PORTRÉTY Z JULISKYJosef Jakab
    FANSHOP

Diskuzní fórum

 
 
Přihlášení do diskusního fóra

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
Praduklak
 
Praduklak
09.07.2020, 10:34      Reagovat  
 
 
Z rozhovoru s Pauknerem:
"Můj názor je, že dohrát sezonu v prodlouženém termínu je nejférovější řešení. Jednak to je v souladu s řády, jednak si také myslím, že odpískání soutěže by bylo krátkozraké. Nikdo neví, jak situace kolem koronaviru bude vypadat za měsíc či na podzim, kdy chceme začít nový ročník. Může někdo vážně myslet, že se zahájením nového ročníku na konci srpna vítr virus odvane a my bez rizika a komplikací rozjedeme další ročník?

Dohrání profesionálních soutěží spolehlivě vyvrátí jakékoli fámy a spekulace o koronaviru jako faktoru, s jehož "angažováním" se mohou některé kluby v první lize zachránit. Nemyslím tím, že by se někdo nechal úmyslně virem nakazit, to je fantasmagorie, tomu snad nikdo nevěří. Ale když už se tak stane, spoustě lidí nevymluvíte, že je to faktor, s nímž "se hraje" hra o záchranu v nejvyšší soutěži.

Opakuji: soutěže by se měly dohrát. Vezme to vítr z plachet spekulantům a šiřitelům fám, vyloučí to případné soudní pře, zvýší to důvěryhodnost fotbalu jako takového, sponzoři nebudou nikterak kráceni ohledně svých práv. Zatím nemáme jistou ani třetí příčku druhé ligy. Ale i kdybychom vůbec nebyli ve hře o postup, zastával bych stejné stanovisko.

Kluby usilující o postup do nejvyšší soutěže vynaložily určitě nemalé náklady na to, aby se vrátily. Nemyslím tím jenom Duklu, nebo Brno. Jistě i další celky s ambicí postoupit. Hrály tedy druholigový ročník zbytečně? Dukla mohla v zimě uvolnit např.Tetoura a Preislera, byly na ně nabídky z nejvyšší soutěže. Neudělali jsme to v zájmu postupu. Pokud bychom hráli baráž a nepostoupili, nezhroutíme se z toho. Ale to by byl výsledek sportovního zápolení. Každopádně za všech okolností dáváme jako klub přednost řešení na zeleném trávníku, nikoli od zeleného stolu."

Celý rozhovor na odkaz
 
 
Zdeněk1
 
Zdeněk1
09.07.2020, 09:27      Reagovat  
 
 
Nesouhlasím s názorem, že pokud budeme třetí, tak že to je neúspěch. Chtěli jsme se dostat do ligy a cesta tudy vede. Nezapomeň, že za námi zůstanou mužstva, která taky chtěla postoupit. Zajíci se přece počítají až po honu. Uvidíme, jak vše dopadne. Hlavně aby se rozhodlo na hřišti. Po porážkách jsme se zvedli a to se taky počítá. Naše pozice je dobrá, máme to ve svých rukou (tedy kromě baráže, zda vůbec bude). Hrajeme doma a pak Třinec by měl mít o jeden zápas více (pokud se nepletu) a mohl by být unavenější. Bohužel ve fotbalu není nic jistého. Věřím, že i naši funkcionáři se za Duklu porvou.
 
 
Zdeněk1
 
Zdeněk1
09.07.2020, 09:08      Reagovat  
 
 
Novinky z Karviné:
odkaz
 
 
Dukelak
 
Dukelak
08.07.2020, 20:57      Reagovat  
 
 
Pokud si nevěříme na Třinec nebo Varnsdorf tak kam bychom se chtěli cpát? Proč tady někteří se spoléhají že Hradec bodovat nebude...
 
