PORTRÉTY Z JULISKYMohamed Doumbia
    FANSHOP

Diskuzní fórum

 
 
Přihlášení do diskusního fóra

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
Jean1
 
Jean1
24.02.2018, 09:31   |    Reagovat  
 
 
Ještě něco mám na srdci.Když tak fanoušek Dukly prohlíží různé diskuze na fotbalových webech tak zjistí ,že asi tak 90% fotbalových fanoušku a různých sponzoru a lidí kolem fotbalu si Duklu jako takovou ani v lize nepřejí.Ptám se? Čím to asi bude.
 
 
Jean1
 
Jean1
24.02.2018, 09:24   |    Reagovat  
 
 
Hodně se na Dukle mluví o tom ,že ten to rok Dukla slaví 70 let od jejího vzniku. Majitel hodně mluví že toto jubileum se bude hodně připomínat. Jenom mám obavy aby věrní z nejvěrnějších fanoušku nedostali dárek ,který je opravdu nepotěší.Sestup,chcete-li sešup někam odkud není návratu.Stále se tady bavíme o tom ,že na Duklu nechodí diváci.Všichni víme že Dukla nikdy moc fanoušku neměla.Na julisku se chodilo na poháry na fotbalisty jako byli Masopust,Sváťa Pluskal,Ruda Kučera,Láďa Vízek a další.Dukla vyhrávala ligu a hrála výborně i v pohárech. Každému je jasné ,že doba se nemůže hned vrátit. Jenže k tomu aby se vrátila potřebuje Dukla silného sponzora,a tím pádem také hráče na ,které fanoušci Dukly potažmo ostatní nezaujatí příznivci fotbalu na julisku budou chodit.Jenže momentálně vše na julisce spěje k úplnému konci.Nezbývá než věřit. Samotná víra však věrným fanouškům nepomůže.
 
 
krnovjan
 
krnovjan
24.02.2018, 09:18   |    Reagovat  
 
 
Reakce na Herschel88: Takže, aby jsi ŠUE BYL SPOKOJEN!Ta...
Tobě to vyhovuje, vše, co se děje kolem Dukly? Žádné posily, tragická hra, totální nezájem veřejnosti, kecy, kecy, kecy...já to vidím tak, že snad tento rok se zachráníme, ale co dál, ptám se?...když si uvědomím, že bych se včera trmácel 600 km na Julisku a v průběhu zápasu zhasla světla (ne poprvé!!!) a musel bych si hodit korunou, jestli se zápas vůbec dohraje, byl bych dost na.raný...pro místní to je hračka, sednou na cokoliv a jsou za 15 minut v teple ...a nehledě na to, že bych se dostal domů, až kolem půlnoci, díky tomu zpoždění zápasu...je to celé divné...bereme Nestora, který je nám k ničemu, jen, aby se rozehrál...co, jsme nějaká charita?....samozřejmě, že si nepřeju zánik Dukly, o tom jsem ani neuvažoval, ale volám po změnách, na všech postech...je mně jasné, že pokud pan Paukner to položí, může být zle...z toho mám strach...
 
 
Jean1
 
Jean1
24.02.2018, 08:34   |    Reagovat  
 
 
Reakce na Já.: Nálada mezi fanoušky není dobrá. Diváky n...
Ano bylo hůř. A věř tomu ,že bude ještě hůř. potom už ale nebude návratu.Konec!!
 
 
Já.
 
Já.
24.02.2018, 07:34   |    Reagovat  
 
 
Reakce na Herschel88: Takže, aby jsi ŠUE BYL SPOKOJEN!Ta...
Nálada mezi fanoušky není dobrá. Diváky na Julisce si musí počtáři přimýšlet. Hra A týmu stagnuje a fotbalového diváka nebaví. Získané body jsou víc dílem štěstí a náhody. Chvála klubu ustupuje kritice. V duklácké rodině vládne nervozita. Vzniká konfrontační stav. O to víc by měly zabrat Dukla klub, Odbor přátel a další spřízněné duše; za každé situace. Výmluvy, omluvy, věčné sliby a planá slova sportovní příznivci Dukly neradi slyší, jedno jestli ze strany klubu, nebo fanklubu. Bílí nosorožci FKD ještě nevymřeli, elán skalních nezamrzl a fandukláčkům optimismus nechybí. Neotravujme si to navzájem. Bude líp. Hůř už bylo.
 
