PORTRÉTY Z JULISKYMichal Bezpalec
    FANSHOP

Diskuzní fórum

 
 
Přihlášení do diskusního fóra

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
Jean1
 
Jean1
21.08.2017, 09:57   |    Reagovat  
 
 
Bod z Jablonce beru ,ale cenu bude mít jen a jenom v případě, že v pátek na julisce skolíme klokany.Jinak ten bod nic nebude řešit.
 
 
kouk
 
kouk
20.08.2017, 23:33   |    Reagovat  
 
 
Bod z venku beru v podstatě vždy...a navíc jsem i docela rád...že jsem tento zápas neviděl ani minutu...nemusím tím pádem "řešit"...kdo co chytil...nebo nechytil...měl chytit...nebo mohl chytit...a mám tak relativně klidnou neděli Smajlík
 
 
českobroďák
 
českobroďák
20.08.2017, 20:45   |    Reagovat  
 
 
Rada v Jablonci chytil dva tutové góly,pentli vystihl a tím donutil střelce mířit vedle,takže si,Čany,najdi jinou oběť.Nic ve zlém!
 
 
wrip
 
wrip
20.08.2017, 19:46   |    Reagovat  
 
 
Reakce na Čany: Jak se nekteri nasi hraci muzou zivit fo...
Nech si poradit. Radu nech Radou. Nechytil penaltu. No a co?
 
 
Čany
 
Čany
20.08.2017, 18:05   |    Reagovat  
 
 
Jak se nekteri nasi hraci muzou zivit fotbalem,je mi zahadou...Co jeste v Dukle a na hristi delaji Rada,Jiranek,Milosevic apod...? Smajlík
 
 
martinstep
 
martinstep
16.08.2017, 17:58   |    Reagovat  
 
 
dovolím si také přiložit polínko do ohně smíšených pocitů z předvedené hry, ačkoliv chápu, že je těžké hrát když musíte urvat výhru. Jak by řekl klasik, proti Zlínu jsme utrpěli výhru a tečka. Palec nahoru Koval, Jiránek, Rada, Kušnír, naopak palec dolů Koreš.
 
 
Jean1
 
Jean1
16.08.2017, 10:43   |    Reagovat  
 
 
Vážení tak jsem si v klidu a pořádně přečetl úvodní slovo p. Petra Pauknera jako majitele naši Dukly. No a co jsem pochopil musí byt každému jasné. To co tady pořád říkám je pravda. Ovšem v dnešním fotbale rozhodují peníze a zase jen peníze. Pan Paukner má smlouvu S Duklou zatím do roku 2018. To té domy může byt srdce fanoušku dukly v klidu. Co bude ovšem dál ,pokud se nepodaří najít dalšího silného sponzora s toho mám husí kůži. Sponzor musí přinést v řádu desítky milionu korun.Pokud nebude může byt podle slov p.Pauknera hůře než že Dukla bude jen průměrný klub. No a právě to slovo hůře si umím ale i neumím představit. Představy jsou hrozné až hrůzostrašné.Tak nevím jaké soupeře uvidíme na julisce třeba v dalších pěti letech.
 
 
Herschel88
 
Herschel88
15.08.2017, 11:16   |    Reagovat  
 
 
Nezdá se vám,že Koreš začal chlastat nebo fetovat? To je hrůza se na něj dívat.
 
 
Herschel88
 
Herschel88
15.08.2017, 11:15   |    Reagovat  
 
 
Viděl jsem pouze druhý poločas.První prý byl lepší...
 
 
krnovjan
 
krnovjan
14.08.2017, 19:24   |    Reagovat  
 
 
zdar, já ze včerejšího utkání mám velice smíšený pocit, 3 body beru, ale ta hra je hrozná, nedá se na to dívat...je potřeba urychleně posílit a to na všech postech...dnes se mně zamlouval výkon Ostojiče, jinak očekávám více od Kovala, Bezpalce, Koreše a o útoku nemluvě...celkově záloha slaboučká, Holenda dřel, bojoval, ale je sám...komentovat hru Miloševiče nemá smysl...
 
