PORTRÉTY Z JULISKYRadek Havala
    FANSHOP

Diskuzní fórum

 
 
Přihlášení do diskusního fóra

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
kouk
 
kouk
21.09.2017, 21:14   |    Reagovat  
 
 
KOUKám...že nyní to bude kdo z koho...hráči versus fanoušci...kdo bude vítěz a kdo poražený???...pevně doufám že nakonec nikdo...a skončí to vše remízou...čili jakousi zakopanou válečnou sekerou...ale podle mě jsou nyní fanoušci v určité výhodě...protože nyní jsou na tahu samotní hráči...a na ten jejich sobotní tah se už moc těším...
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
21.09.2017, 20:00   |    Reagovat  
 
 
Jako omluvu za MOL Cup zaplatí A tým fanouškům výjezd do Olomouce

Tohle gesto se mi líbí, i když pochopitelně nijak neomlouvá tu ostudu v domažlicích. Klub se snaží dát najevo, že není hluchý vůči názorům fanoušků. Na výjezdy ale nejezdím - mají sem kotelníci chuť napsat, co si o tom myslí? Zajímalo by mě to! (doufám, že vás chlapi vyjede aspoň stovka Smajlík )
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
21.09.2017, 19:27   |    Reagovat  
 
 
odkaz
Záznam z TK - pro hráče i pana Hynka povinně! 3minuta 37s - 4:40 a replay aspoň 100 kolem dokola!!
 
 
krnovjan
 
krnovjan
21.09.2017, 18:36   |    Reagovat  
 
 
čekal jsem nějakou reakci, jak od hráčů k fanouškům, tak od vedení k celému A-týmu..asi je všechno v pohodě, nic se v podstatě neděje...přeji si, aby sektor pro hosty zůstal v Olomouci prázdný...
 
 
Jean1
 
Jean1
21.09.2017, 11:46   |    Reagovat  
 
 
Reakce na kouk: Sečteno...podtrženo...sám Holenda na vše...
Máš pravdu. Až to Jonnyho přestane bavit v zimě mu někdo hodí přestupové laso a je vymalováno. Majitel ho rád prodá.Končí mu v Dukle smlouva a každý miliónek se hodí.
 
 
kouk
 
kouk
20.09.2017, 22:47   |    Reagovat  
 
 
Sečteno...podtrženo...sám Holenda na vše nestačí...a ani logicky nemůže...a nedej bože až to přestane bavit i jeho...proto je třeba to vše řešit ještě dokud je čas...a pokud možno rázně...
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
20.09.2017, 21:51   |    Reagovat  
 
 
tak jsem doufal, že než dojedu domů, ze mě vztek vyprchá. Ale prostě to nejde. Trenér evidentně není schopný mužstvo připravit takticky a hráče dostatečně vymotivovat k potřebnému výkonu. Na hřišti působí jako parta nazdárků a janě se ukazuje, že chabé výsledky z přítpravy nebyly náhodné a jde o trvalý stav. Protože hráče vyměnit nelze a ani to po vzoru Sparty nedopadá dobře, je třeba k mužstvu konečně sehnat trenéra. Kohokoli, třeba Radu, ale TRENÉRA. Hynek svoji šanci osudově promrhal, vůbec se neposunul, jen stále papouškuje dokola to, co slýchával od Luboše Kozla. Takto to nejde dál. Jedním z cílů byl postup v poháru co nejdále, to se nepovedlo. Druhý cíl- skončit výše než loni, se beze změn naplnit povede sotva... Smajlík
 
 
martinstep
 
martinstep
20.09.2017, 20:05   |    Reagovat  
 
 
Co dodat, tajně jsem doufal že letos v poháru dojdeme dále, ba možná i na samotný vrchol a hurá do evropy. Takhle holt musíme uhrát poháry v lize, v což samozřejmě momentálně nevěřím. Dle předvedené hry, máme až nějak moc bodů, ptám se: "Hynky, Drsku, co s tím?" .Musíme jednoznačně posílit obranu, nebo se brutálně probudit.
A můj tip na sobotu? Pokud se probudíme a zabojujeme, tak Sigma vs. DUKLA 0:4
 
 
Maxíček
 
Maxíček
20.09.2017, 20:04   |    Reagovat  
 
 
Já bych se třeba vůbec nedivil,kdyby tam kluci po dnešku něco uhráli,fotbal totiž nemá logiku. Smajlík
 
 
Jean1
 
Jean1
20.09.2017, 19:43   |    Reagovat  
 
 
Doufám že Vás tentokrát pojede podpořit Duklu do Olomouce hodně. Aby jste viděli tu před mikulášskou nadílku ,kterou ty naše primadony dostanou.
 
