PORTRÉTY Z JULISKYTomáš Obermajer

Novinky - U15 - starší žáci A

kolodatumdomácíhosté
5. so 7. 9. 2019 Dukla Praha Cidlina0:2(0:1)
7. so 21. 9. 2019 Dukla Praha Kolín10:15

U15: V těžkém utkání jsme prohráli s Cidlinou

pondělí 9. 9. 2019 | Redakce

logoPřes optickou převahu a mnohem vyšší držení míče tým nedokázal vstřelit gól a naopak po dvou chybách v obraně inkasoval po jednom gólu v každém z poločasů. Utkání tak skončilo naší prohrou v poměru 0:2.

U15: Z náročného utkání s Chrudimí nakonec vezeme vítězství

úterý 3. 9. 2019 | Redakce

logoVe velkém vedru se od začátku hrálo pěkně od podlahy. Nám díky nepřesnostem vázla kombinace a proti bojovnému výkonu domácích jsme se nedokázali dostat do naší kombinační hry. Po pěkné akci v první půli jsme šli do vedení, ale soupeř z penalty záhy vyrovnal. Ve druhé půli jsme přece jenom šli za vítězstvím silněji než soupeř a třemi brankami dovedli zápas do vítězství.

U15: V úvodním utkání divize jsme vysoko zvítězili s týmem Benešova

pondělí 26. 8. 2019 | Redakce

logoOd začátku utkání jsme měli výraznou převahu na míči a vytvářeli si spousty šancí. V prvním poločase jsme konto soupeře zatížili sedmi góly a na konci utkání jsme měli vstřeleno celkem třináct branek. Soupeř naši branku téměř neohrozil.

Teribear opět hýbe Prahou a Dukla se přidává

čtvrtek 22. 8. 2019 | Redakce

logoV září opět proběhne na pražském Vítkově sportovně charitativní akce TERIBEAR hýbe Prahou aneb Prima den s medvědem, které se naše mládež již pravidelně účastní. Přidáte se? :)

9. ročník Duklakempů je již historií

čtvrtek 22. 8. 2019 | Redakce

logoV pátek 16. srpna proběhl v areálu na Ruzyni poslední den letošního devátého ročníku našich Duklakempů.

Hráči Dukly nastoupili v reprezentačních dresech U17

středa 21. 8. 2019 | Redakce

logoRadek Fojt a Daniel Villaseca odjeli s Českou reprezentací na mezinárodní turnaj Telki Cup, který se konal od 8. 8. do 12. 8. Reprezentace České republiky vybojovala druhé místo a oba naši hráči byli u toho.

Další stránky
123456>>