PORTRÉTY Z JULISKYŠtěpán Krunert
    FANSHOP

Diskuzní fórum

 
 
Přihlášení do diskusního fóra

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
Šternberák
 
Šternberák
19.01.2021, 19:25      Reagovat  
 
 
Rozumprd se tady vylevuje v pravidelných periodách, což by svědčilo o jeho bipolární poruše.
 
 
Čany
 
Čany
19.01.2021, 18:40      Reagovat  
 
 
Zbytečné utkání.V tomto termínu a v rámci toho že ligu začínáme až za měsíc a půl,nechápu kdo termín odsouhlasil...První půle trága,Slavie 4 střely,tři goly,nechápu proč už nezačne konečně chytat Kinský!Druhá půle už ušla,Slavie polevila,začali jsme víc napadat a už jsme nebyli trapní.A dokonce největší kopyto v Dukle dalo i gol... Smajlík
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
19.01.2021, 17:38      Reagovat  
 
 
videl jsem az od 20 minuty, to uz jsme prohravali. v prvni puli jsme vypadli spis jako kluci z vesnice, co si prisli kopnout. dostali jsme tri kusy a bylo hotovo, sesivanci dohravali v klidu.
diky golu a trochu vytazeny hre se na druhou puli dalo koukat, a skoro i uhrat obstojny vysledek (olayinka nam tedy ctvrty davat nemusel)
vysledkove to propadak nebyl, ale ta prvni pule, to byl fakt desivy pokoukani...
 
 
Šternberák
 
Šternberák
19.01.2021, 17:32      Reagovat  
 
 
Tak výsledek očekávaný. Herně v první půli jsme byli tak na úrovni divize. Ve druhém poločase, když bylo rozhodnuto a Slávia zabrzdila a kontrolovala to hrou na čtvrt plynu, tak to již opticky vypadalo lépe, vypadali jsme už jako mužstvo z NFL. Ale ani to samozřejmě na mistra 1. ligy stačit nemůže.
 
 
Čany
 
Čany
19.01.2021, 16:06      Reagovat  
 
 
Reakce na az_naprsi: ten obrázek na twitteru nemá chybu ...
To byla ko----na první třídy!
 
 
Praduklak
 
Praduklak
19.01.2021, 15:22      Reagovat  
 
 
Reakce na wrip: Já s Tebou naprosto sohlasím. Zmiňuješ i...
Náčelník říkal, že jsme trefili hřebíček na hlavičku. :-) O vypuzení Urbana nevím nic, ale u Vandase jsem slyšel, že se snažil protlačit svého člověka na pozici trenéra a kluci mu do toho vítěznou šňůrou hodili vidle.
To že vzal flek po Berbrove synkovi na Vyšehradě taky o něčem vypovídá. ;-)
DUKLA DO TOHO!!!
SMAZNEME ČÍŇANY!!! :-)
 
 
Praduklak
 
Praduklak
19.01.2021, 15:11      Reagovat  
 
 
Reakce na Dukelak: Nevím jak jsi přišel na to že máme ša...
Proč pořád řešíte Duklu? Tým vašeho srdce snad hraje až zítra d Nitrou, ne?! ;-)
 
 
Praduklak
 
Praduklak
19.01.2021, 14:57      Reagovat  
 
 
Reakce na Herschel88: 5%? Míč je kulatej ale zítra bude ...
Vrchní hulváte, jestli dneska nebudete nic psát, tak ostuda nebude. Ty vaše včerejší příspěvky už naštěstí odvezl fekální vůz. ;-)
BTW Stejně je směšný, když se takovej šáša snaží radit úspěšným, co mají dělat se svými miliardami ;-)
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
19.01.2021, 08:53      Reagovat  
 
 
ten obrázek na twitteru nemá chybu Smajlík Smajlík Smajlík
tak kluci dnes hlavne v klidu, seshifky to podceni...
 
 
martinstep
 
martinstep
19.01.2021, 08:03      Reagovat  
 
 
DUKLO hlavně hrej Smajlík čeká nás týden snů Smajlík dnes s číňany a v sobotu proti cirkusu.
Raději dnes netipuji, ale co jsem si nejvíce přál k vánocům? Příchod nějakého TOP hráče a odmakané zápasy všech co nastoupí v dresech Dukly, proto doufám že mi nejen dnes bude plněno mé přání. Ale nebyl bych to já, kdybych si nakonec nevsadil, tak tedy Slávia "C" vs. DUKLA 2:4 Smajlík Smajlík Smajlík .
Ještě otázka, co je s tím Mohamedem, bude hrát za nás?
 
