PORTRÉTY Z JULISKYŠtěpán Krunert

Týmy FK Dukla Praha

DUKLA vstoupí do XIV. ročníku MVM

pondělí 2. 8. 2021 | Redakce

logo Ve středu 4.8.2021 vstoupí mladší dorost DUKLY kategorie U 16 do nového ročníku Memoriálu Vlastislava Marečka. V I. kole přivítá na Strahově družstvo FC Sellier&Bellot Vlašim.

U19: V Držkově u Tanvaldu jsme remizovali s Jabloncem

pondělí 2. 8. 2021 | Redakce

logo V dalším přípravném utkání vedla naše devatenáctka nad vrstevníky z Jablonce po poločase už 2:0, nakonec ale zápas skončil asi zaslouženou remízou.

U19: V další konfrontaci s dospělými jsme zvítězili nad divizním Kladnem

čtvrtek 29. 7. 2021 | Redakce

logo Na hřišti v Unhošti po herně vydařeném utkání zvládla naše devatenáctka zápas i výsledkově a po obratu ve druhém poločasu jsme nad divizním Kladnem zvítězili 2:1.

Ještě máme volná místa... Přidáš se?

úterý 27. 7. 2021 | Redakce

logo V srpnu pořádá náš klub v mládežnickém areálu TJ Ruzyně příměstský kemp. Přihlášky jsou stále otevřené.

U19: Na závěr soustředění jsme těsně padli s Tatranem Rakovník

pondělí 26. 7. 2021 | Redakce

logo Naše devatenáctka sehrála na závěr svého soustředění před novou sezonou přátelské utkání s divizním mužstvem mužů Tatran Rakovník. Ve velkém vedru jsme soupeře přestříleli, efektivita však byla na straně zkušenějších rakovnických hráčů, kteří díky tomu zaslouženě zvítězili.

B-tým zakončil soustředění dvěma výhrami nad třetiligovými soupeři

pondělí 26. 7. 2021 | Redakce

logo Náš B-tým má za sebou soustředění v Blšanech, kde sehrál také dva zápasy s třetiligovými soupeři. Nejprve porazil Baník Sokolov 4:1, pak Slavii Karlovy Vary 2:0. Sezonu startujeme 1. srpna v Zápech.

Další stránky
123456>>

WU18: Dorostenky zahájily letní přípravu

středa 21. 7. 2021 | Redakce

logo Dorostenky společně s ženami B zahájily první týden letní přípravy na novou sezónu, který zakončí v neděli utkáním v Pardubicích.

Dětský den v ZŠ Horoměřice

úterý 8. 6. 2021 | Redakce

logo Klub Dukla Praha již nějakou dobu spolupracuje se ZŠ Horoměřice a teď přišla společná myšlenka na dětský den. Trenéři si pro žáky prvního stupně v Horoměřicích připravili sportovní program.

Zacvič si jógu s Duklou

středa 10. 2. 2021 | Redakce

logo Pojďte si společně s námi po dlouhém týdnu, po škole i po práci zacvičit ONLINE jógu a bavit se! S naší trenérkou Kačkou se protáhneme, uvolníme, stejně tak, jako cvičí i naše holky!

WU11+WU9: Jak jsme zvládli podzim a jak to bude dál ...

středa 13. 1. 2021 | Redakce

WU9: Nouzový stav nás nezastaví!

čtvrtek 26. 11. 2020 | Redakce

WU11: Přípravky v „nouzovém režimu“

pondělí 2. 11. 2020 | Redakce

logo Po těžkém konci loňské sezóny vypadal začátek školního roku velmi nadějně. Přípravu jsme zahájili úspěšným soustředěním už v polovině srpna a od září jsme naskočili do plného tréninkového a zápasového režimu. Jenže netrvalo dlouho a sen o „normální“ sezóně se začal rozplývat.

Další stránky
123456>>