PORTRÉTY Z JULISKYRóbert Kovaľ

Novinky - U19 - starší dorost A

Týmové foto

kolodatumdomácíhosté
21. so 13. 4. 2019 Jihlava Dukla Praha0:4(0:0)
17. út 23. 4. 2019 Dukla Praha Pardubice15:00

U19: V CLD přivezl nejstarší dorost zaslouženě body z Jihlavy

úterý 16. 4. 2019 | Redakce

logoStarší dorostenci Dukly ve dvacátém prvním kole celostátní dorostenecké ligy U19 vycestovali na hřiště mládeže FK Vysočina Jihlava na atletickém stadionku Na Stoupách. Domácí figurovali před zápasem v tabulce na třináctém místě, po odehraném jedenadvacátém kole klesli na 14. místo, Dukla po vítězném zápase zůstává na 16. místě s jedním zápasem k dobru a ztrátou dvou bodů na Mladou Boleslav a tří bodů na Jihlavu a Slovácko. Po fotbalově pěkném a vzrušujícím utkání si tři body díky zpřesněné koncovce v poslední třicetiminutovce odvezli z Vysočiny mladíci Dukly.

U19: Ze spartakiádního stadionu jsme body od Sparty nepřivezli

úterý 9. 4. 2019 | Redakce

logoStarší dorostenci Dukly v dohrávce osmnáctého kola celostátní dorostenecké ligy U19 sehráli na dobře připraveném travnatém hřišti na Strahově vyrovnané mistrovské utkání s dorostem AC Sparta Praha, v pohledném zápase, v němž v některých fázích měla mírně navrch Sparta, v některých pak Dukla. Sparta využila momentální situace a vstřelila vítězný gól v době, kdy se dva hráči Dukly smolně srazili a po srážce zůstali ležet na trávníku. Dorost Sparty v loňském ročníku skončil ve finiši těsně druhý za Olomoucí, před zápasem s Duklou okupoval 5. příčku aktuální tabulky, se 4 bodovou ztrátou na vedoucí duo Slavia, Olomouc, když měl odehráno o 1 zápas méně. Po vítězném zápase s Duklou se domácí Sparta dostala na třetí místo s jednobodovou ztrátou na čelo tabulky. Dukla po zápasu se Spartou zůstává na šestnácté pozici se ziskem sedmnácti bodů a tříbodovou ztrátou na předposlední Slovácko a s mankem ještě jednoho přesunutého zápasu s Pardubicemi z důvodu účasti na turnaji v italském Viareggiu.

U19: Efektivita v zakončení rozhodla o exportu bodů do Zlína

úterý 9. 4. 2019 | Redakce

logoStarší dorostenci Dukly ve dvacátém kole celostátní dorostenecké ligy U19 hostili na UMT v Satalicích dorost FC Zlín. V pěkném, oboustranně fotbalovém utkání se nakonec díky přesnější a efektivnější koncovce radovali ze tří bodů hosté ze Zlína. Dorost Zlína před zápasem s Duklou byl na 9. místě aktuální tabulky, které jim zůstalo i po vítězném zápase s Duklou. Dukla po zápasu se Zlínem zůstává na šestnácté pozici se ziskem sedmnácti bodů a tříbodovou ztrátou na předposlední Slovácko a s mankem ještě jednoho přesunutého zápasu s Pardubicemi z důvodu účasti na turnaji v italském Viareggiu.

Naše působení ve Viareggiu ukončila Boloňa

úterý 19. 3. 2019 | Redakce

logoDukla se v úterý večer utkala ve vyřazovací fázi turnaje ve Viareggiu s Boloňou. V prvním poločase byly síly vyrovnané, Boloňa ale ve druhém vstřelila dva góly, na které naši nedokázali zareagovat a prohráli 0:2. Svou účast na turnaji tak bohužel uzavírají.

U19: Ve Viareggiu slavíme postup ze skupiny!

sobota 16. 3. 2019 | Redakce

logoPo výhře 3:1 nad Livornem oslavila Dukla v sobotu podvečer postup ze základní skupiny turnaje. Vítězství znamená postup do osmifinále, které se bude hrát v úterý.

U19: Druhý zápas ve Viareggiu jsme 2:0 vyhráli

čtvrtek 14. 3. 2019 | Redakce

logoČtvrtek byl druhým herním dnem našeho týmu na turnaji Coppa Carnevale v italském Viareggiu. Soupeře z Uruguaye jsme odpoledne přehráli a mohli jsme se radovat z první výhry turnaje, která nás posunula na druhé místo naší skupiny.

Další stránky
123456>>

Aktuálně z kategorie

U19: U19 porazila Žižkov