to dnes předváděnými výkony ligový průměr a to platí i pro jejich zápasy na Julisce. Jejich vedení by se nad tímto způsobem hry hráčů mělo vážně zamyslet. A hlavně pak ti sparťani litovali, že místo dramatického zápasu, na který se těšili, přijela odevzdaná Dukla a bylo po zápase. Omlouvám se předem za tento dlouhý e-mail, ale nemyslíš, Marku, že na tom něco bude??? Dík za odpověď a hodně úspěchů do budoucna!

Odpověď:Přiznávám, že zápas na Spartě se nám vůbec nepovedl a byl jeden z nejhorších. Nikdo nepředvedl ani zdaleka maximum toho, co umí. Asi na nás dolehla tíha okamžiku. Je něco jiného hrát na tréninku nebo na Letné proti Spartě. Hodně zápasů rozhoduje psychika, bohužel v Česku se na tomto aspektu vůbec nepracuje. Ale nemyslím si, že bychom měli tým složený z individualit. Máme kvalitní hráče na každém postu, ale hrajeme týmově, a to nám právě vyneslo spoustu bodů.

Další stránky
123>>


Fotogalerie


Partneři klubu