 
Herschel88
 
Herschel88
18.01.2021, 23:18      Reagovat  
 
 
Reakce na kouk: Někteří zdejší diskutéři se zřejmě necha...
5%? Míč je kulatej ale zítra bude ostuda.
 
 
kouk
 
kouk
18.01.2021, 23:12      Reagovat  
 
 
Někteří zdejší diskutéři se zřejmě nechali unést nedávnou událostí u našich západních sousedů...kdy v Německém poháru senzačně vypadl Bayern s účastníkem druhé německé ligy...což o to...někdy se opravdu ve sportu zázraky a senzace dějí...ovšem nejsem si jist...jestli totéž může platit v současnosti i o Dukle...teoreticky samozřejmě že může...ale v praxi tomu dávám tak maximálně 5%...
 
 
Herschel88
 
Herschel88
18.01.2021, 22:42      Reagovat  
 
 
Reakce na Zdeněk1: Máme šanci Slávii v Molu udělat, ale ...
Smajlík Smajlík Smajlík ty jsi regulérní blázen. Smajlík Smajlík Smajlík Já budu rád,když dostaneme méně jak 5 banánů.
 
 
kouk
 
kouk
18.01.2021, 21:58      Reagovat  
 
 
Reakce na az_naprsi: Děkuji za reakci na mé příspěvky. P...
Někdy mi připadá...jako kdyby Dukla už opustila naší sluneční soustavu...bez možnosti jakéhokoliv návratu ke slunci...čili na výsluní...ovšem zítra prý porazíme Slavii...takže vše je v naprostém pořádku, ne??? Smajlík
 
 
Dukelak
 
Dukelak
18.01.2021, 20:20      Reagovat  
 
 
Reakce na Zdeněk1: Máme šanci Slávii v Molu udělat, ale ...
Nevím jak jsi přišel na to že máme šanci Slavii porazit. Ale i kdybys měl pravdu tak k čemu nám to bude když nemame žádnou Šanci MOL Cup vyhrát. Raději vyhravejme ve 2 lize
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
18.01.2021, 20:02      Reagovat  
 
 
Reakce na FKDuklaPraha: Pravidelně si čtu hlasy fanoušků...
Děkuji za reakci na mé příspěvky. Pan Šrámek bude skládat účty vždy jen a jen Vám. Pokud jste - narozdíl od mnohých fanoušků včetně mě - přesvědčen o jeho kompetenci a kvalitách, je to samozřejmě v pořádku, výsledky se jistě brzy projeví. Podobně u pana Staňka. Zatím bohužel po sestupu zažíváme jen nová a nová zklamání a cestu Dukly ne zpět mezi elitu, ale do bahna zapomnění.
Možná jsou některé naše názory jako z Marsu. A budou i ze vzdálenějších planet - naprosto úměrně tomu, jak moc se bude náš milovaný klub vzdalovat od vytouženého cíle.
 
 
kouk
 
kouk
18.01.2021, 19:09      Reagovat  
 
 
Reakce na Zdeněk1: Máme šanci Slávii v Molu udělat, ale ...
"Kolega" pod tebou zcela jasně píše...že by se sem neměli psát příspěvky z Marsu...a ty to hned takhle zkazíš...
 
 
Kolomajzna
 
Kolomajzna
18.01.2021, 18:56      Reagovat  
 
 
Reakce na Zdeněk1: Máme šanci Slávii v Molu udělat, ale ...
Nechtěl si spíš napsat: "Máme šanci Slávii v Molu udělat, ale nesmíme dostat gól" ?
 
 
Zdeněk1
 
Zdeněk1
18.01.2021, 17:25      Reagovat  
 
 
Máme šanci Slávii v Molu udělat, ale nesmíme dostat první gól. Celkově si myslím, že se
zase zvedneme. Snad byla provedena nějaká analýza naší hry a co chybělo - potrénujeme...
Nějaký zkušený borec (posila) by ale byl potřeba.
 
