PORTRÉTY Z JULISKYVojtěch Hadaščok

Týmy FK Dukla Praha

U17: Na Julisce s Olympií HK s minimální efektivitou v zakončení

úterý 15. 10. 2019 | Redakce

logo V dalším kole ligy se naše sedmnáctka utkala s Olympií Hradec Králové. Kluci svého soupeře porazili těsně 3:2.

U14: Elektrizující momenty

logo Naše čtrnáctka se o víkendu utkala s Vysokým Mýtem. Šlágr kola rozhodl čistý hattrick domácích v posledních patnácti minutách druhého poločasu.

SPZ: Céčko starších žáků doma opět úspěšně

pondělí 14. 10. 2019 | Redakce

logo Do utkání jsme velmi dobře vstoupili a brzy se ujali dvoubrankového vedení, a přestože soupeř brzy snížil, my jsme kontrolovali hru a do půlky přidali další dva zásahy. Ve druhé půli jsme měli slabší pasáž, kdy jsme byli málo aktivní a fotbalová akademie vyrovnala skóre na 4:4. V závěru jsme opět přidali a dvěma dalšími góly utkání rozhodli.

U15: V utkání s Vysokým Mýtem se nám dařil rychlý přechod do útoku

logo O našem vítězství se rozhodlo už v prvním poločase, kdy jsme dobrou přímočarou hrou zatížili konto Vysokého Mýta šesti brankami. Ve druhé půli se nám již tak nedařilo, hra již nebyla tak plynulá a nebyli jsme v zakončení tak efektivní. Přesto jsme ještě dva góly přidali.

U19: Ve třetím utkání po sobě jsme vstřelili pět branek, tentokrát Hradci

logo Naše devatenáctka v dalším kole ligy přivítala v domácím prostředí Olympii Hradec Králové. Chlapci odehráli dobré utkání a soupeře porazili. Dukla opět dokázala vstřelit 5 gólů.

U14: "Trenére, my to zvládneme sami..."

čtvrtek 10. 10. 2019 | Redakce

logo Kluci na sebe vytvořili velký časoprostorový tlak už během rozcvičení, které si řídili naprosto sami, bez korekce trenérů. Do tempa se tak dostali fyzicky i mentálně ještě před úvodním hvizdem zápasu. A podle toho také zápas vypadal. 5 branek vstřelených, 0 obdržených.

Další stránky
123456>>

WU18: Anglický týden dorostenky zvládly na výbornou

pondělí 30. 9. 2019 | Redakce

logo Dorostenky mají za sebou týden, ve kterém odehrály dvě utkání v druhé lize dorostenek s ABC Braník a FC Mělník. Poprvé se také představily na domácí půdě a z obou utkání vyšly bodově naplno, spojené s velmi dobrými prvními poločasy.

WU18: Vítězství v malém pražském derby!

pondělí 2. 9. 2019 | Redakce

logo V neděli v poledne nastoupily dorostenky Dukly ke svému prvnímu utkání ve 2. lize dorostenek a povedlo se jim to úspěšně.

WU18: Příprava zakončená společným víkendem v Ostravě

pátek 23. 8. 2019 | Redakce

logo Pět týdnů přípravného období mají dorostenky za sebou, nyní je již čeká vstup do 2. ligy. V neděli od 12:45 nastoupí v Uhřiněvsi v malém pražském derby proti Bohemians 1905.

WU18: Těsná prohra s Pardubicemi

pondělí 12. 8. 2019 | Redakce

logo Zápas proti FK Pardubice na miniturnaji podlehly dorostenky 3:4 v poslední minutě.

WU18: Hubená výhra nad Olomoucí

neděle 11. 8. 2019 | Redakce

logo Zápas proti Sigmě Olomouc na miniturnaji vyhrály dorostenky 2:1.

WU18: První přípravné utkání vítězně

pondělí 5. 8. 2019 | Redakce

logo Dorostenky odehrály první přípravné utkání proti Minerva FF vítězně. Za 90 minut padlo 8 branek v poměru 6:2 pro Duklu.