PORTRÉTY Z JULISKYOndřej Kušnír
    FANSHOP

Diskuzní fórum

 
 
Přihlášení do diskusního fóra

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
maratonec
 
maratonec
05.03.2018, 18:42   |    Reagovat  
 
 
Reakce na az_naprsi: a je to. spa-brno 1-1 zatimco my zt...
Zachovej klidnou hlavu Dukla zatím s těmi soupeři nehrála Slavie, Sparta, Plzeň, Olomouc, Liberec, to je 15 bodů a nějaký bod v Karviné a na Slovácku a 7 -8 místo zajištěno. Zbývá ještě dosti kol. Měli jsme zatím losery, jak říkáš. Nevím kam Dukla patří, možná máš ji zařazenou v jiné kategorii.
 
 
Čany
 
Čany
05.03.2018, 18:12   |    Reagovat  
 
 
Reakce na Miroslav53: Ještě pár postřehů k současné situ...
V plnem rozsahu podepisuji! Smajlík Jeste bych pridal,ze nechapu ty reci o nasem ,,perspektivnim" kadru,kdyz nikdo z mladych nehraje.A kdo je zodpovedny za nasi kadrovou politiku...
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
05.03.2018, 15:45   |    Reagovat  
 
 
tak stramak to ma za sebou... neuveritelny, nejpevnejsi z pevnych hrazi padla
pohneme se i na julisce???
 
 
českobroďák
 
českobroďák
05.03.2018, 14:33   |    Reagovat  
 
 
Zdravím všechny a bohužel nechtěl jsem, musel jsem. Nemoc mi nedovolila navštívit osobně první tři utkání ligy, ale opravdu poctivě jsem sledoval obě utkání na noťasu. První budiž a ty další dvě? Tak jak většina píšete. Hrůza a děs. A teď tedy proč? Většina je pro odvolání prý jediného viníka Jardy Hynka. Může za vše, nejen, že je trenér A ansamblu, ale také diriguje mládež a není schopen někoho "vyhvězdit" a zapojit do áčka. Tak chudák, aby se picnul. Má-li pracovat s tímto ansamblem, který mu někdo vytvořil a předložil a ještě hlídat mládež a hlavně čekat co mu dokonalý sportovní menežment Dukly předloží, tak to je na robota o mnoha GB. Proč si to myslím?
Je mi to trapné, ale psal jsem to již několikrát a tak opravdu naposled. A zase se omlouvám, ale ve sportu jsem profesionálně pracoval mnoho let a nejen u mláděže a tak snad trochu mohu.
Musíme složit obdiv panu Pauknerovi ( i bratrovi ), že do toho s Duklou šli a udělali co mohli. Jen si myslím, že trochu dali příliš volnosti pánům na postech sportovního vedení. Pro začátek nové Dukly, také velké díky G. Bittenglovi, ale dál? Byly peníze, byli hráči, byl trenér Kozel a jedeme. A tady vidím toto: aby se v podnikání dařilo, prodávalo se, v rámci dobrých vztahů i něky divně a také moc dobrých hráčů nemělo důvěru pana trenéra a tak šli. O koho jde nemusím skalním vyprávět. A najednou finance asi došly, naše velké spoléhání ( nepochopitelné ) na hostující hráče se hroutilo, naučili se a šli domů a údajné dohody s ESP, F, RUS, D, Sk ( dle slov pana Šrámka ) jaksi nee.Nebo to zase zapře? Kdo se na ligu dívá, musí vidět u kolika klubů, to včetně návaznosti odchovanců, funguje.A tady já vidím to, co přivodilo dnešní stav. Když bylo zjištěno co zbylo, tak úžasný trenér Kozel odešel, sportovní menežment stále nepracoval, jak by mohl - hledání hráčů v nižších soutěžích, návaznost v mládežnických kategoriích, hledání sponzorů, reklamy atp.... Tohle Dukla vždycky i když si mohla ukázat koho chce, dělala. Ale odchodu z teplého místa se nikdo nabál a hle, jsme tam, kde jsme. No a tak odejde pan majitel. Asi zjistil, že u nás podnikat ve fotbale jaksi bez podpory a práce podřízených nejde.Ještě že Hynek rád trpí a možná si ničí kariéru. Malá odbočka - ptal jsem se v jedné vynikající dílně na výrobu nábytku, jak by jim to šlo s pilou kaprovkou, ručním hoblíkem a bez kvalitních strojů, no a myslel jsem, že budu ještě dlouho po ůrazu marodit. A tak ještě jednou díky majitelé za vše, co jste do teď udělali, jinak by ty naše nervy v přeborech, kdy jsme jezdili za Duklou po kraji a vlastech českých, byly k ničemu. A ještě, naše duklácké hvězdy z minulosti, ty nám asi nepomohou. Díky Dukle se dostali tam kde byli, ale prachy jsou prachy. A trénovat syna se jaksi ( ale jen v Dukle ) nehodí. Díky P. Krmenčíkovi a hlavně véce sparťanovy než duklákovi H. Bergrovi a J. Němcovi. Bylo nám tam s Vámi fajn! Odpusťte tedy starému muži, že mu na srdci neleží jen láska k manželce a dětem, ale také k DUKLE. Vydržíme!!! Jarda Sklenář - to je ten starší, otec Roman - bubeníka.
 