 
FKDuklaPraha
 
FKDuklaPraha
18.01.2021, 13:57      Reagovat  
 
 
Pravidelně si čtu hlasy fanoušků. Většinou i zpětně, protože na průběžné sledování tohoto segmentu našeho webu nemám dostatek času. Všechny jsou zajímavé, některé pozoruhodné. V kladném i záporném slova smyslu. Jsou takové, které trefují hřebík na hlavičku (třeba ten z 15.1., který říká, že ten hlavní průšvih se táhne za vedením, které tady bylo před Vandasem) a jsou i jiné, které jako by se dívaly na Duklu a její možnosti z Marsu. Každý má ovšem právo na svůj názor, ať je správný, nebo mylný a to vždy respektuji.Narazil jsem mezi těmi příspěvky na jeden (9.1.), který se zmiňuje o odstranění dříve publikovaného rozhovoru s tehdejším výkonným a sportovním ředitelem Pavlem Vandasem. Články a rozhovory by se odstraňovat neměly. Bez ohledu na to, zda s jejich obsahem někdo souhlasí či nesouhlasí. Tedy pokud neobsahují vulgární výrazy. A to nebyl tento případ. Příspěvek z 8.1. doporučoval podívat se na twitter Pavla Vandase. Tak jsem to udělal. A to, co jsem si přečetl mne velmi překvapilo. Považuji za nezbytné uvést na pravou míru otázku odchodu Davida Šrámka z Dukly k 31.12.2019.Tvrzení, že Šrámek jr. byl z Dukly odejit, je od samého základu zcela nepravdivé. Právě naopak! Přesvědčoval jsem ho nejenom já z titulu funkce předsedy představenstva, aby v Dukle setrval, ale osobně i většinový akcionář Dukly Ing. Petr Paukner. David Šrámek však měl pro odchod své důvody osobní i profesní, jež zde není prostor rozebírat.Jeho práci jsem měl možnost posuzovat po dobu více než čtyřech let. Mohu tedy neskromně tvrdit, že ji mohu hodnotit lépe než kdokoli jiný. Opravňují mne k tomu i více než 45 leté zkušenosti práce s lidmi během mé profesionální kariéry v zahraničním obchodě, bankovním sektoru a nadnárodních společnostech, včetně dlouhodobého působení v zahraničí.Pro ilustraci zde cituji výňatek z doporučení, které jsem mu dal na odchodnou (To Whom It May Concern): „Během svého působení v Dukle Praha, bez ohledu na kterém úseku působil, projevil David Šrámek vždy iniciativní přístup k práci, svědomitost při plnění zadaných úkolů, zodpovědnost a také velkou míru samostatnosti. Velmi kladně hodnotím také jeho důslednost, s níž přistupoval zejména k úkolům dlouhodobějšího charakteru, které vyžadují soustředění. Pro jeho práci je příznačná sebemotivace, což je dosti vzácná schopnost vnitřní motivace, která je daná jeho povahou. V konfliktních situacích jedná věcně a racionálně, vždy přistupuje k řešení problémů konstruktivně. Velmi kladně hodnotím jeho cílevědomost. Prioritou je pro něj pozitivní výsledek, nikoli jeho vlastní sebeprezentace.“Na své dlouhé cestě jsem nepotkal mnoho podřízených, kterým bych byl ochoten podobné vysvědčení s čistým svědomím vystavit. Neznamená to, že by byl neomylný a nemohl udělat chybu. Ty děláme všichni. Záleží na tom jaké a zda se opakují. Pozor si je třeba dávat pouze na ty neomylné, lidi bez sebereflexe. Ti jsou pro každou organizaci nejnebezpečnější!Ing. Bohumil Paukner

předseda představenstva FK Dukla Praha, a.s.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:
  • Do diskuzního fóra mohou přispívat registrovaní i neregistrovaní uživatelé
  • Uživatelé nesou odpovědnost za své příspěvky a souhlasí s jejich zveřejněním a archivací.
  • Uživatelé nesmí používat vulgární výrazy, urážky a ani vyhrožovat násilím nebo se jinak nevhodně vyjadřovat.
  • Uživatelé nesmí šířit spam ani propagovat komerční aktivity bez svolení klubu.
  • Uživatelé nesmí zveřejňovat soukromé údaje jiných osob, jako jsou například adresy a telefonní čísla
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo mazat příspěvky porušující tato pravidla nebo příspěvky bez věcné souvislosti s tématem.
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo ve výjimečných případech odepřít přístup do diskusí, zejména při opakovaném porušování těchto pravidel (a to jak registrovaným, tak neregistrovaným uživatelům)
 
 

Fotogalerie


Partneři klubu