PORTRÉTY Z JULISKYJan Švestka
    FANSHOP

Novinky - U15 - starší žáci A

Týmové foto

kolodatumdomácíhosté  
1. ne 3. 11. 2019 Dukla Praha Trutnov4:0(1:0)

Hráči Dukly v reprezentačním dresu

neděle 1. 12. 2019 | Redakce

logoPodzimní část sezóny je u konce a s tím i série reprezentačních utkání napříč kategoriemi. Také dukelští fotbalisté oblékli reprezentační dres. A jak si naši hráči vedli?

 
 
 

U15: V závěrečném utkání podzimní části jsme přesvědčivě zvítězili s Trutnovem

pondělí 4. 11. 2019 | Redakce

logoPo celou dobu hry jsme se snažili překonat obranný val hostí, kteří urputně bránili. Brzy se nám podařilo jít do vedení, ale pak tempo trochu polevilo a další góly jsme přidávali až ve druhém poločase. Nakonec utkání skončilo naší zaslouženou výhrou v poměru 4:0.

 
 
 

U15: V Náchodě patnáctka opět úspěšná

pondělí 28. 10. 2019 | Redakce

logoOd začátku bylo jasné, že nás nečeká lehké utkání. Soupeř hrál nepříjemně a důrazně a my jsme se ze začátku nemohli dostat k naší hře. První gól však vše zlomil a od té chvíle jsme dominovali a přes dvě obdržené branky nakonec jednoznačně zvítězili.

 
 
 

U15: Po silném kolektivním výkonu vezeme vítězství z Třebeše

úterý 22. 10. 2019 | Redakce

logoNa těžkém terénu se naši přes drobné nepřesnosti velmi dobře zorientovali a poctivým a zodpovědným výkonem si dokráčeli k dalšímu vysokému vítězství. V první půli jsme se prosadili čtyřikrát, ve druhé jsme přidali další tři branky, a protože soupeřovy akce jsme všechny zvládli ubránit, zvítězili jsme v poměru 7:0.

 
 
 

U15: V utkání s Vysokým Mýtem se nám dařil rychlý přechod do útoku

pondělí 14. 10. 2019 | Redakce

logoO našem vítězství se rozhodlo už v prvním poločase, kdy jsme dobrou přímočarou hrou zatížili konto Vysokého Mýta šesti brankami. Ve druhé půli se nám již tak nedařilo, hra již nebyla tak plynulá a nebyli jsme v zakončení tak efektivní. Přesto jsme ještě dva góly přidali.

 
 
 

U15: Patnáctka veze vysoké vítězství z Čáslavi

pondělí 7. 10. 2019 | Redakce

logoUtkání pro nás začalo dobře a z úvodního tlaku se nám podařilo jít rychle do vedení. Následně jsme ale ustoupili z nastaveného tempa a nevyužili několik slibných příležitostí. Nicméně v závěru první půle se nám podařilo vstřelit tři další góly. Ve druhém poločasu, přes snížení soupeře, hra pokračovala ve stejném rytmu a my jsme dalšími pěti brankami rozhodli o jednoznačném vítězství.

 
 
 
Další stránky
123456>>
 

Fotogalerie


Partneři klubu