 
kouk
 
kouk
20.09.2017, 19:15   |    Reagovat  
 
 
Pokud se ligový zápas v Jihlavě dal označit "jen" jako ostuda...tak dnes to vidím jako jednoznačné zesměšnění a znevážení značky Dukla Praha...velmi by mě zajímalo co s tím vedení Dukly míní jako dělat???...ale proč se vlastně vůbec ptám...když si můžu v klidu odpovědět sám...NIC Smajlík
 
 
Jean1
 
Jean1
20.09.2017, 18:31   |    Reagovat  
 
 
Tak a dost pánové. Už jste se nadělali Dukle Praha ostudy dost!! Nemyslíte???Zkrátka dres FK Dukly Praha si zaslouží málo kdo s Vás.Že Vás ostuda nefackuje!!! Nikomu s Vás to asi nevadí.Že!
 
 
krnovjan
 
krnovjan
20.09.2017, 18:17   |    Reagovat  
 
 
Hynku, seber si své oblíbence a běž dělat ostudu jinde, už tě mám plné zuby a frajírků v dukláckých dresech, jakby smet...jestli vás to, hoši, nebaví, běžte makat za 15 litrů...chce se mně blít...
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
20.09.2017, 18:09   |    Reagovat  
 
 
Hynek veeeen! Takovahle ostuda, to neni mozny!!! Kde jsou predsezonni sliby o poharu? Hanba!
 
 
Maxíček
 
Maxíček
20.09.2017, 17:57   |    Reagovat  
 
 
Ke dnešku není co dodat,snad si všichni protagonisté pohárové ostudy odpustí ty bláboly o mrzení,sednutí na zadek,poučení se apod.
 
 
Jean1
 
Jean1
19.09.2017, 13:53   |    Reagovat  
 
 
Samozřejmě ,že bych rád co nejdříve zase na Julisku zavítal.Ale něco jsem tady po utkání v Jihlavě napsal a zatím nemám důvod to měnit.
 
 
Jean1
 
Jean1
19.09.2017, 13:52   |    Reagovat  
 
 
Reakce na kouk: Pánové v kopačkách...předposlední kolo j...
Souhlasím. Pokud pánové v kopačkách a v dresech se znakem Dukly Praha dokážou bodovat za tři body v Olomouci pak jsem ochoten na odflaknutý konec utkání v Jihlavě zapomenout. V opačném případě nadále návštěvu julisky odkládám.
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
19.09.2017, 08:26   |    Reagovat  
 
 
do olmiku jsem mel puvodne alokovanou pripadnou bodovou ztratu... tu jsme si ale plne vybrali v jihlave, takze byto chtelo za 3body. ale bude to tezke, obrana tentokrat bude muset predvest extra vykon! pokud se povede udrzet vzadu, verim, ze mame dobrou sanci!
 
 
kouk
 
kouk
18.09.2017, 22:15   |    Reagovat  
 
 
Pánové v kopačkách...předposlední kolo jsem z vás byl na kapačkách...to poslední kolo jsem si dejme tomu i užil...ale to ještě zdaleka neznamená že řeknu..."co bylo...to bylo"...kdepak...na některé zápasy se prostě jen tak nezapomíná...nyní v Olomouci ukažte svou sílu a charakter...vím že to nebude jednoduchý zápas...zejména na jejich půdě...ale ruku na srdce...který zápas lehký je???...
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
17.09.2017, 16:31   |    Reagovat  
 
 
iglau tece v peltonci o puli 3:0 Smajlík
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:
  • Do diskuzního fóra mohou přispívat registrovaní i neregistrovaní uživatelé
  • Uživatelé nesou odpovědnost za své příspěvky a souhlasí s jejich zveřejněním a archivací.
  • Uživatelé nesmí používat vulgární výrazy, urážky a ani vyhrožovat násilím nebo se jinak nevhodně vyjadřovat.
  • Uživatelé nesmí šířit spam ani propagovat komerční aktivity bez svolení klubu.
  • Uživatelé nesmí zveřejňovat soukromé údaje jiných osob, jako jsou například adresy a telefonní čísla
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo mazat příspěvky porušující tato pravidla nebo příspěvky bez věcné souvislosti s tématem.
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo ve výjimečných případech odepřít přístup do diskusí, zejména při opakovaném porušování těchto pravidel (a to jak registrovaným, tak neregistrovaným uživatelům)
 
 

Fotogalerie


Partneři klubu