PORTRÉTY Z JULISKYRóbert Kovaľ

Novinky - Starší dorost U18

kolodatumdomácíhosté
8. so 10. 10. 2020 Dukla Praha Junior Děčín5:0(3:0)
15. so 28. 11. 2020 Dukla Praha Louny10:15

Čas tu letí, za měsíc mě máte doma, píše duklák Lukáš z Anglie

pondělí 23. 11. 2020 | Klub

logoVýchova mladých talentů v Dukle je úzce spjata s jejich osobnostním růstem, otevřenou myslí a odvahou čelit výzvám. Velkou zkušeností a cenným poznáním vlastní samostatnosti a schopnosti obstát je studium v zahraničí. Zveřejňujeme zde už podruhé dopis našich dukláků (dukláka) z Velké Británie Lukáše Ungermana.

Trenérský koncept na Dukle je unikátní, říká kouč U15 Martin Babača

středa 18. 11. 2020 | Kateřina Škvárová, Lukáš Šonský

logoTrenér našeho týmu do patnácti letech, učitel a příležitostný překladatel Martin Babača je mužem mnoha rolí. V rozhovoru jsme rozebrali spoustu zajímavých témat – od slibně rozjeté sezony naší „patnáctky“ až po koncept Dukly a výhody, které mu v trénování přináší zkušenosti učitele. Rozhovor vyšel v zápasovém magazínu Hlasatel z Julisky a přinášíme ho i zde v plném znění.

See you soon! Dukláčtí studenti zdraví ze světa

úterý 3. 11. 2020 | Klub

logoVýchova mladých talentů v Dukle je úzce spjata s jejich osobnostním růstem, otevřenou myslí a odvahou čelit výzvám. Velkou zkušeností a cenným poznáním vlastní samostatnosti a schopnosti obstát je studium v zahraničí. Přinášíme vám zprávy ze světa našich současných dvou krajánků, Františka Pavlovského a Lukáše Ungermana z týmu U17, jinak studentů Gymnázia Nad štolou, kteří se v září vydali na půlroční studijní pobyty do USA a Velké Británie.

U18: O naší výhře nad Děčínem rozhodl už první poločas

pondělí 12. 10. 2020 | Redakce

logoČtvrtá vysoká výhra v řadě. Náš dorost do 18 let vstřelil už počtvrté minimálně pět branek a znovu zvítězil. Tentokrát si bez problému poradil s Juniorem Děčín, posledním týmem tabulky.

B-tým vyzve doma Liberec, ženy čeká zápas na Spartě

pátek 9. 10. 2020 | Lukáš Šonský

logoJeště před tím, než se (nejen) fotbalové soutěže minimálně na dva týdny zastaví, odehrají týmy Dukly na nějakou dobu své poslední soutěžní zápasy. Hraje se bez diváku, tak našim klukům a holkám držte palce alespoň na dálku!

U18: Třetí výhra v sedmi dnech pro naši osmnáctku

úterý 6. 10. 2020 | Lukáš Šonský

logoNáš tým do 18 let se rozstřílel do dobré formy. Po středeční šestigólové nadílce Jablonci dali kluci Chomutovu na jeho hřišti dokonce branek sedm a zapsali třetí výhru během sedmi dnů.

Další stránky
123456>>