kolodatumdomácíhosté
3. so 17. 11. 2018 Dukla Praha Meteor4:2(2:2)

U14: Díky efektivitě v zakončování jsme zvítězili s Meteorem

pondělí 19. 11. 2018 | Redakce

logoJuliska viděla zajímavé utkání, kdy jsme šli brzy do vedení a již v 9. Minutě jsme vedli 2:0. Stejně rychle ale Meteorští odpověděli a o půli to bylo nerozhodně 2:2. Ve druhé části jsme zlepšili hru a výsledkem byly další dvě branky v síti Meteoru, díky kterým jsme zvítězili v poměru 4:2.

Program mistrovských utkání mládežnických družstev DUKLY - 17.- 18.11.2018

středa 14. 11. 2018 | Redakce

logoMládežnické celky DUKLY čekají poslední zápasy podzimní části sezony. Jejich pořad o tomto víkendu je následující.

U14: Juliska viděla velmi pěkný výkon naší čtrnáctky

pondělí 12. 11. 2018 | Redakce

logoV dynamickém utkání s Mladou Boleslaví se příležitosti a pěkné akce střídaly na obou stranách. Oba týmy neproměnily pokutový kop. Ve vytváření příležitostí jsme byli více nebezpeční, bohužel jsme proměnili pouze jednu ze silných situací a Boleslav v poslední minutě vyrovnala. V následných penaltách byli úspěšnější hosté.

Program mistrovských utkání mládežnických družstev DUKLY - 9.- 11.11.2018

čtvrtek 8. 11. 2018 | Redakce

logoPodzimní část mistrovských soutěží mládeže se chýlí ke konci. Družstva přípravek čekají poslední zápasy, ostatní týmy mají před sebou poslední dvě kola. Liga mladších žáků ukončila svůj podzimní program již minulý víkend.

Program mistrovských utkání mládežnických družstev DUKLY - 1.- 4.11.2018

čtvrtek 1. 11. 2018 | Redakce

logoPodzimní část mistrovských soutěží mládeže jde do finiše, pořad zápasů o tomto víkendu je následující.

Program mistrovských utkání mládežnických družstev DUKLY - 27.- 28.10.2018

středa 24. 10. 2018 | Redakce

logoMistrovské soutěže mládežnických družstev pokračují o tomto víkendu dle následujícího harmonogramu.