kolodatumdomácíhosté
3. so 17. 11. 2018 Dukla Praha Meteor2:0(0:0)

U15: Domácí výhra nad Meteorem

pondělí 19. 11. 2018 | Redakce

logoV posledním kole podzimu se naše patnáctka střetla s Meteorem Praha. Na branku jsme si museli počkat až do druhého poločasu. Tam naši chlapci vstřelili dva góly a porazili soupeře 2:0.

Program mistrovských utkání mládežnických družstev DUKLY - 17.- 18.11.2018

středa 14. 11. 2018 | Redakce

logoMládežnické celky DUKLY čekají poslední zápasy podzimní části sezony. Jejich pořad o tomto víkendu je následující.

U15: Prohra s Boleslaví

pondělí 12. 11. 2018 | Redakce

logoNaše patnáctka se v neděli utkala s Mladou Boleslaví. Kluky srazilo především neproměňování vytvořených příležitostí a neefektivita v zakončení. Soupeř naopak dokázal využít své příležitosti a v každém poločase vstřelit jednu branku.

Program mistrovských utkání mládežnických družstev DUKLY - 9.- 11.11.2018

čtvrtek 8. 11. 2018 | Redakce

logoPodzimní část mistrovských soutěží mládeže se chýlí ke konci. Družstva přípravek čekají poslední zápasy, ostatní týmy mají před sebou poslední dvě kola. Liga mladších žáků ukončila svůj podzimní program již minulý víkend.

U15: Dukla padla s Budějovicemi až na penalty

úterý 6. 11. 2018 | Redakce

logoPrvní poločas byla lepším týmem Dukla, druhý poločas zase Budějovice. Zápas tedy končil remízou a o vítězi rozhodovaly až penalty. Tam byly Budějovice bohužel úspěšnější.

Program mistrovských utkání mládežnických družstev DUKLY - 1.- 4.11.2018

čtvrtek 1. 11. 2018 | Redakce

logoPodzimní část mistrovských soutěží mládeže jde do finiše, pořad zápasů o tomto víkendu je následující.