 
Miroslav53
 
Miroslav53
05.03.2018, 14:13   |    Reagovat  
 
 
Ještě pár postřehů k současné situaci v Dukle:
- pokud je pravda, že rozpočet Dukly je 80 milionů Kč ročně, tak jsou nebetyčně přepláceni nejen všichni hráči, ale i trenéři a všichni funkcionáři kolem - vzhledem k odváděným výkonům
- v rozhovoru s p. Podaným jsem si všiml, že hráče tituluje příjmením. Je to zvláštní, protože obvykle mají hráči přezdívky nebo si říkají jménem. I tato skutečnost si myslím je důkazem, že v kolektivu nepanují dobré vztahy
- trenér Šilhavý neprohrál se Slávií 36 zápasů, vyhrál pro ni po mnoha letech ligu, přesto musel odejít. Měl smůlu, že Plzeň se nevídaně utrhla a obhajoba titulu byla pro Slavii v nedohlednu.
- podobně p. Pánik ve Zlíně, který přivedl k historickému úspěchu a vydělal pro něj 75 milionů za Evropskou ligu. O dalších trenérech (Boleslav, Jihlava, brzo asi přibude i Sparta) netřeba mluvit, všichni jste jistě dobře informováni. V Dukle je klid.
- neustálé obměňování kádru v minulých letech nebylo určitě dobré, hráči se nemohli sehrát. Ale zakonzervovat složení mužstva v době, kdy má nejslabší kádr od vstupu do ligy, je podle mě šílenost.
- ať mi pan Paukner promine, ale fotbalu asi moc nerozumí a nechává se balamutit současným vedením mužstva, podobně jako p. Křetínský ve Spartě.
 
 
krnovjan
 
krnovjan
05.03.2018, 10:23   |    Reagovat  
 
 
Reakce na martinstep: "Jsme na dně, už toho bylo dost?" ...
Martine, ty bereš nějaké podpůrné a stimulující medikamenty?:-)...souhlasím, že těch 20 bodů doposud uhraných je dílem, více, méně náhody a příznivých okolností, ale nechápu, jak chceš rozkopat základní jedenáctku, když náhradníci téměř neexistují, anebo jsou nepoužitelní a co je nejhorší, nic to na dané tragédii absolutně nezmění...musí přijít nějaký impuls, změna a to je pouze v případě nového trenéra, jinak si myslím, že pokud se opravdu nic nezmění, tak v pátek Jihlavu neporazíme a bude znám, de facto druhý sestupující...a výsledek 5:1 je myšleno, jako dobrý vtip, že:-)...a ten počet diváků je součet za posledních 6 kol, že:-)
 
