PORTRÉTY Z JULISKYMartin Chlumecký
    FANSHOP

Novinky - Starší žáci C

kolodatumdomácíhosté  
0so 19. 10. 2019 Ďáblice Dukla Praha1:4(1:3)

Hráči Dukly v reprezentačním dresu

neděle 1. 12. 2019 | Redakce

logoPodzimní část sezóny je u konce a s tím i série reprezentačních utkání napříč kategoriemi. Také dukelští fotbalisté oblékli reprezentační dres. A jak si naši hráči vedli?

 
 
 

SPZ: Rezerva starších žáků opět zvítězila v přeboru

úterý 22. 10. 2019 | Redakce

logoPo celou dobu hry jsme výrazně dominovali na míči a zaslouženě zvítězili. Kromě vstřelených čtyř branek jsme měli i spoustu dalších silných situací a střel, které jsme bohužel nedotáhli do gólového zakončení. Soupeř se dokázal také jednou prosadit, a tak utkání skončilo naším vítězstvím v poměru 4:1.

 
 
 

SPZ: Céčko starších žáků doma opět úspěšně

pondělí 14. 10. 2019 | Redakce

logoDo utkání jsme velmi dobře vstoupili a brzy se ujali dvoubrankového vedení, a přestože soupeř brzy snížil, my jsme kontrolovali hru a do půlky přidali další dva zásahy. Ve druhé půli jsme měli slabší pasáž, kdy jsme byli málo aktivní a fotbalová akademie vyrovnala skóre na 4:4. V závěru jsme opět přidali a dvěma dalšími góly utkání rozhodli.

 
 
 

SZP: V přeborovém dukelském derby jsme jednoznačně zvítězili

úterý 1. 10. 2019 | Redakce

logoV Ruzyni se za příjemného dopoledne hrálo pěkné, útočné utkání. Naši kluci po celou dobu dominovali na míči a předváděli kombinační fotbal. V obou poločasech jsme vstřelili po pěti gólech a soupeř dokázal pouze jednou odpovědět, proto jsme vysoko zvítězili v poměru 10:1.

 
 
 

Dukla tradičně pomáhala s Teribearem

neděle 15. 9. 2019 | Redakce

logoLetos se konal již 5. ročník sportovně - charitativní akce Teribear hýbe Prahou. I po přesunu z Letné zůstala dukelská mládež věrná a i letos dorazila v hojném počtu na Vítkov.

 
 
 

SZP: V prvním soutěžním utkání "céčko" starších žáků zvítězilo s Vršovicemi

pondělí 9. 9. 2019 | Redakce

logoPo celou dobu hry jsme měli herní převahu, kterou kluci dokázali využít i střelecky. V prvním poločasu jsme se prosadili celkem třikrát a ve druhé půli další tři branky přidali. Soupeř korigoval dvěma zásahy v závěru utkání.

 
 
 
Další stránky
123456>>
 

Starší žáci C

Facebook


Fotogalerie


Partneři klubu