Teď začne
vojna!

Novinky - U15 - starší žáci A

Z krásného stadionu v Chomutově vezeme vítězství.

úterý 14. 6. 2022 | Jaroslav Žipaj

logoV předposledním utkání sezony zvládli naši starší žáci důležité utkání v Chomutově a pokud v posledním kole porazí doma Neratovice, postoupí do baráže o účast v žákovské lize.

Po obratu ve druhé půli porazila U15 Karlovy Vary

pondělí 6. 6. 2022 | Jaroslav Žipaj

logoV dalším důležitém střetnutí na cestě do baráže o žákovskou ligu zvítězili naši starší žáci nad Karlovými Vary, když museli dohánět dvoubrankový náskok soupeře.

Vysoké vítězství U 15 v Litvínově

úterý 31. 5. 2022 | Jaroslav Žipaj

logoV utkání hraném za stálé převahy našeho družstva si naši hráči s chutí zastříleli.

U15 - remíza s Ústím

pondělí 23. 5. 2022 | Jaroslav Žipaj

logoV utkání dvou rozdílných poločasů remizovali naši starší žáci U15 se svým největším rivalem v boji o postup do baráže o Českou ligu žáků FK Ústím nad Labem.

Spousta branek v utkání s Roudnicí.

úterý 3. 5. 2022 | Jaroslav Žipaj

logoGólovou smrští skončil zápas našich žáků U15 v Roudnici nad Labem.

U15 - vysoké vítězství nad Sokolovem

pondělí 25. 4. 2022 | Jaroslav Žipaj

logoO osudu utkání rozhodla DUKLA již během 1. poločasu a ve druhém dějství si své vítězství pohlídala a svou převahu vyjádřila dalšími brankami.

Další stránky
123456>>