PORTRÉTY Z JULISKYJan Holenda

Týmy FK Dukla Praha

Viareggio Cup zná rozlosování

čtvrtek 14. 2. 2019 | Redakce

logo V těchto dnech byl rozlosován již 71. ročník mezinárodního juniorského turnaje Viareggio Cup (Coppa Carnevale), který se uskuteční 11.-27. března 2019 v italském Viareggiu. Turnaje se zúčastní celkem 40 mužstev, která byla zařazena do deseti skupin.

U17: Ze Stuttgartu do Janova a velký úspěch Dukly

čtvrtek 24. 1. 2019 | Redakce

logo Na mezinárodním dorosteneckém turnaji zanechala dukelská fotbalová škola, reprezentovaná kategorií U17, otisk mimořádného charakteru.

Dukla se zúčastní turnaje Viareggio Cup

čtvrtek 10. 1. 2019 | Redakce

logo Mládežnický tým Dukly Praha U19 se zúčastní již 71. ročníku tradičního mezinárodního juniorského turnaje v kopané Viareggio Cup 2019 „Coppa Carnevale“, který se uskuteční 11.-27. března 2019 v Itálii.

Antonín Barák přichází do sportovního úseku Dukly

středa 9. 1. 2019 | Redakce

logo Dukla se domluvila na spolupráci s Antonínem Barákem starším, který bude nově využívat své bohaté profesní zkušenosti u našich mládežnických kategorií.

Dívčí týmy mládeže reprezentovaly Duklu v Drážďanech

středa 9. 1. 2019 | Redakce

logo Od starší přípravky po dorostenky se všechny 4 týmy o víkendu 5.-6. ledna účastnily turnajového běhu v Drážďanech, kde se mládežnické týmy vůbec neztratily. Starší přípravka skončila těsně stříbrná, mladší žákyně přivezly bronzové medaile.

U19: Půltucet gólů je odrazem rozdílu ve hře a dění na hřišti

pondělí 19. 11. 2018 | Redakce

logo V posledním podzimním kole celostátní dorostenecké ligy zajížděl dorost U19 k zápasu 15. kola do tréninkového centra mládeže Zbrojovky Brno v Brněnských Ivanovicích. Utkal se první a poslední tým tabulky po polovině soutěže. Půltucet gólů v síti Dukly a navíc bez přímé střely hostí na branku Zbrojovky je stručná charakteristika odpovídající dění na hřišti. Na velké „umělce“ Zbrojovka zcela ovládla hru, když udeřila v začátku obou poločasů, přičemž první dva góly a poslední gól v síti Dukly byly „polovlastní“ a sebevětší snaha mladíků z Prahy o zvrat utkání vyšla gólově naprázdno. Domácí „studenti“ Fotbalové akademie FAČR předčili hosty „samouky“ ve všech směrech, a to ve fotbalových dovednostech, v rychlosti myšlení i provedení akcí, v soubojích, souhře i v taktické vyspělosti. Za zmínku stojí i to, že prvních pět branek vsítil Dukle jediný hráč - střední útočník Sedlák.

Další stránky
123456>>

Fotbalový víkend dívek z Dukly a kluků z Valašského Meziříčí

čtvrtek 21. 2. 2019 | Redakce

logo Tři dny v Praze. Takovou dobu s námi, s dívkami Dukly Praha (WU9), prožili v Praze fotbalisti z Valašského Meziříčí (výběr z ročníků 2010, 2011, 2012). A byly to tři dny plné fotbalu a přátelské atmosféry, neboť jak kluci, tak i jejich rodiče byli skvělí.

WU18: Dorostenky nezvládly první utkání

čtvrtek 21. 2. 2019 | Redakce

logo Ve středu 20. února se v předehrávce potkaly Brno Horní Heršpice a naše dorostenky z Dukly. Po nezdárném úvodu a skvělém výkonu soupeřek si Brno připsalo 3 body za výhru 6:0.

Zimní ligu na Julisce hrálo více než 120 dívek

pondělí 18. 2. 2019 | Redakce

logo Na Julisce během zimních měsíců proběhla největší akce svého druhu pro hráčky do 11 let. Pět kol zimní ligy umožnilo v zimním, mrazivém, ale i jarním počasí měřit své síly více než 120 fotbalistkám.

WU18: Sovány vystřelila vítězství v prvním utkání

neděle 17. 2. 2019 | Redakce

logo První utkání odehrála Dukla proti FK Pardubicím, týmu, jež aktuálně je ve středu ligové tabulky 1. ligy dorostenek.

WU18: I druhé utkání s Olomoucí se povedlo vyhrát

neděle 17. 2. 2019 | Redakce

logo Druhé utkání s moravským soupeřem, který vede tamní 2. ligu dorostenek a v jeho silách i cílem je postup do nejvyšší dorostenecké ligy.

Na ZŠ Dědina proběhl ve dvou dnech sportovní nábor

čtvrtek 14. 2. 2019 | Redakce

logo Ve středu 13.2. a čtvrtek 14.2. proběhla na ZŠ Dědina sportovní akce pořádaná klubem FK Dukla Praha, která se týkala fotbalu pro dívky.

Další stránky
123456>>

Aktuálně z kategorie

U8: Přátelské utkání

2. 10. Kategorie U8 odehraje u příležitosti výročí 70 let od založení Dukly Praha přátelské utkání s SK Český Brod. Zápas se bude konat v sobotu 6. října od 12.00 na hřišti v Českém Brodě, ulice Sokolská 895.

U11: Podzim 2008

3. 9. tréninkový plán