 
martinstep
 
martinstep
05.03.2018, 10:05   |    Reagovat  
 
 
"Jsme na dně, už toho bylo dost?" či co jiného budeme v pátek skandovat? Uvědomuji si jako všichni ostatní, na čem momentálně jsme a osobně tomu ještě dodám, že spousty z těch 20 bodů, jsme získali i souhrou náhod. Trenéra bych už neměnil, naopak bych rozkopal brutálně základní jedenáctku (i třeba pár laviček Smajlík . DUKLO povstaň a vrať Jihlavu zpátky na zem z té jejich letargie. Budu sázet ten nejvyšší možný tip jaký je nabízen bookmakery a to DUKLA vs. Jihlava 5:1 před zraky nadšeně fandících 1947 diváků + já osobně. Jinak v pátek bych se rád zúčastnil nějakého předzápasového meetingu, pište, chrlte, diskutujte, ale hlavně věřte Smajlík DUKLA furt Smajlík
 
 
pebr
 
pebr
05.03.2018, 09:26   |    Reagovat  
 
 
Reakce na Já.: Děti a dětinové fňukají......
Ahoj všichni,
zdejší diskusi sice občas čtu, ale většinou nemám žádnou velkou potřebu zapojovat se do ní: vy si kluci vystačíte úplně sami Smajlík

Nicméně, Já. zde dobře navrhl, abychom se před Jihlavou někde sešli osobně. Setňa je ještě pořád zdravotně mimo, byť se to prý naštěstí lepší. Alespoň já tedy budu v Café Z. před zápasem s Jihlavou už ve 4 odpoledne (asi nemá smysl scházet se v pátek dopoledne), případně se můžeme sejít i jinde.

A jenom předem avizuji, že se chystá i setkání vedení klubu (a spol.) s fanoušky, možná odděleně od stále odkládané členské schůze (tu bez Honzy nemá cenu dělat), možná už během března.

Každopádně naviděnou v pátek Smajlík
 
 
Dukla23
 
Dukla23
05.03.2018, 07:29   |    Reagovat  
 
 
Přátelé,je konec srandy,teď už skutečně musíme!!!!!
Věřil jsem vždy a věřím,že po Jihlavě budeme zase Hrdí na svůj klub a dál bude jen líp - protože hůř ( v lize)snad už být nemůže¨!!!!
Dukla Navždy Smajlík
 
 
Maxíček
 
Maxíček
05.03.2018, 05:09   |    Reagovat  
 
 
Ten invektiv byl možná zbytečný,ale má své důvody a ten,kdo mě zná,tak ví.
Moc dobře vím,koho z fanoušků Dukly si mohu vážit a koho ne a proč,až budu na nějakém zápase,tak vám to milerád vysvětlím.Stejně plodnou diskuzi přeji jak po prohraných,tak i po vyhraných zápasech. Smajlík
 
 
Čany
 
Čany
04.03.2018, 22:25   |    Reagovat  
 
 
Reakce na krnovjan: Po právě skončeném kole se tabulka k...
Jedine pozitivum ze zapasu s Bohemnkou je,ze i tento clovicek se vykartoval.... Smajlík
 
 
kouk
 
kouk
04.03.2018, 21:52   |    Reagovat  
 
 
Je neděle...48 hodin po těch tragikomických událostech z Vršovic...drtivá fanouškovská většina reaguje po svém a reaguje zcela správně...jak zde...tak na Fb a já nevím kde ještě...jenom zde se objevilo od pátku cca 90 příspěvků...což hovoří samo za sebe...a navíc je tím vyslán zcela jasný signál na Julisku...že fanoušci toho mají tak akorát...a jejich pohár trpělivosti již zlehka přetekl...pokud mám brát slova pana Pauknera z tohoto diskuzního fóra smrtelně vážně...cituji..."Těší mne zájem i starosti o Duklu, které máme společné"...tak pak urychleně volám o ukončení planých řečí a slibů...a prosím o bleskový přechod k činům...
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
04.03.2018, 21:51   |    Reagovat  
 
 
kouku, osobni invektivy neres, vzdycky vypovidaji nejvic o autorovi... tady se bavme o nam drahe Duklicce a fotbalu - zatim stale prvoligovem...
 