 
Herschel88
 
Herschel88
24.02.2018, 02:13   |    Reagovat  
 
 
Reakce na krnovjan: Vy.ete se na to, tohle k ničemu neve...
Takže, aby jsi ŠUE BYL SPOKOJEN!Tak si přeješ zánik klubu?! Jinak si tvoje příspěvky nedokážu vysvětlit...a mnoha dalších!Jenom plivete na Dukličku! Už se proberte!
 
 
martinstep
 
martinstep
23.02.2018, 23:18   |    Reagovat  
 
 
chce se mi plakat, dneska jsem nemohl dorazit, probudil se ve mě nějaký moribundus, ale i tak jsem se nezahřál při sledování zápasu na PC. Jediný fotbalový moment byl TK Kuby Podaného, pak si myslím že byl o trochu více lepší na míči Jablonec, ale jinak zápas o ničem, Johnymu to nešlo, Koreš běhal poněkud svižněji než ostatní, střídající Djuranovič sršel aktivitou, ale bez přidané hodnoty a jediné pozitivum do budoucna vidím v Bilovským, který se snažil hrát.
Za mě malíček nahoru Bilovský, palec dolů Holenda a dalšíí.
Poslední dobou upadá optimismus, proto příští zápas Klokan vs. DUKLA 1:4. Doumbia dá hattrick a možná se trefí i Nestor.
Hlavu vzhůru a DUKLA furt Smajlík
 
 
kouk
 
kouk
23.02.2018, 23:13   |    Reagovat  
 
 
Dnešní světelný a výsledkový "blackout" jen přesně dokresluje...že je něco špatně...a není toho bohužel zrovna málo...světla vypadla už poněkolikáté...což není dvakrát dobrá reklama pro mimo duklácký svět...duklák to nějak vydrží...ale neduklák se nám směje...a fotbalový výsledek???...prohrát doma se zoufalým Jabloncem je hodně silná káva...ale na druhou stranu co člověk může čekat???...vaříme již delší dobu z vody...ale už i ta voda se začíná pomalu vyvařovat...a pak zbývá už jen pára nad hrncem...kterou každý soupeř lehce sfoukne jako svíčku...
 
 
šternberák
 
šternberák
23.02.2018, 23:03   |    Reagovat  
 
 
Jestli se letos zachráníme, tak s odřeným rypákem. A co dál? Kdo by to v Praze dál platil? To není regionální klub, na který budou lidi stále chodit a vždy tam bude šance, že se najde patriot, který to finančně zachrání.
 
 
kouk
 
kouk
23.02.2018, 23:01   |    Reagovat  
 
 
Reakce na Já.: Nemám za potřebí, abych se nechal, den po...
Dnes zřejmě nebylo úniku od těchto osahávacích intimností...protože dnes to zhruba vycházelo jedna ku jedné...myšleno fanoušek versus pořadatel...a nebo jsi i ve svých 69 letech stále in a žádán Smajlík
 
 
šternberák
 
šternberák
23.02.2018, 22:58   |    Reagovat  
 
 
Reakce na krnovjan: Na Duklu prostě nikdo chodit nebude,...
Blíží se čas, kdy to pan Pauker zabalí a bude konec. Kdo by do tohoto investoval? Mám pocit, že se jenom začíná dohrávat. Když sleduju zpětně ta vyjádření vedení klubu...? Když šel Hanousek a Berger do Plzně, tak tady tehdy psali, jaká je to výhra a čest. Normálně by každý uznal, že se mu nepodařilo udržet 2 tehdy nejlepší hráče. Když jsme neměli prachy na trenéra, tak se vymyslelo, že je to naše koncepce, že si vychováváme sami trenéry, proto bude trenérem Hynek. Když byla šance hrát pohár, tak se vymyslelo, že nic nebudeme uspěchávat, že máme čas, že to je naše strategie. No a kde s těma strategiema teď jsme...?
 
 
šternberák
 
šternberák
23.02.2018, 22:44   |    Reagovat  
 
 
Bohužel, řekněme si otevřeně, že projekt reinkarnovaná Dukla se nezdařil. Mužstvo ničím nezaujalo, je bez diváků, bez výsledků, nuda... Tím přestává být zajímavé pro sponzory. Je to jen otázka času, rok, dva...? Je to škoda.
 
 
krnovjan
 
krnovjan
23.02.2018, 21:50   |    Reagovat  
 
 
Dospěl jsem k závěru, že asi současná Dukla v tomto stavu mě opravdu nebere a vyklízím pozice. Omlouvám se,všem dobře smýšlejícím fanouškům a snad se potkáme v lepších časech. Mějte se všichni fajn, pokud počasí bude přát, pojedu se podívat do Ostravy, ale, to je asi všechno.
 
 
krnovjan
 
krnovjan
23.02.2018, 21:33   |    Reagovat  
 
 
Na Duklu prostě nikdo chodit nebude,to je holý fakt. Dříve se chodilo na fotbal a na poháry, ale v dnešní době ani jedno nehrozí...proč by tam ti lidi měli chodit??? Na nějaké speciality, či jídlo???...jako vtip dobrý, ale prioritou je fotbal, který nebaví a nikoho nezajímá...to je skutečnost...žádné posily, žádná jména, čím ty lidi chceme nalákat???...pane Pauknere, otevřete oči, než bude pozdě...a hlavně je třeba prodloužit smlouvu Jiránkovi, ať si kluk vydělá...jsme pro smích, všem kolem a to je ponižující...trenér zoufalý, těším se na jeho nacvičené "mechanismy"...je to směšný člověk...
 
