PORTRÉTY Z JULISKYTomáš Obermajer
    FANSHOP

Diskuzní fórum

 
 
Přihlášení do diskusního fóra

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
23.09.2017, 19:11   |    Reagovat  
 
 
Reakce na Miroslav53: Pane trenére, buďte prosím v zájmu...
Pane trenére? Nechápu, koho oslovuješ.. nikoho takového Dukla NEMÁ!

Olomoucká juniorka v klidu pohlídala a na cestu přidala ještě kousek, na onlajnech čtu, že mohlo být i hůře. Shrnutí "Běhavá Sigma marnou Duklu smetla rozdílem třídy, hosté nevystřelili na branku." mluví za vše a je bohužel velmi trefné.

Třetí ostuda v krátké době snad domutí někoho k zamyšení a angažování trenéra - jak jsem psal, klidně Petr Rada nebo kdokoli, kdo fotbalu rozumí a je schopen tým na soupeře připravit, aby tam nepůsobila jak banda nazdárků!! Ty naše přihrávky z nouze ve vápně, to je na infarkt!!
 
 
Miroslav53
 
Miroslav53
23.09.2017, 18:53   |    Reagovat  
 
 
Pane trenére, buďte prosím v zájmu Dukly trochu sebekritický a URYCHLENĚ SLOŽTE FUNKCI než bude pozdě. Připomínáte mi pana Csaplára -všemu rozumí, velký teoretik a řečník, ale trenérské výsledky žalostné. Nechápu, jak můžete opakovaně stavět některé hráče (např. Ostojiče). Hra zejména v obraně je ubohá a trapná, nedá se na to dívat. V každém venkovním zápase 3 góly, včetně Domažlic. UŽ DOST !
 
 
Jean1
 
Jean1
23.09.2017, 18:52   |    Reagovat  
 
 
Abych nezapomněl: Olomouc je příkladem toho ,že i tam kde není velký rozpočet tak s tím správným trenérem jdou dělat super výsledky.Dukla se má co učit.
 
 
Jean1
 
Jean1
23.09.2017, 18:48   |    Reagovat  
 
 
Vzhledem k tomu že p.Hynek je neodvolatelný trenér pak nemůžeme čekat nějaké zlepšení. Zaplacený zájezd??? Jenom malé gesto aby fanoušci neremcali moc nahlas a samozřejmě nechali se přemluvit k cestě do Olomouce.Znovu opakuji: HYNEK OKAMŽITĚ VEN. Body pouze doma nás nezahrání.O pardon Já zapomněl.Stejně v lize končíme s odchodem p.Pauknera. Protože movitý sponzor je v nedohlednu!!!
 
 
krnovjan
 
krnovjan
23.09.2017, 18:39   |    Reagovat  
 
 
běžte do hajzlu...
 
 
krnovjan
 
krnovjan
23.09.2017, 18:04   |    Reagovat  
 
 
on nestřídá???...to si dělá pr-el??
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
23.09.2017, 17:53   |    Reagovat  
 
 
Prava strana obrany, to je tedy neco. Ostojic absolutne nema na ligu, okamzite pryc, tech golu pres nej je moc. kusnir mimo. pres pocatecni skepsi jiranek odehraje svoje, pody se snazi jako jediny neco vymyslet, ale nepresnosti je dost. evidentne nevime, co si pocit s napadanim nasi rozehravky, casto resime prihravkou na radu, ktery se pak ocita v uzkych.
prvni a jedina strela (mimo) za cely polocas ve 40 minute???? co to ma byt? prihrat si na 5 metru je casto neprekonatelna prekazka - jaky rozdil proti olomockym skorojuniorum!!
 
 
krnovjan
 
krnovjan
23.09.2017, 17:52   |    Reagovat  
 
 
Trapné, směšné, ponižující...vy.erte se na to, hoši, tohle nikam nevede...
 
 
Jean1
 
Jean1
23.09.2017, 17:44   |    Reagovat  
 
 
Promiňte ,ale Dukla hraje bez stoperu??? To snad není pravda.
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
23.09.2017, 17:34   |    Reagovat  
 
 
luxus Smajlík Smajlík
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
23.09.2017, 17:20   |    Reagovat  
 
 
no tvl... gol jak v pripravce Smajlík
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
23.09.2017, 11:00   |    Reagovat  
 
 
a jeste preview z holomockeho deniku - Nenápaddnýný, ale silný sok.
odkaz

 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
23.09.2017, 09:02   |    Reagovat  
 
 
Osmá Dukla podává nevyrovnané výkony, na hřištích soupeřů tápe.
Její trenér Jaroslav Hynek coby Olomoučan a bývalý mládežnický kouč Sigmy bude mít speciální motivaci. Podobně jako exsigmáci v jeho týmu – obránci Kušnír s Podaným. „Zvýšenou motivaci očekávám hlavně od Jardy Hynka, protože se vrací domů a poprvé v pozici hlavního trenéra. Já se na to moc nedívám, chceme utkání zvládnout jako předešlá,“ povídá Jílek.
„Čeká nás mužstvo, které je silné hlavně doma, venku moc bodů neposbíralo. Neočekávám jednoduché utkání, ale jsme ve fázi, kdy si tým věří, hráči pracují podle požadavků, které máme, a za to jsme odměňováni. Doufám, že v tom setrváme co nejdéle.“
Zdroj: https://fotbal.idnes.cz/fotbal-pozvanka-olomouc-dukla-praha-db5-/fotbal.aspx?c=A170923_353759_fotbal_tof

Smajlík do tipovacky se tu az na vyjimku nokomu moc nechtelo, tak se nechme prekvapit tou specialni motivaci...
 