 
kouk
 
kouk
04.03.2018, 21:36   |    Reagovat  
 
 
Byl bych velmi nerad...aby tato plodná a zajímavá diskuze...která byla naprosto logickým vyústěním toho co se dělo v pátek v Ďolíčku byla zakončena MAXImálně hloupoučkým příspěvkem pode mnou...samozřejmě tím nemyslím ani bráchu krnovjana...ani kolegu az_naprsi...takže sem raději ještě jeden příspěvek napíšu...
 
 
krnovjan
 
krnovjan
04.03.2018, 21:09   |    Reagovat  
 
 
Po právě skončeném kole se tabulka krásně vyrovnává, všichni ohrožení s přehledem bodovali, krom nás a asi tragické Boleslavi, Slovácko údajně hrálo dobře, ale díky Bohu prohrálo..vidím, že u nás na Julisce je všechno v pořádku, převládá spokojenost a nic se neděje...hlavně, nechme trenérům klid na práci a to by v tom byl čert, aby jsme tu 2.ligu nehráli...jsem zvědav na sestavu s Jihlavou...Bilovský hrát nemůže, Tetour nejspíše taky nenastoupí, takže tipuji, že dojde na Bezpalce a pro výtečnou formu nastoupí v záloze univerzál Miloševič..kde je konec talentovanému hráči z 2.finské ligy - Dombiovi???...
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
04.03.2018, 19:56   |    Reagovat  
 
 
a je to. spa-brno 1-1 zatimco my ztracime s loserama, pronasledovatele boduji s favoritama. s jihlavou to bude prvni ze serie zapasu roku.. Smajlík
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
04.03.2018, 17:08   |    Reagovat  
 
 
odkaz

fakt by me zajimalo, co se delo v turecku a vlastne celou zimu, co jsme zlepsili a v cem jsme se posunuli...
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
04.03.2018, 16:37   |    Reagovat  
 
 
snad aspon vecer sparta da brno, jsou en 2 body za nama
 
 
Maxíček
 
Maxíček
04.03.2018, 11:27   |    Reagovat  
 
 
Potrefená husa se ozvala a jako vždy s alibi.Není vidět,ale vždycky je znát,že tu je-pšouk. Smajlík

 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
04.03.2018, 10:52   |    Reagovat  
 
 
tak si rikam, co by asi vlastik rikal u nas:
https://fotbal.idnes.cz/het-liga-19-kolo-fastav-zlin-fk-jablonec-trener-vlastimil-petrzela-py0-/fotbal.aspx?c=A180303_230509_fotbal_vp2

myslim, ze v rade veci by byl zdesen naprosto stejne. zajimave jsou i diskuse pod fotbalovymi clanky, kde se stale castei v roli kandidata na sestup objevuje.. hadejte kdo?
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:
  • Do diskuzního fóra mohou přispívat registrovaní i neregistrovaní uživatelé
  • Uživatelé nesou odpovědnost za své příspěvky a souhlasí s jejich zveřejněním a archivací.
  • Uživatelé nesmí používat vulgární výrazy, urážky a ani vyhrožovat násilím nebo se jinak nevhodně vyjadřovat.
  • Uživatelé nesmí šířit spam ani propagovat komerční aktivity bez svolení klubu.
  • Uživatelé nesmí zveřejňovat soukromé údaje jiných osob, jako jsou například adresy a telefonní čísla
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo mazat příspěvky porušující tato pravidla nebo příspěvky bez věcné souvislosti s tématem.
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo ve výjimečných případech odepřít přístup do diskusí, zejména při opakovaném porušování těchto pravidel (a to jak registrovaným, tak neregistrovaným uživatelům)
 
 

Fotogalerie


Partneři klubu