 
Jean1
 
Jean1
23.02.2018, 21:01   |    Reagovat  
 
 
Proč se rozčilovat!!Když jsem tady napsal ,že je zaděláno na sestup tak jste tady psali ,že nemám vyšílovat. Dokonce pan majitel zde napsal, že to na sestup nevidí.Po dnešku se ptám ?? Na co jiného to asi vypadá?? To poslední minuty posledního utkání se budeme strachovat aby Dukla nesestoupila.No jistě hrajeme opravdu výborný fotbal!! Bod ze Zlína ,,Zlatý""! Tři body Jablonci paráda.Co víc bychom chtěli my věrní fanoušci!!!
 
 
krnovjan
 
krnovjan
23.02.2018, 20:58   |    Reagovat  
 
 
Vy.ete se na to, tohle k ničemu nevede, nesvítí světla, hra naprosto zoufalá, 100 diváků v hledišti,je to prostě trapas a lepší to nebude...jsem znechucen a zklamán...nic se nezměnilo, pořád stejní hráči, stejná nudná hra, nebaví mě to...bohužel...
 
 
Miroslav53
 
Miroslav53
23.02.2018, 20:38   |    Reagovat  
 
 
Sledoval jsem zápas na tipsportu na PC. Zoufalost, ubohost. Přes zimu se nezměnilo vůbec nic. Jak by také mohlo, když zůstal trenér i vedení mužstva. A pan majitel rozpočet škrtí čím dál víc. Dukla je druhý nejchudší klub v lize. Bude to boj do posledního kola o udržení 1. ligy. Celky za Duklou začaly na jaře vyhrávat, Dukla prohrála podruhé zasebou doma. Nejvíc chybí tvůrce hry, záloha neexistuje.
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
23.02.2018, 20:28   |    Reagovat  
 
 
Reakce na Já.: Nemám za potřebí, abych se nechal, den po...
zda se, ze to bylo to nejrozumnejsi, co jsi mohl udelat Smajlík
 
 
Já.
 
Já.
23.02.2018, 18:07   |    Reagovat  
 
 
Nemám za potřebí, abych se nechal, den po svých 69. narozeninách, mým klubem, na jmenovitě určitou permanentku, osahávat při vstupu na Julisku. Vrátil jsem se domů k PC. Naživo už mě na 1. lize na kopci dlouho neuvidí. V neděli tam ale dojdu na juniorku, kde podobný "blb režim" vůči svým zatím nebyl. Už dlouho se mi nelíbí takovéto zacházení klubu vůči duklákům. Ono to o něčem také svědčí. Zatím ale víc než na monitor s fotbalem koukám z okna na "světelnou stopšou" pod Babou.
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
23.02.2018, 15:26   |    Reagovat  
 
 
vitej z5, Nesty!!!
snad bude zdravi drzet, prosredi zna dobre, muze byt velka posila!! za me vyborna zprava Smajlík
na velke posily asi zapomenme. v hattricku vysly profily vsech celku hate ligy a pokud jsou uvedene udaje pravdive, Dukla ma druhy nejnizsi rozpocet - dokonce i Jihlava nebo ta vrsovicka zebrota ma vyssi. To je proste nase ekonomicka realita a tak to musime brat...
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:
  • Do diskuzního fóra mohou přispívat registrovaní i neregistrovaní uživatelé
  • Uživatelé nesou odpovědnost za své příspěvky a souhlasí s jejich zveřejněním a archivací.
  • Uživatelé nesmí používat vulgární výrazy, urážky a ani vyhrožovat násilím nebo se jinak nevhodně vyjadřovat.
  • Uživatelé nesmí šířit spam ani propagovat komerční aktivity bez svolení klubu.
  • Uživatelé nesmí zveřejňovat soukromé údaje jiných osob, jako jsou například adresy a telefonní čísla
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo mazat příspěvky porušující tato pravidla nebo příspěvky bez věcné souvislosti s tématem.
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo ve výjimečných případech odepřít přístup do diskusí, zejména při opakovaném porušování těchto pravidel (a to jak registrovaným, tak neregistrovaným uživatelům)
 
 

Fotogalerie


Partneři klubu