PORTRÉTY Z JULISKYJan Švestka

přát.ne 4. 8. 2019 Sparta Praha - ženy Dukla Praha17:30

9. ročník Duklakempů je v plném proudu

pátek 5. 7. 2019 | Redakce

logo9. ročník Duklakempů již odstartoval. První turnus byl v pátek 5.7.2019 zdárně zakončen a hned v neděli se těšíme na další mladé fotbalisty v malebném údolí v Chotýšanech. Na následujícím třetím turnusu je opět vyčleněn prostor pro děvčata a opět proběhnou dva příměstské turnusy v Praze.

Günter Bittengel: Vychovávat děti je zodpovědné poslání

sobota 29. 6. 2019 | Redakce

logoV červnu skončil na pozici sportovního ředitele Dukly a přesunul se na post sportovního manažera dukelské mládeže. S mládeží úzce spolupracoval dlouhodobě, nyní ji bude moct věnovat veškerou energii. O směřování dukelské výchovy hráčů mluví Günter Bittengel v novém rozhovoru.

Dukla obhájila loňské prvenství na MINI CUPU

pátek 21. 6. 2019 | Redakce

logoVe středu 19. června 2019 proběhl na Julisce již XVII. ročník fotbalového turnaje mladších přípravek DUKLA MINI CUP 2019. Domácí Dukla si vedla skvěle a základní skupinu s přehledem vyhrála. Kluci z Dukly nezaváhali ani v zápasech o medaile a turnaj ovládli.

Dukla MINI CUP proběhne 19. června

čtvrtek 13. 6. 2019 | Redakce

logoNa Julisce proběhne ve středu 19. června osmnáctý ročník Dukla MINI CUPU, fotbalového turnaje přípravek. Pořadatelem akce je Unie armádních sportovních klubů ČR ve spolupráci s FK Dukla Praha a ASC Dukla Praha.

U15: Vítězství nad Budějovicemi

úterý 4. 6. 2019 | Redakce

logoV předposledním kole ligy se naše patnáctka utkala s Českými Budějovicemi. Kluci soupeře přehráli a zaslouženě zvítězili. Obě branky utkání vstřelili kluci z Dukly ve druhém poločase.

Staň se Dukláčkem a Duklačkou 2019 se vydařilo

pátek 31. 5. 2019 | Redakce

logoVe čtvrtek 30. 5. 2019 se na Julisce konalo tradiční klubové fotbalové odpoledne Staň se Dukláčkem a Duklačkou. Na hlavním stadionu jsme letos přivítali na 90 dětí.

Další stránky
123456>>