PORTRÉTY Z JULISKYDaniel Kozma

Novinky - U19 - starší dorost A

Dukla obhájila loňské prvenství na MINI CUPU

pátek 21. 6. 2019 | Redakce

logoVe středu 19. června 2019 proběhl na Julisce již XVII. ročník fotbalového turnaje mladších přípravek DUKLA MINI CUP 2019. Domácí Dukla si vedla skvěle a základní skupinu s přehledem vyhrála. Kluci z Dukly nezaváhali ani v zápasech o medaile a turnaj ovládli.

Dukla MINI CUP proběhne 19. června

čtvrtek 13. 6. 2019 | Redakce

logoNa Julisce proběhne ve středu 19. června osmnáctý ročník Dukla MINI CUPU, fotbalového turnaje přípravek. Pořadatelem akce je Unie armádních sportovních klubů ČR ve spolupráci s FK Dukla Praha a ASC Dukla Praha.

U19: Po obratu zasloužená remíza s Mladou Boleslaví

pátek 7. 6. 2019 | Redakce

logoStarší dorostenci Dukly v posledním utkání celostátní dorostenecké ligy U19 přivítali na svém domácím hřišti v Jirnech dorost Mladé Boleslavi. Po zisku bodu se Dukla posunula na konečné předposlední místo před Jihlavu, která získala o bod méně a spolu tvoří sestupovou dvojici. Starší dorost Dukly tak bude v příštím ročníku hrát Českou ligu dorostu, tj. druhou nejvyšší soutěž. Dukla celkem získala v uplynulém ročníku 28 bodů, její soupeř z Mladé Boleslavi byl již před posledním kolem zachráněn a skončil o jednu příčku výše než Dukla s celkovým ziskem 33 bodů.

Staň se Dukláčkem a Duklačkou 2019 se vydařilo

pátek 31. 5. 2019 | Redakce

logoVe čtvrtek 30. 5. 2019 se na Julisce konalo tradiční klubové fotbalové odpoledne Staň se Dukláčkem a Duklačkou. Na hlavním stadionu jsme letos přivítali na 90 dětí.

U19: Dorost vydřel tříbodovou výhru na Slovácku

středa 29. 5. 2019 | Redakce

logoStarší dorostenci Dukly v předposledním utkání zavítali v 27. kole celostátní dorostenecké ligy U19 do Starého Města na stadion Na Širúchu, kde hraje svá utkání dorost FC Slovácko. Dukla byla v tabulce před zápasem na 16. místě, s dvoubodovou ztrátou na předposlední Jihlavu a čtyřbodovou ztrátou na Mladou Boleslav na 14. místě. Po vítězství se Dukla posunula průběžně na patnáctou pozici lepším skóre před Jihlavu, která získala stejně bodů, ale má odehrán o jeden zápas méně než Dukla. Na předposlední Mladou Boleslav ztrácí i nadále čtyři body. Domácí i Dukla hráli ve stejném rozestavení 4-3-3, obě mužstva se prezentovala kombinační hrou a domácí si vytvořili v zápase více střeleckých příležitostí. Ale obrana Dukly v čele s oběma brankáři, Buchlákem i střídajícím Štefanem, odolali a díky vysokému nasazení nedopustili, aby domácí, přes vyšší počet jejich střeleckých příležitostí, otočili skóre ve svůj prospěch a odvážejí si tak na Julisku, zejména za obětavost a nasazení, tři body. Dobře rozhodovala trojice rozhodčích, hlavní A. Horák s asistenty na postranních čarách, V. Zaoralem a L. Hubeným.

U19: Po šancích na obou stranách se do listiny střelců zapsali jen hradečtí

úterý 21. 5. 2019 | Redakce

logoStarší dorostenci Dukly v předposledním utkání na domácím trávníku v Jirnech přivítali v 26. kole celostátní dorostenecké ligy U19 hosty z FC Hradec Králové, tradiční mládežnické základny, pod trenérským vedením bývalých prvoligových hráčů M. Kuliče a K. Podhajského. Dukla byla v tabulce před zápasem na 16. místě, s dvoubodovou ztrátou na předposlední Jihlavu a čtyřbodovou ztrátou na Mladou Boleslav na 14. místě. Na postavení Dukly se po zápase nic nezměnilo. Hosté z Hradce Králové po tříbodovém zisku zůstávají na pátém místě tabulky se ziskem 46 bodů. Hosté z Hradce Králové vycházeli ze zabezpečené obrany a z ní vyráželi do rychlých kontrů. Dukla se prezentovala kombinační hrou a výsledkem byl oboustranně svižný fotbal s množstvím gólových příležitostí na obou stranách, když svá mužstva "drželi nad vodou" oba brankáři, v brance Dukly Buchlák a v brance Hradce Králové to byl brankář Brát. Ze tří bodů se nakonec radovali hosté, kteří v poslední dvacetiminutovce přeci jenom své šance proměnili. Dukla korigovala skóre vlastním gólem hostí za stavu 0:4. Tři body nakonec, ve vyrovnaném zápase na gólové šance, díky přesnější koncovce, putují po zásluze do Hradce Králové. Dobře rozhodovala trojice rozhodčích, hlavní K. Hájek s asistenty na postranních čarách, P. Krupkou a P. Klupákem.

Další stránky
123456>>

Aktuálně z kategorie

U19: U19 porazila Žižkov