 
Herschel88
 
Herschel88
22.09.2017, 15:42   |    Reagovat  
 
 
K zaplacenému výjezdu se vyjadřovat nebudu.Nemám na to názor.Uvidíme na hřišti,či jsou jejich slova upřímná nebo se jedná jen o laciné gesto.
 
 
Herschel88
 
Herschel88
22.09.2017, 15:35   |    Reagovat  
 
 
Reakce na wrip: Gesto.... Jistě, je to gesto. Ale co dál...
Když už Ty jsi kritický,tak to je zlé... Prozření?
 
 
Herschel88
 
Herschel88
22.09.2017, 15:33   |    Reagovat  
 
 
Reakce na az_naprsi: v OL na vítězství Dukly kurz 4,14. ...
To už snad radši zkusit hrát forbesa. :-)
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
22.09.2017, 07:13   |    Reagovat  
 
 
clanek a videorozhovor s mariem: odkaz
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
22.09.2017, 06:46   |    Reagovat  
 
 
v OL na vítězství Dukly kurz 4,14. Kdo si vsadí na snadné zbohatnutí?
 
 
kouk
 
kouk
21.09.2017, 22:11   |    Reagovat  
 
 
Reakce na wrip: Gesto.... Jistě, je to gesto. Ale co dál...
A já jenom lehce doplním a drsně zakončím...z hráče Dukly automaticky hrdého dukláka neuděláš...ani kdyby ses...ani kdyby ses...pokakal...bohužel to je realita dnešní doby...a nejen doby...
 
 
wrip
 
wrip
21.09.2017, 21:38   |    Reagovat  
 
 
Reakce na az_naprsi: Jako omluvu za MOL Cup zaplatí A tý...
Gesto.... Jistě, je to gesto. Ale co dál? Jihlava je ještě čerstvá a ani výhra nad Baníkem na ni nedala zapomenout. A pár dnů na to - bác ho a je tu průšvih ještě větší. Prohrát se dá. Dokonce i s těmi Domažlicemi. Ale jde o to, jak k té prohře dojde, co a jak se odehraje. Vlastně co se neodehraje. Ale já o kompenzace nestojím. Nestál jsem o ně, neřekl jsem si o ně. Mnozí mi rozumí. Mně vadí, co se v předchozích zápasech událo. Ani ty domácí výhry nebyly nějaké hitparády. I když buďme rádi za ně. Porážka klokana? Byl marný a nevyužít toho by byl zločin. Zlínu se moc hrát nechtělo, to bylo vidět.
V tom, co jsem Ti tu napsal, není nic, co by mě snad mělo motivovat k cestě do Olomouce. Snad jenom, že je jeden hrdý na svůj klub a potom slova Filipa Rady. Ale jet jenom kvůli dvěma hráčům, kteří jsou ochotni tam nechat srdce? A co ta ostatní srdíčka? Ta jsou za kolik?
Vždyť ani nemá smysl vytahovat banner s J. Masopustem a jeho zlatým míčem. Mnohým z našich hráčů to jméno stejně nic neříká. Nic bych nedal ani za to, že ještě ani nezaregistrovali jeho sochu před Juliskou. To takový Kuba Mareš, při rozcvičení před zápasem v Jihlavě, k tomu banneru přiběhl a vzdal Masopustovi úctu.
Tak Ti tedy řeknu, že se zatím neodehrálo nic, co by mě snad do Olomouce mělo táhnout. Snad akorát ta slova Filipa Rady zavazují. Ale dívat se na to, jak hráči nechají naši Duklu bít a být … takový masochista nejsem.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:
  • Do diskuzního fóra mohou přispívat registrovaní i neregistrovaní uživatelé
  • Uživatelé nesou odpovědnost za své příspěvky a souhlasí s jejich zveřejněním a archivací.
  • Uživatelé nesmí používat vulgární výrazy, urážky a ani vyhrožovat násilím nebo se jinak nevhodně vyjadřovat.
  • Uživatelé nesmí šířit spam ani propagovat komerční aktivity bez svolení klubu.
  • Uživatelé nesmí zveřejňovat soukromé údaje jiných osob, jako jsou například adresy a telefonní čísla
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo mazat příspěvky porušující tato pravidla nebo příspěvky bez věcné souvislosti s tématem.
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo ve výjimečných případech odepřít přístup do diskusí, zejména při opakovaném porušování těchto pravidel (a to jak registrovaným, tak neregistrovaným uživatelům)
 
 

Fotogalerie


Partneři klubu