PORTRÉTY Z JULISKYJan Švestka

Rozcestník mládeže

kolodatumdomácíhosté
3. pá 11. 9. 2020 Blansko Dukla Praha1:0(0:0)
4. so 19. 9. 2020 Dukla Praha Třinec16:30

A-tým i nejstarší dorost doma, „béčko“ jede do Chlumce nad Cidlinou

pátek 18. 9. 2020 | Lukáš Šonský

logoDukláci jdou do boje. Podívejte se, kde všude hraje (nejen) o víkendu Dukla. A pokud máte čas, přijďte nám fandit. Vaši podporu potřebujeme!

Dukla s Teribearem ve Stromovce

pondělí 14. 9. 2020 | Redakce

logoMládežnické kategorie Dukly se opět zapojily do sportovně charitativní akce Teribear. Ve čtvrtek 10. 10. 2020 se sešly v 17 hodin u sochy, postupně se vyfotily a následně vyrazily do Stromovky.

A-tým znovu v akci, „béčko“ hraje doma a ženy proti Slavii

pátek 11. 9. 2020 | Lukáš Šonský

logoPo reprezentační přestávce jde náš první tým znovu do boje, a to již v pátek. O víkendu jsou pak v plánu další zápasy mládežnických týmů i našeho ženského družstva. Více informací najdete v tomto tradičním souhrnném článku.

Dukla běží pro Teribear

středa 9. 9. 2020 | Redakce

logoI v letošním roce se koná sportovně charitativní akce Teribear. Vzhledem k situaci je naplánována v novém formátu. I Dukla se letos zúčastní, jenom také trochu jinak.

Nabitý víkendový program: béčko v Brozanech, nejstarší dorost doma

pátek 4. 9. 2020 | Lukáš Šonský

logoReprezentační přestávka sice zastavila zápasový kolotoč našeho prvního týmu, ale pro ostatní družstva pražské Dukly soutěže pokračují. Přijďte Duklákům fandit, potřebujeme vaši podporu!

Víkend plný fotbalu! „Béčko“ proti Pardubicím, ženy se představí na Julisce

čtvrtek 27. 8. 2020 | Lukáš Šonský

logoSobotním utkáním A-týmu fotbal o víkendu zdaleka neskončí. V kolik hodin a kde se představí další týmy pražské Dukly? Mrkněte na rozpis a když budete mít čas, určitě přijďte Duklákům fandit!

Další stránky
123456>>