PORTRÉTY Z JULISKYVojtěch Hadaščok

Novinky - U14 - starší žáci B

U14: Vedro v Jirnech přineslo čtrnáctce vítězství s Českými Budějovicemi

úterý 4. 6. 2019 | Redakce

logoV posledním domácím utkání jsme v Jirnech přivítali České Budějovice. Ve vyrovnaném utkání, kdy si oba týmy vytvořily několik zajímavých situací, jsme zvítězili, když jsme se v každém poločase jednou prosadili pěknými střelami z velké a střední vzdálenosti.

Staň se Dukláčkem a Duklačkou 2019 se vydařilo

pátek 31. 5. 2019 | Redakce

logoVe čtvrtek 30. 5. 2019 se na Julisce konalo tradiční klubové fotbalové odpoledne Staň se Dukláčkem a Duklačkou. Na hlavním stadionu jsme letos přivítali na 90 dětí.

U14: V oboustranně velmi dobrém utkání jsme prohráli se Spartou

neděle 19. 5. 2019 | Redakce

logoV první půli jsme hráli velmi dobře a měli jsme převahu. Vypracovali jsme si silné příležitosti, ovšem úspěšní jsme byli pouze jednou. Soupeř v závěru poločasu vyrovnal. Ve druhé půli se hra přelévala ze strany na stranu, Sparta i my jsme trefili brankovou konstrukci. Nakonec Spaťané využili dvou našich zaváhání v obraně. Přes snahu v závěru jsme už nedokázali reagovat.

Malí Dukláci a Nejlokomotivovatější lokomotiva podruhé

pátek 17. 5. 2019 | Redakce

logoKdyž na jaře loňského roku připravila Zuzana Maléřová pro naše nejmenší hráče a také hráčky "výlet" do netradičního divadla a oni shlédli první díl představení Nejlokomotivovatější lokomotiva, mělo takový úspěch, že jim musela na místě slíbit, že se zase po čase na hlavní nádraží vydají, aby mohli vidět pokračování. Slovo dodržela. A protože obě představení jsou koncipována jako samostatná, bylo jedno, jestli někdo předcházející díl viděl nebo nikoliv. Zájemců bylo i tentokrát tolik, že se pod vlajkou Dukly hrálo dvakrát.

U14: Po nevydařeném výkonu jsme vysoko prohráli v Plzni

pondělí 13. 5. 2019 | Redakce

logoDomácí byli v prvním poločase aktivnější a zaslouženě šli do kabin s dvoubrankovým vedením. Ve druhé půli se naše hra trochu zvedla, ale z rychlého kontru Plzně jsme inkasovali potřetí. Poté jsme dokázali snížit a následně si vypracovat dvě silné příležitosti, které jsme bohužel neproměnili. Plzeňští měli poté znovu navrh a z brejků nás ještě dvakrát potrestali.

U14: S Kladnem jsme předvedli silný výkon a po zásluze zvítězili

úterý 30. 4. 2019 | Redakce

logoUtkání s Kladnem jsme herně i výsledkově velmi dobře zvládli. Po produktivním prvním poločasu, kdy jsme vstřelili čtyři góly, jsme v aktivní a kombinační hře pokračovali i ve druhé půli a přidali další dvě branky. Soupeř v závěru korigoval na konečných 6:1.

Další stránky
123456>>