14. pá 9. 11. 2018 Hradec Králové B Dukla Praha6:1(3:1)
15. ne 18. 11. 2018 Dukla Praha Slovan Liberec12:30

Program mistrovských utkání mládežnických družstev DUKLY - 9.- 11.11.2018

čtvrtek 8. 11. 2018 | Redakce

logoPodzimní část mistrovských soutěží mládeže se chýlí ke konci. Družstva přípravek čekají poslední zápasy, ostatní týmy mají před sebou poslední dvě kola. Liga mladších žáků ukončila svůj podzimní program již minulý víkend.

U16: Doma na Julisce vítězně s Neratovicemi

úterý 6. 11. 2018 | Redakce

logoDukla vstoupila do zápasu skvěle a do poločasu nastřílela 3 góly. Ve druhém poločase sice dvakrát inkasovala, ale sama dokázala také vstřelit dva góly. Naše šestnáctka tedy porazila Neratovice 5:2.

Program mistrovských utkání mládežnických družstev DUKLY - 1.- 4.11.2018

čtvrtek 1. 11. 2018 | Redakce

logoPodzimní část mistrovských soutěží mládeže jde do finiše, pořad zápasů o tomto víkendu je následující.

U16: V Čáslavi vítězně po hezkých brankách

úterý 30. 10. 2018 | Redakce

logoNaše šestnáctka vstoupila do utkání velice dobře a po půl hodině už vedla 2:0. Do konce poločasu dokázali kluci přidat ještě další 2 góly a na hřišti dominovali. Ve druhém poločase přibyly rovněž další dva góly a kluci jednoznačně zvítězili.

Program mistrovských utkání mládežnických družstev DUKLY - 27.- 28.10.2018

středa 24. 10. 2018 | Redakce

logoMistrovské soutěže mládežnických družstev pokračují o tomto víkendu dle následujícího harmonogramu.

U16: Doma vítězně s Jabloncem

pondělí 22. 10. 2018 | Redakce

logoUž první poločas vypadal velice slibně, když naše šestnáctka šla do kabin za stavu 2:0. V druhém poločase kluci přidali další 3 góly a soupeře jednoznačně porazili.