PORTRÉTY Z JULISKYDaniel Souček

Týmy FK Dukla Praha

U19-těsná prohra v Teplicích

čtvrtek 28. 10. 2021 | Tomáš Hubáček

logo V Teplicích měli sice, hlavně v 1. poločase, naši hráči více ze hry, ale žádnou ze svých příležitostí neproměnili. Zatímco domácí jedinou šanci dokázali proměnit a ta jim stačila na hubené vítězství.

U12 se rozloučila s podzimem vítězstvím

úterý 26. 10. 2021 | Tomáš Hubášek

logo Po úvodní části utkání, kdy domácí drželi ještě s DUKLOU krok, se naše hra ve zbytku zápasu výrazně zlepšila a družstvo dokráčelo bezpečně k vítězství.

Akademie mládeže DUKLY začíná mít velmi dobrý zvuk v naší společnosti

pondělí 25. 10. 2021 | Tomáš Hubáček

logo V pátek 22. října 2021 vyšel v Hospodářských novinách krásný článek o výchově hráčů naší mládežnické akademie. S autorkou článku Anetou Šaferovou jsme hovořili někdy na začátku podzimní části sezony a jak čas běžel a ležela před námi celá řada úkolů, na povídání s ní jsme pomalu zapomněli. Když se však článek v HN v pátek objevil na stáncích trafik a dalších prodejen tisku a dostal se k nám do kanceláří na Julisku, přerušili jsme každý na chvíli svoji práci a s nadšením jsme hltali každou větu. Přiznám se, že tak krásně zachycenou historii naší mládeže za zhruba posledních deset jsme téměř nikdo z nás nečekal. Ještě krásnější však byla odezva v podobě emailu, který doputoval do mé služební schránky již v pátek odpoledne.

U13 - na závěr podzimu výrazné vítězství ve Varnsdorfu

neděle 24. 10. 2021 | Tomáš Hubáček

logo Po zlepšeném výkonu ve druhé polovině utkání vezeme z Varnsdorfu vítězství 14:2. Po dlouhé a náročné cestě nás na těžkém terénu čekalo utkání s týmem, který doma neprohrává. Po zjednodušení hry jsme od 40.minuty dostávali daleko častěji do zakončení a herní převahu vyjádřili také gólově.

U14 se s podzimní částí sezony rozloučila vítězstvím

neděle 24. 10. 2021 | Pavel Paapež

logo Ve vyrovnaném utkání rozhodla větší produktivita našeho celku a také družstvu pomohl gól těsně před koncem 1. poločasu.

Na závěr podzimu výhra U15 v Neratovicích

neděle 24. 10. 2021 | Tomáš Hubáček

logo V posledním utkání podzimní části sezony potvrdili žáci U15 skvělou formu a v Byškovicích porazili FK Neratovice - Byškovice 8 : 1.

Další stránky
123456>>

WU18: Z Třebeše si vezeme vysokou výhru

úterý 19. 10. 2021 | Lukáš Smrčka

logo Dva hattricky, celkem 13 branek a několik dalších zahozených šancí - to je sumář dalšího utkání dorostenek.

WU13: Ve vzdálené Třebeši se sehrálo velmi kvalitní utkání

středa 13. 10. 2021 | Lukáš Redlich

logo V nekompletní sestavě zasloužené tři body z venkovního hřiště.

WU18: Vítězství proti Českým Budějovicím

středa 13. 10. 2021 | Lukáš Smrčka

logo Velmi důležité vítězství si připsaly domácí dorostenky. Utkání rozhodla v druhém poločase dvěma brankami Krůtová.

WU13: Slovan Liberec potvrdil roli favorita soutěže

středa 6. 10. 2021 | Lukáš Redlich

logo V 6. kole 1. ligy mladších žákyň nám v cestě o 3 body stál silný soupeř.

WU18: Výhra 7:0 v Mělníku

úterý 5. 10. 2021 | Lukáš Smrčka

WU13: Tři body proti FK Teplice

neděle 3. 10. 2021 | Lukáš Redlich

logo V napínavém utkání jsme si připsali tři body.

Další stránky
123456>>