PORTRÉTY Z JULISKYRadek Havala
    FANSHOP

Diskuzní fórum

 
 
Přihlášení do diskusního fóra

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
kouk
 
kouk
10.08.2019, 17:21      Reagovat  
 
 
Reakce na wrip: Smutno přesmutno je v duši Dukláka po vč...
Tak tak...všude platí..."host do domu...hůl do ruky"...ovšem na Julisce vítáme hosty div ne "chlebem a solí"...samozřejmě mám na mysli fanoušky...
 
 
wrip
 
wrip
10.08.2019, 14:46      Reagovat  
 
 
Dost možná se mnou nebudete souhlasit, alespoň vy, co jste zápas viděli, ale při použití desetibodové stupnice si dovolím ohodnotit Hrušku osmičkou, sedmičku dávám Jirkovi Pirochovi a Gonzálesovi, šestku Chlumeckému, Kovaľovi a Doumbiovi. Tu taky dávám Krunertovi, který o půli střídal do těch chvil nevýrazného Hadaščoka (2). No a pětku Lukáši Holíkovi. Zbývající dva co střídali, Souček s Ayongem se na hřišti moc neukázali. Dost možná k naší škodě. A čtyřkou hodnotím Domču Preislera, kterého domácí měli dokonale přečteného a věděli co a jak na něho hrát, jak mu ztrpčit život.
 
 
wrip
 
wrip
10.08.2019, 14:44      Reagovat  
 
 
Smutno přesmutno je v duši Dukláka po včerejšku. Zvlášť když tam u toho byl osobně. Neustále se mu vybavuje, co zápasu předcházelo. To tu ale už vylíčil Já. Naštěstí alespoň při vstupu nedělala security své obvyklé manévry s těžkooděnci, kompletně vyzbrojenými včetně štítů atd. To ostatní, nachystané na hrstku nás, bylo ale hodně ponižující. Třeba, když například máma musela dlouhé minuty, čekat aby mohla v tom parném počasí pořídit svým synům pití. Tvrzení, že to je pro naši bezpečnost neobstojí, protože domácí fanoušci k nám byli shovívaví, nekonfliktní. Óóóóó jak komfortně se musejí cítit fanoušci hostů na Julisce. Výhled krásný, skvělé, dostupné a hlavně relativně rychlé (minimálně oproti Jihlavě) občerstvení. A v Jihlavě? No musíte se v první řadě smířit s tím, že uvidíte ho… (neuvidíte téměř nic).
No a včerejší zápas? Darmo mluvit. Trenér to řekl, jak to řekl. Byla tam místa kdy výkon našich byl celkem obstojný a čekali jsme, že už to tam konečně spadne. Po čtvrthodině to bylo zase naopak a jen jsme nevěřícně kroutili hlavami, abychom po pár minutách zase žili nadějí, k naší smůle planou nadějí.
 
 
Jean1
 
Jean1
10.08.2019, 11:59      Reagovat  
 
 
Takže ,utkání jsem neviděl, nemohu tedy hodnotit. Podle trenéra i podle J.Pirocha jsme si prohrát nezasloužili. Vypadá to tak ,že potřebujeme nějakého bombarďáka do útoku.Ale kde ho vzít. No nezbývá než ,aby se kluci otřepali a v sobotu přejeli Brno.Jinak nám horní část tabulky začne ujíždět.Já vím soutěž je dlouhá a je brzo na závěry! Lepší je to ale zachytit hned.
 
 
kouk
 
kouk
10.08.2019, 10:24      Reagovat  
 
 
Reakce na Já.: 8 mužů, 2 ženy a 3 děti byli včera zamčen...
No vidíš jaký z vás jde strach...ale teď vážně...o specifičnosti jihlavského stadionu jsem tady již psal...pak se div...že tam nikdo nechce jet...navíc...Jihlava nebyla...není...a ani nikdy nebude fotbalové město...to je to samé jako kdyby eskymáci chtěli udělat díru do světa v plážovém volejbale...
 
 
Já.
 
Já.
10.08.2019, 06:00      Reagovat  
 
 
8 mužů, 2 ženy a 3 děti byli včera zamčeni v jihlavské kleci pro hosty až tak ponižujícím způsobem, že i místní fandové přesvědčovali pořadatele, ať jim vrata na malou tribunu odemknou a nezapírají je navíc železnou závorou. A to, jak je vždy jeden sekuriťák doprovázel přes celou malou tribunu pod lázněmi k občerstvení, připomínalo vězeňskou eskortu, byť tvrdil, že je jejich ochrankou. Nesmyslné podmínky FAČRu či koho jiného vůči hostům, na pár slušných dukláků venku vždy platí absolutně. I proto do sektoru hostů nechodím a své členství ve FAČRu jsem zrušil. Včerejší prohra Dukly byla nespravedlivá předvedené hře obou mužstev. Bez koncáka, ze kterého má soupeř strach, a gólového drajvu týmu v útočném vápně to ale k postupu nepovede.
 
