PORTRÉTY Z JULISKYDavid Douděra

Novinky - U16 - mladší dorost B

Týmové foto

kolodatumdomácíhosté
25. ne 12. 5. 2019 Dukla Praha Olympia Hr. Králové9:0(6:0)
27. ne 26. 5. 2019 Dukla Praha Čáslav12:30

Malí Dukláci a Nejlokomotivovatější lokomotiva podruhé

pátek 17. 5. 2019 | Redakce

logoKdyž na jaře loňského roku připravila Zuzana Maléřová pro naše nejmenší hráče a také hráčky "výlet" do netradičního divadla a oni shlédli první díl představení Nejlokomotivovatější lokomotiva, mělo takový úspěch, že jim musela na místě slíbit, že se zase po čase na hlavní nádraží vydají, aby mohli vidět pokračování. Slovo dodržela. A protože obě představení jsou koncipována jako samostatná, bylo jedno, jestli někdo předcházející díl viděl nebo nikoliv. Zájemců bylo i tentokrát tolik, že se pod vlajkou Dukly hrálo dvakrát.

U16: Doma vítězně s Olympií

pondělí 13. 5. 2019 | Redakce

logoV dalším kole ligy se naše šestnáctka utkala doma s Olympií Hradec Kralové. Kluci na hřišti dominovali a v poločase vedli už 6:0! Ve druhém přidali ještě další 3 branky a soupeře porazili 9:0.

U16: Utkání s Chrudimí rozhodly až pokutové kopy

čtvrtek 9. 5. 2019 | Redakce

logoV dalším kole ligy se naše šestnáctka utkala doma s Chrudimí. Dukla sice svého soupeře po většinu utkání přehrávala, zakončení však vázlo. Kluci soupeře nakonec porazili v penaltovém rozstřelu.

U16: V Teplicích jsme odehráli dobrou partii

úterý 30. 4. 2019 | Redakce

logoV dalším kole ligy narazili kluci z U16 na o rok starší tým Teplic. Kluci odehráli skvělé utkání a bojovali do poslední sekundy, za což si vysloužili i pochvalu od trenéra. Nakonec to ale na body nestačilo a Dukla Teplicím podlehla.

U16: Úvod utkání v Pardubicích rozhodl o vítězství domácích

úterý 16. 4. 2019 | Redakce

logoNaše šestnáctka se v dalším kole ligy utkala s Pardubicemi. Již od začátku zápasu byl soupeř aktivnější a vstřelil dva góly. Dukla ve druhém poločase dokázala skóre jen korigovat na výsledných 2:1.

U16: Po herně vyrovnaném I. poločase jsme vsítili dalších 7 branek

úterý 9. 4. 2019 | Redakce

logoV dalším kole ligy se naše šestnáctka utkala s týmem z Ústí nad Labem. První poločas byl sice herně vyrovnaný, ale i tak Dukla vedla po poločase 3:1. Ve druhém poločase však ukázala svou sílu a soupeře jasně přehrála.

Další stránky
123456>>