PORTRÉTY Z JULISKYDaniel Kozma

Novinky - Starší žáci C

Trénink s hráči A-týmu. Projekt Patroni týmu podporuje naše mladé naděje

středa 22. 9. 2021 | Lukáš Šonský

logoJaké to je zatrénovat si s Danielem Kozmou, Jiřím Pirochem, Filipem Radou a dalšími hráči A-týmu? O tom by mohli vyprávět fotbalisté našich mládežnických kategorií. V rámci projektu Patroni týmu se setkávají se svými vzory pravidelně.

Víkendové výsledky zápasů FK DUKLA Praha, spolek

sobota 18. 9. 2021 | Tomáš Hubáček

logoO víkendu probíhají další zápasy naší mládežnické akademie a také našeho "C"-mužstva, složeného převážně z trenérů našeho klubu.

Program mistrovských utkání mládeže DUKLY - 18.-19.9.2021

čtvrtek 16. 9. 2021 | Tomáš Hubáček

logo Pozornost fanoušků DUKLY bude předně upřena na nedělní zápas našeho prvního dorostu na hřišti Tempa, které je zatím v čele soutěže o dva body právě před DUKLOU. Držet palce budeme samozřejmě také ostatním týmům.

Doprovodné akce při utkáních ČLD

pondělí 13. 9. 2021 | Tomáš Hubáček

logoV neděli 12. září 2021 uspořádal FK DUKLA Praha, spolek ve spolupráci s DUKLA klubem doprovodné akce k zápasům České ligy dorostu kategorií U19 a U17.

Dukla poběží opět pro Teribear

pátek 10. 9. 2021 | Maruška Havlasová

logoStejně jako v minulých letech vyrazí kluci a holky sbírat kilometry pro dobré účely.

Program mistrovských utkání mládežnických družstev DUKLY - 11.-12.9.2021

čtvrtek 9. 9. 2021 | Tomáš Hubáček

logoMinulý víkend se naším mládežnickým celkům až příliš nepovedl. Čekali jsme více hlavně od prvního dorostu a starších žáků kategorie U 15, obě tyto kategorie svá utkání prohrály. Soutěž je však na samém začátku a věříme, že do konce soutěže vše napraví. První příležitost k tomu mají již o tomto víkendu. Na snímku družstvo mladšího dorostu U 17 po vítězném utkání v Jablonci

Další stránky