PORTRÉTY Z JULISKYRoman Skuhravý

Novinky - U19 - starší dorost A

Týmové foto

kolodatumdomácíhosté
15. so 17. 11. 2018 Zbrojovka Brno Dukla Praha6:0(3:0)

U19: Půltucet gólů je odrazem rozdílu ve hře a dění na hřišti

pondělí 19. 11. 2018 | Redakce

logoV posledním podzimním kole celostátní dorostenecké ligy zajížděl dorost U19 k zápasu 15. kola do tréninkového centra mládeže Zbrojovky Brno v Brněnských Ivanovicích. Utkal se první a poslední tým tabulky po polovině soutěže. Půltucet gólů v síti Dukly a navíc bez přímé střely hostí na branku Zbrojovky je stručná charakteristika odpovídající dění na hřišti. Na velké „umělce“ Zbrojovka zcela ovládla hru, když udeřila v začátku obou poločasů, přičemž první dva góly a poslední gól v síti Dukly byly „polovlastní“ a sebevětší snaha mladíků z Prahy o zvrat utkání vyšla gólově naprázdno. Domácí „studenti“ Fotbalové akademie FAČR předčili hosty „samouky“ ve všech směrech, a to ve fotbalových dovednostech, v rychlosti myšlení i provedení akcí, v soubojích, souhře i v taktické vyspělosti. Za zmínku stojí i to, že prvních pět branek vsítil Dukle jediný hráč - střední útočník Sedlák.

Program mistrovských utkání mládežnických družstev DUKLY - 17.- 18.11.2018

středa 14. 11. 2018 | Redakce

logoMládežnické celky DUKLY čekají poslední zápasy podzimní části sezony. Jejich pořad o tomto víkendu je následující.

U19: Výsledková „houpačka“ na Julisce přinesla zasloužené body

úterý 13. 11. 2018 | Redakce

logoVe 14. kole celostátní dorostenecké ligy přivítali domácí dorostenci na umělé trávě na Julisce před pěknou návštěvou své vrstevníky z Viktorie Plzeň. Hosté před třemi dny odehráli vyrovnaný soutěžní zápas UEFA Youth League s celkem Realu Madrid, s nímž doma prohráli 1:2 gólem v poslední minutě nastaveného času. V tabulce celostátní ligy dorostu po třináctém kole patřila Viktorii Plzeň čtvrtá příčka, kterou po prohře na Julisce přenechali Sigmě Olomouc a Spartě Praha. Dukla ve svižném zápase plném zvratů a pěkných výkonů hráčů obou mužstev dvakrát otáčela nepříznivé skóre, aby se v závěru dostala do dvougólového vedení, které hosté v nastaveném čase pouze stačili snížit na rozdíl jednoho gólu. Dukla si tak připsala po odpovědném výkonu všech řad zasloužené, vybojované tři body.

Program mistrovských utkání mládežnických družstev DUKLY - 9.- 11.11.2018

čtvrtek 8. 11. 2018 | Redakce

logoPodzimní část mistrovských soutěží mládeže se chýlí ke konci. Družstva přípravek čekají poslední zápasy, ostatní týmy mají před sebou poslední dvě kola. Liga mladších žáků ukončila svůj podzimní program již minulý víkend.

U19: Bodový zisk odpovídá předvedené hře

úterý 6. 11. 2018 | Redakce

logoV prvním listopadovém víkendu zajížděl dorost U19 k zápasu 13. kola celostátní dorostenecké ligy do Mladé Boleslavi. V zápase plném nepřesných kombinací nakonec byli úspěšnější domácí, kteří si vytvořili mírnou herní převahu, vypracovali si i o něco více brankových příležitostí a gólem z 85. minuty z pokutového kopu, nařízeného za zbytečný faul po průniku domácího útočníka z levého křídla do pokutového území, zvítězili nejtěsnějším rozdílem, 1:0.

Program mistrovských utkání mládežnických družstev DUKLY - 1.- 4.11.2018

čtvrtek 1. 11. 2018 | Redakce

logoPodzimní část mistrovských soutěží mládeže jde do finiše, pořad zápasů o tomto víkendu je následující.

Další stránky
123456>>

Aktuálně z kategorie

U19: U19 porazila Žižkov