 
Dukelak
 
Dukelak
08.07.2020, 20:47      Reagovat  
 
 
Tak či onak třetí místo je obrovský neúspěch. A pokud nedojde ke změně na trenérskem postu tak za rok to bude ještě větší zklamání než letos. Netvrdím že kádr má na to hrát 1 ligu ale na to vyhrát 2 ligu ano
 
 
Dukelak
 
Dukelak
08.07.2020, 20:39      Reagovat  
 
 
Je to legrace to tady číst. Celou sezónu samej optimismus jak si toho či onoho namazeme na chleba teď najednou strach ze nevyhrajeme jeden ze dvou zápasu s týmy z konce tabulky Smajlík přitom je to stejně jedno.
 
 
Zdeněk1
 
Zdeněk1
08.07.2020, 17:21      Reagovat  
 
 
Zajímavý odkaz az_naprsi....!!
Pro kontumaci dvou zápasů Karviné by měla Dukla hledat podporu ihned po dosažení 3.
místa. Moc hezky to nezní, ale jiná cesta asi nebude. Bohužel všichni jsou spokojení, až na nás. Žižkov doma prohrál, snad to nebudeme opakovat. Ve Varnsdorfu si na nás celkem věřili. Našim hráčům ale důvěřuji a bod by měl být samozřejmostí.
 
 
Praduklak
 
Praduklak
08.07.2020, 13:26      Reagovat  
 
 
Měl by stačit bodík získaný námi nebo ztracený těmi votroky z Hradce. ;-)
DUKLA DO TOHO!!!
 
 
martinstep
 
martinstep
08.07.2020, 12:51      Reagovat  
 
 
Jen připomínám, že v sobotu 11.7. je zamluvené hřiště "Katovna", která se nachází v areálu naší nadevše milované Julisky. Čas výkopu malé kopané bude mezi 11-14 hodinou, vše závisí na domluvě.
A ještě pro upřesnění: abychom celkově skončili na 3. místě, tak nám stačí uhrát 1 bod, neboť s HK máme vzájemné duely 2:0 a 1:2 Smajlík Dukla furt, ať už v baráži i nebaráži. Jo jinak Kurviná porušila hrubě nastolená epidemiologická pravidla tím, že hráči lživě uvedli do čestného prohlášení, že jsou v pohodě, přesto během utkání v Olomouci už museli dotyční hráči střídat během hry Smajlík Smajlík Smajlík Trubte na poplach Smajlík Ať žije DUKLA Smajlík
 
 
38Tomasta
 
38Tomasta
08.07.2020, 12:09      Reagovat  
 
 
Reakce na Jean1: Milí fanoušci Dukly. Všude čtu,všude sl...
Smajlík
 
 
Jean1
 
Jean1
08.07.2020, 11:42      Reagovat  
 
 
Milí fanoušci Dukly. Všude čtu,všude slýchávám že naše Dukla bude hrát baráž , samozřejmě pokud se uskuteční. Jenže všichni zapomínají ,že ještě třetí nejsme. Zbývá poslední krok. Musíme v sobotu porazit Varnsdorf. Pak bude jistota třetího místa. V opačném případě nám půjde v Třinci o baráž a tam to bude hrozně těžké. Nechci zde naříkat ,ale sami víme že nás Dukla už párkrát zklamala a nemile překvapila. No nic. Musíme věřit. ,,Dukla byla, je a bude navždy" !!
 