 
krnovjan
 
krnovjan
09.08.2019, 23:20      Reagovat  
 
 
Nezajímá mě, kdy a jak se prohrálo, prostě prohra a nula bodů...to je vše....
 
 
kouk
 
kouk
09.08.2019, 20:30      Reagovat  
 
 
Zápas jsem bohužel neviděl...ale dle psaného a čteného onlajnu...jsem si od začátku druhé půle v duchu říkal..."jen abychom nedostali nějakej blbej gól na konci zápasu"...no a je to přesně tady...1 : 0...0 bodů a odchod na párek...no v tomto případě spíše na Klobásu...no a já jdu na Liverpool...ten na rozdíl od naší české ligy v pohodě uvidím...éto paradoxy...
 
 
krnovjan
 
krnovjan
09.08.2019, 18:05      Reagovat  
 
 
Dá se na o někde dívat?
 
 
zdeněk1
 
zdeněk1
09.08.2019, 11:31      Reagovat  
 
 
Oprava, mělo by to být jen 1,1 km z nádraží – 18 min.
14.8.2019 od 17:00 hod. podle jejich stránek.
 
 
wrip
 
wrip
09.08.2019, 11:01      Reagovat  
 
 
Reakce na martinstep: dnešní zápas bude vysílat sázkovka...
Vím. Vyhrajeme. Kde? V Berouně, ul. Na ostrově. Začne to v některou středu, někdy v 17:00.
 
 
zdeněk1
 
zdeněk1
09.08.2019, 10:35      Reagovat  
 
 
Asi je problém....z vlakového nádraží je to na stadion 3 km. Možná místní doprava....
 
 
Zdeněk1
 
Zdeněk1
09.08.2019, 10:03      Reagovat  
 
 
Případně i autobus z Nových Butovic...
 
 
zdeněk1
 
zdeněk1
09.08.2019, 09:49      Reagovat  
 
 
MOL - viz jejich stránky Union Beroun. Jinak by měl jet do Berouna i vlak z HN v 15,15 hod.
Tedy pokud jsem se dobře díval...
 
 
wrip
 
wrip
09.08.2019, 08:58      Reagovat  
 
 
Jak se Beroun dozvěděl, že má zase hrát s Duklou, tak utkání skrečoval. Místní se báli, že se v našich barvách objeví někdo jako byl tehdy JDB. Dodnes si pamatuju jak při příchodu k autobusu se Gedy potkal s p. Jíchou a prosil ho: "... kupte nám ho..."
 
 
martinstep
 
martinstep
09.08.2019, 08:51      Reagovat  
 
 
omluva za můj IT zkrat, nějak nejdou odkazy Smajlík
 
 
martinstep
 
martinstep
09.08.2019, 08:47      Reagovat  
 
 
 
 
martinstep
 
martinstep
09.08.2019, 08:47      Reagovat  
 
 
*****.cz
 
 
martinstep
 
martinstep
09.08.2019, 08:46      Reagovat  
 
 
dnešní zápas bude vysílat sázkovka Fortuna na svých stránkách odkaz
Mám dotaz, neví někdo něco o 1.kole MOL Cupu, které úředně máme hrát 14.8. v Berouně???
 
 
wrip
 
wrip
09.08.2019, 08:36      Reagovat  
 
 
Tak tedy za mě:
1. kolo, doma s 3ncem --- Hruška-6, Kozma-5, Preisler-4, Gonzáles-7
2. kolo, v Hradci --- Hruška-7, Douděra-3, Clumecký-5, Piroch-8, Preisler-4, Doumbia-6, Holík-5, Tetour-6, Gonzáles-8, Ayong-5
3. kolo, doma se Žižkovem --- Piroch-5, Kovaľ-6, Gonzáles-7

Kdo nechápe, stačí nahlédnout na 4D stránky.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:
  • Do diskuzního fóra mohou přispívat registrovaní i neregistrovaní uživatelé
  • Uživatelé nesou odpovědnost za své příspěvky a souhlasí s jejich zveřejněním a archivací.
  • Uživatelé nesmí používat vulgární výrazy, urážky a ani vyhrožovat násilím nebo se jinak nevhodně vyjadřovat.
  • Uživatelé nesmí šířit spam ani propagovat komerční aktivity bez svolení klubu.
  • Uživatelé nesmí zveřejňovat soukromé údaje jiných osob, jako jsou například adresy a telefonní čísla
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo mazat příspěvky porušující tato pravidla nebo příspěvky bez věcné souvislosti s tématem.
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo ve výjimečných případech odepřít přístup do diskusí, zejména při opakovaném porušování těchto pravidel (a to jak registrovaným, tak neregistrovaným uživatelům)
 
 

Fotogalerie


Partneři klubu