PORTRÉTY Z JULISKYFilip Rada

Týmy FK Dukla Praha

U19: V CLD přivezl nejstarší dorost zaslouženě body z Jihlavy

úterý 16. 4. 2019 | Redakce

logo Starší dorostenci Dukly ve dvacátém prvním kole celostátní dorostenecké ligy U19 vycestovali na hřiště mládeže FK Vysočina Jihlava na atletickém stadionku Na Stoupách. Domácí figurovali před zápasem v tabulce na třináctém místě, po odehraném jedenadvacátém kole klesli na 14. místo, Dukla po vítězném zápase zůstává na 16. místě s jedním zápasem k dobru a ztrátou dvou bodů na Mladou Boleslav a tří bodů na Jihlavu a Slovácko. Po fotbalově pěkném a vzrušujícím utkání si tři body díky zpřesněné koncovce v poslední třicetiminutovce odvezli z Vysočiny mladíci Dukly.

U16: Úvod utkání v Pardubicích rozhodl o vítězství domácích

úterý 16. 4. 2019 | Redakce

logo Naše šestnáctka se v dalším kole ligy utkala s Pardubicemi. Již od začátku zápasu byl soupeř aktivnější a vstřelil dva góly. Dukla ve druhém poločase dokázala skóre jen korigovat na výsledných 2:1.

U15: Výhra nad Příbramí

úterý 16. 4. 2019 | Redakce

logo V dalším kole ligy se naše patnáctka utkala s týmem z Příbrami. Kluci předvedli skvělý bojovný výkon a po poločase vedli 2:0. V druhém poločase přidali ještě jednu branku a soupeře porazili 3:0.

U17: Odhodlání zvítězit

úterý 16. 4. 2019 | Redakce

logo Reprezentační "povinnosti" (Future U17, Mistrovství světa středních škol v Srbsku) většího počtu hráčů otevřely v kabině bezděčně téma postové univerzality. O pozitivním přijetí této výzvy svědčí výše uvedená čísla a níže uvedené řádky.

U14+U15: Ukázali jsme vysokou produktivitu v zakončení

úterý 16. 4. 2019 | Redakce

logo K dalšímu přeborovému utkání zavítalo naše céčko na Mikulovu, kde jsme se potkali s Duklou Jižní Město. V zápase padalo hodně gólů a je moc dobře, že jsme byli produktivní a vypracovávali si příležitosti, které jsme šestkrát dokázali proměnit. Soupeř byl také silný v zakončení, ale prosadil se pouze třikrát.

U14: Ve vyrovnaném utkání jsme nakonec uspěli na penalty

úterý 16. 4. 2019 | Redakce

logo Na Ruzyni jsme s Příbramí odehráli velice kvalitní utkání. My jsme hráli v obou poločasech aktivně, více jsme drželi míč, ale i Příbramští několikrát nebezpečně zahrozili. Když jsme 5 min před koncem nastřelili pouze tyč, šlo utkání do penalt, které jsme sebevědomě zvládli a připsali si bod navíc.

Další stránky
123456>>

Zavítali jsme do další základní školy - ZŠ Věry Čáslavské

úterý 9. 4. 2019 | Redakce

logo V pondělí 8. dubna jsme navštívili základní školu Věry Čáslavské, kde proběhla sportovní akce a nábor mezi 1.-3. ročníky. Hrálo si s námi téměř 100 dětí, takže o radost z pohybu bylo postaráno.

WU18: Sparta byla nad naše síly

pondělí 8. 4. 2019 | Redakce

logo Poslední kolo základní části jsme odehráli proti Spartě, která v úvodu rozhodla o svém vítězství. Konečných 6:1 pro Spartu vydalo za další tři body a navýšení náskoku.

WU18: Smolný zápas v Plzni

středa 20. 3. 2019 | Redakce

logo V neděli 17.3. odehrály dorostenky další utkání v 1. lize. Jely na půdu souseda v tabulce Viktorie Plzeň a s jasným cílem zvítězit. Bohužel po 80-ti minutách skončilo utkání 2:1 a soupeř slavil 3 body.

WU15: První výhra v sezóně

úterý 12. 3. 2019 | Redakce

logo Juliska v dalším kole přivítala holky z Braníka.

WU18: Dorostenky vzdorovaly Slovácku do posledních minut

pondělí 11. 3. 2019 | Redakce

logo V neděli 10. března se druhé jarní kolo uzavíralo na Julisce, kde domácí Dukla přivítala Slovácko. Po bojovném průběhu nakonec všechny body odvezly soupeřky z Moravy po vítězství 0:2.

V pátek jsme navštívili ZŠ J.A.Komenského

sobota 9. 3. 2019 | Redakce

logo V pátek na mezinárodní den žen jsme přijeli rozdávat fotbalovou radost do ZŠ J.A.Komenského na Praze 6. Společně s děvčaty prvních až třetích tříd jsme si užili sportovní dopoledne.

Další stránky
123456>>

Aktuálně z kategorie

U8: Přátelské utkání

2. 10. Kategorie U8 odehraje u příležitosti výročí 70 let od založení Dukly Praha přátelské utkání s SK Český Brod. Zápas se bude konat v sobotu 6. října od 12.00 na hřišti v Českém Brodě, ulice Sokolská 895.

U11: Podzim 2008

3. 9. tréninkový plán