 
Dukelak
 
Dukelak
08.07.2020, 10:51      Reagovat  
 
 
Reakce na Herschel88: V každém případě mi tady chybí vyj...
Na vlastní uši jsem slyšel Vandase že Dukla trvá na zápase s Brnem o druhé postupové místo. Ale FACR má jiný názor
 
 
Praduklak
 
Praduklak
08.07.2020, 10:32      Reagovat  
 
 
I v době mezi koncem 2.ligy a baráží můžeme zafandit Dukle. LFA svolává na pátek 17.7. grémium profesionálních klubů. Info o přesném času a místě konání jsem nenašel, ale poslední proběhlo v O2 Universum (Českomoravská 2345/17, Praha 9) a obvykle bývá od 13-14h.
Pokud má fanklub kontakty na členy, tak by mohl rozeslat pozvánku. ;-)
 
 
Praduklak
 
Praduklak
08.07.2020, 10:29      Reagovat  
 
 
Když se dohraje baráž, tak sestupují 1-3 a postupují 1-3.
Když se nedohraje baráž, tak sestupují 2 a postupují 2.
Když se nedohraje skupina o udržení, tak sestupuje 0 a postupuje 1.
Předpokládám, že zatím nenakažení karvinští hráči právě donesli nákup a vaří oběd nemocnýcm spoluhráčům a příbramští a opavští byli nahnáni do dolů a kopou směrem ke Karviné.
Obávám se, že některé hráče už na další rok v 2. lize neudržíme a hlavně že to po tomhle zářezu majitele Dukly přestane bavit a začne se svými penězi dělat něco smysluplnějšího - třeba je vyhazovat z okna. ;-/
 
 
Herschel88
 
Herschel88
08.07.2020, 09:57      Reagovat  
 
 
V každém případě mi tady chybí vyjádření klubu k současné situaci.Stručné a jasné. Jak známo Duklák je tvor velmi spekulativní...
 
 
Herschel88
 
Herschel88
08.07.2020, 09:55      Reagovat  
 
 
Reakce na wrip: Ať už to letos dopadne jak to dopadne, a...
Pane vy jste dramatik.Vašek Havel by mohl závidět.
 
 
wrip
 
wrip
08.07.2020, 09:16      Reagovat  
 
 
Ať už to letos dopadne jak to dopadne, ať bude baráž nebo nebude, v každém případě si neumím představit, že by se poslední zápasy základní části neměly dohrát se ctí. Nevěřím, že by je mohli kluci "odfláknout", ať už nastoupí v jakékoliv sestavě. A příští rok? .... Nepředjímejme co bude příští rok. Oni budou hrát za Duklu, my budeme fandit Dukle. To slovo, ten název je zavazující.
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
08.07.2020, 07:24      Reagovat  
 
 
no, bohuzel to vypada dost realne, ze na baraz nedojde... je to s tou cinskou chripkou, ktera funguje jako zachrana slabych, pekne na h....
z druhe strany od zacatku jsme vedeli, ze primo postupuje vitez a meli jsme tedy vyhrat. nikde take neni psano, ze bychom ligistu prehrali... jedina jistota je vzit to pristi rok start-cil!
 
 
38Tomasta
 
38Tomasta
08.07.2020, 07:09      Reagovat  
 
 
.. bych se vubec nedivil, jestli nas vysachujou od stolu o moznost porvat se o ligu, ze pan Paukner rekne.. dost proc vyhazovat nemale penize oknem..
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
07.07.2020, 21:27      Reagovat  
 
 
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:
  • Do diskuzního fóra mohou přispívat registrovaní i neregistrovaní uživatelé
  • Uživatelé nesou odpovědnost za své příspěvky a souhlasí s jejich zveřejněním a archivací.
  • Uživatelé nesmí používat vulgární výrazy, urážky a ani vyhrožovat násilím nebo se jinak nevhodně vyjadřovat.
  • Uživatelé nesmí šířit spam ani propagovat komerční aktivity bez svolení klubu.
  • Uživatelé nesmí zveřejňovat soukromé údaje jiných osob, jako jsou například adresy a telefonní čísla
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo mazat příspěvky porušující tato pravidla nebo příspěvky bez věcné souvislosti s tématem.
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo ve výjimečných případech odepřít přístup do diskusí, zejména při opakovaném porušování těchto pravidel (a to jak registrovaným, tak neregistrovaným uživatelům)
 
 

Fotogalerie


Partneři klubu