PORTRÉTY Z JULISKYSamuel Dancák

Novinky - U15 - starší žáci A

kolodatumdomácíhosté
8. so 10. 10. 2020 Dukla Praha Litvínov8:1(4:0)
10. so 24. 10. 2020 Dukla Praha Chomutov10:15

U15: Na těžkém terénu jsme si poradili s Litvínovem

čtvrtek 15. 10. 2020 | Redakce

logoDukláci do 15 let si připsali vysoké vítězství. V osmém kole porazili Litvínov 8:1, když už o poločase vedli o čtyři branky. Pro naši patnáctku je to sedmá výhra z osmi zápasů.

U15: Z atraktivního utkání v Ústí nad Labem bereme bod

čtvrtek 8. 10. 2020 | Redakce

logoNáš tým do patnácti let pokračuje ve skvělých výkonech. V 7. kole odehráli kluci dobré utkání v Ústí nad Labem, kde i přes dobrý herní výkon podlehli po penaltovém rozstřelu.

U15: Kluci jsou na vítězné vlně

čtvrtek 1. 10. 2020 | Redakce

logoŠest výher z šesti zápasů, to jsou naše patnáctky. Ovšem ve finální fázi mají podle trenéra stále ještě, co zlepšovat.

U15: Do derby s vítěznou mentalitou

středa 23. 9. 2020 | Redakce

logoDukláckou patnáctku nasměroval k triumfu v malém pražském derby doposud nejlepší týmový výkon. Kluci si poradili na výbornou zejména s naladěním na utkání a od prvních minut jasně předváděli divákům na kolodějském stadionu své odhodlání zvítězit. Povzbudivě působila také úroveň naší kombinační hry, která byla nejen efektní, ale také efektivní.

U15: Proti Roudnici jsme zapsali druhou domácí výhru

středa 16. 9. 2020 | Redakce

logoDruhá domácí a celkově pak čtvrtá výhra ze čtyř odehraných zápasů. Takovou bilancí se může chlubit náš tým do patnácti let. O víkendu nastříleli kluci houževnaté Roudnici nad Labem sedm gólů.

U15: Tři góly a tři body ze Sokolova

středa 9. 9. 2020 | Redakce

logoPřestože se nám nedařil záměr, se kterým jsme utkání vstoupili, dokázali kluci vstřelit Sokolovu tři branky a připsali si další plný počet bodů v této sezoně.

Další stránky
123456>>