PORTRÉTY Z JULISKYMichal Bezpalec

Novinky - U8 - mladší přípravka B

Program mistrovských utkání mládežnických družstev DUKLY - 18.- 19.8.2018

středa 15. 8. 2018 | Redakce

logoZ mládežnických celků DUKLY zasáhnou o tomto víkendu do mistrovských bojů opět jenom všechna dorostenecká družstva, žákovské a přípravkové soutěže začnou až v září.

DUKLA MINI CUP 2018 ovládla domácí DUKLA

pondělí 25. 6. 2018 | Redakce

logoVe středu 20. června 2018 proběhl na Julisce již XVI. ročník fotbalového turnaje mladších přípravek DUKLA MINI CUP 2018, tentokrát pro hráče narozené v r. 2009 a mladší. Turnaje, který byl uspořádán ve spolupráci UNIASK ČR, ASC DUKLA a FK DUKLA Praha, se zúčastnilo 8 družstev rozdělených do dvou skupin.

Dukla na All Stars Cupu 2018

čtvrtek 21. 6. 2018 | Redakce

logoNejlépe obsazený zahraniční turnaj kategorie U16 na území ČR. To je All Stars Cup, kterého se i letos zúčastnil dukelský tým U16. Ve velké konkurenci získal skalp tureckého Besiktase a celkově skončil na 12. místě.

All Stars Cup 2018

čtvrtek 14. 6. 2018 | Redakce

logoOd 15. - 17. června 2018 proběhne v areálu sportovního centra Horní Počernice již desátý ročník mezinárodního juniorského turnaje ALL STARS CUP. Do Prahy přicestují šestnáctiletí zástupci fotbalových škol například z Francie, Německa, Portugalska, Španělska, Mexika nebo Turecka.

Program mistrovských utkání mládežnických družstev DUKLY - 14.6.- 17.6.2018

čtvrtek 14. 6. 2018 | Redakce

logoKromě ostře sledovaného odvetného utkání dorostenecké baráže odehrají poslední zápasy sezony také družstva startující v soutěžích PFS. Pořad zápasů začíná již dnes předehrávkou přípravky kategorie U 9 se Slavií Praha.

Dukla Mini Cup 2018

středa 13. 6. 2018 | Redakce

logoVe středu 20. června 2018 proběhne na Julisce tradiční fotbalový turnaj pro hráče a hráčky ročníku 2009 a mladší - Dukla Mini Cup 2018. Turnaj bude hrán podle pravidel fotbalu malých forem (4 + 1).

Další stránky
1234>>

Aktuálně z kategorie

U8: Ondrášovka Cup 2015 U8

18. 5. V sobotu a v neděli jsme se zúčastnili turnaje Ondrášovka Cup v Táboře. V základní čtrnácitčlenné skupině jsme skončili třetí, s bilancí 8 vítězství, 4 remízy a 1 prohra. Ve zlaté skupině jsme bojovali statečně, 4x jsme zvítězili a spolu s třemi prohrami nás součet bodů vynesl na konečnou pátou příčku, což považujeme, vzhledem k silnému obsazení za velký úspěch. Všem hráčům patří velký dík za výkony, odhodlání a srdce, které do každého utkání vkládali. Naše hra se nám líbila, kluci se snažili o technický fotbal a myslím, že nezklamali. Byli hrdí na svůj klub. Odkaz na výsledkový servis Ondrášovka Cupu 2015

U8: Na turnaji v Edenu jsme skončili osmí.

30. 11. Dnes jsme se zúčastnili silně obsazeného turnaje v rámci SlaviaTour 2014. V konkurenci 16 mužstev jsme nakonec skončili osmí. Turnaj se hrál na počet vstelených branek, nikoliv na body. Po prvním ospalém utkání, které jsme o branku prohráli s Xaverovem, jsme již hráli dobrý fotbal a jen o vlásek /3 vstřelené branky/ nám unikl postup do skupiny, jenž hrála o medaile. Klukům patří velký dík za bojovnost, se kterou Duklu reprezentovali.

U8: Dukla U8 - Motorlet U8 20:16

8. 11. Komentář Petra Popoviče: V sobotu jsme narazili na velmi vyspělého soupeře, který s námi odehrál vyrovnané utkání. Hrál se oboustranně útočný fotbal a padali pěkné branky. Po lehce ospalém začátku, jsme dokázali hrát více než vyrovnanou roli a nakonec se nám podařilo zvítězit. Klukům patří pochvala.