Teď začne

Novinky - U19 - starší dorost A

U19: V prvním barážovém utkání jsme zvítězili na hřišti Bohemians 1 : 0

čtvrtek 23. 6. 2022 | Tomáš Kulvajt

logoNa skvěle připraveném trávníku v Uhříněvsi jsme rozhodli o našem vítězství tři minuty po přestávce brankou Bohatého.

V posledním utkání soutěže jsme remizovali s Admirou 1:1

pátek 17. 6. 2022 | Tomáš Kulvajt

logoPřed barážovým dvojutkáním jsme sehráli poslední mistrovské utkání již ve čtvrtek. V pražském derby jsme se nakonec rozešli s Admirou smírně.

Vítězství U18 proti Varnsdorfu

úterý 14. 6. 2022 | Adam Lukáš

logoZa krásného slunečného počasí jsme v areálu TJ Ruzyně sehráli předposlední mistrovské utkání této sezony.

Na hřišti Meteoru jsme udělali poslední krok a vítězstvím si zajistili první místo v ČLD a tím pádem i účast v baráži o Celostátní dorosteneckou ligu.

pondělí 13. 6. 2022 | Tomáš Kulvajt

logoPo nevydařeném utkání s Pardubicemi jsme tentokrát neponechali nic náhodě a po hladkém průběhu jsme jasně zvítězili. Bez ohledu na výsledek v posledním kole nemůžeme být předstiženi a tak byl tento zápas stvrzením prvního místa, které se nám dařilo držet od 8. kola.

Dělba bodů na horké půdě České Lípy

úterý 7. 6. 2022 | Adam Lukáš

logoZaslouženou remízou skončilo utkání družstva U18 v České Lípě.

Po nevydařeném utkání jsme doma vysoko podlehli Pardubicím

pondělí 6. 6. 2022 | Tomáš Kulvajt

logoIndividuální chyba v úvodu, vyloučení před poločasem, náznak obratu a kolaps v závěru utkání – to byly momenty, které určily ráz utkání, ve kterém jsme prohráli vysokým rozdílem.

Další stránky
123456>>