 
HonzaNov
 
HonzaNov
13.08.2017, 23:38   |    Reagovat  
 
 
Jsem rád za tři body a dnešní výhru, i když dvě branky tam ještě padnout mohli. Za mě dnes nejlepší výkon jednoznačně Tetour a Kovaľ, tragédie – Kušnír, Koreš. Holenda, Podaný taky nic moc. Dukla určitě potřebuje posilu do obrany (snad už ale ne hráče, kterého nikdo nechce), ale někoho schopného, mladého s chutí hrát. Smajlík
 
 
Jean1
 
Jean1
13.08.2017, 22:17   |    Reagovat  
 
 
Po dnešní návštěvě julisky mám takové smíšené pocity.Je dobře že máme tři body. Kluci podali velmi bojovný výkon.Na druhé straně mi vadí ,že nedokázali na konci proměnit 100% šance.Ale budíš jím odpuštěno.Konec dobrý všechno dobré.No a ještě jedno pozitivům z julisky. Slyšel jsem novou hymnu naši Dukly a docela se mi líbí,určitě víc než ta předešlá.
 
 
Jean1
 
Jean1
13.08.2017, 22:08   |    Reagovat  
 
 
Reakce na kouk: Uff...ale hodně velké uff...mezi dvěma s...
Máš pravdu ,naprosto souhlasím. Takhle přece nemůže vypadat nový trávník.To si asi z Dukly někdo udělal srandu.Ale tohle si mu si vyřídit vedení a pan majitel.
 
 
wrip
 
wrip
13.08.2017, 21:51   |    Reagovat  
 
 
Tak Dukla začíná pomalu stoupat tabulkou. Aby taky ne, když je to podepřené dneska solidním výkonem hráčů v poli (i když výhrady by byly) a jistotou v bráně.
 
 
kouk
 
kouk
13.08.2017, 19:40   |    Reagovat  
 
 
Uff...ale hodně velké uff...mezi dvěma slepými se přeci jenom nakonec našel jeden jednogólový jednooký král...naštěstí to byla Dukla...takže zlaté tři body jsou doma...ale jinak jiné pozitivum jsem na trávníku bohužel neviděl a nenašel...a když už jsem nakousl ten trávník...tak mám jednu takovou malou technickou otázku...takhle má vypadat zcela nově položený trávník???...nejsem sice zahradník...ani kozel...ale co mají znamenat ty nepěkné hnědé pruhy...kruhy a fleky???...že by Julisku bez jakéhokoliv povolení od MO navštívilo UFO???...
 
 
kouk
 
kouk
12.08.2017, 21:44   |    Reagovat  
 
 
Reakce na martinstep: Že by se blýskalo na lepší časy po...
Tak 7 : 1 říkáš???...i ty kujóne jeden...že ti to poradil Herschel???...kdo jiný by totiž chtěl celkové skóre 8:8 než právě on???...zdar...vlastně 88 Smajlík
 
 
martinstep
 
martinstep
10.08.2017, 23:57   |    Reagovat  
 
 
Že by se blýskalo na lepší časy po zvládnutém poháru? A kdo že posílí naše záložní řady, které dle mého potřebují zkušenost v podobě jako byl Gedy? A konečně echo pro trenéra a tipující,
DUKLA - Ševci 7:1 a v sestavě bych rád viděl tito: Hruška - Miloševič, Jiránek, Ostojič, Podaný - Zizu, Kovaľ, Tetour - Djuranovič, Holenda, Schranz.
 
 
Kolomajzna
 
Kolomajzna
10.08.2017, 15:38   |    Reagovat  
 
 
Reakce na kouk: ???......
odkaz
 
 
kouk
 
kouk
09.08.2017, 22:03   |    Reagovat  
 
 
Reakce na Kolomajzna: Tak a muzeme si hledat nového kapi...
???...
 
 
Kolomajzna
 
Kolomajzna
09.08.2017, 21:50   |    Reagovat  
 
 
Tak a muzeme si hledat nového kapitana... Smajlík
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:
  • Do diskuzního fóra mohou přispívat registrovaní i neregistrovaní uživatelé
  • Uživatelé nesou odpovědnost za své příspěvky a souhlasí s jejich zveřejněním a archivací.
  • Uživatelé nesmí používat vulgární výrazy, urážky a ani vyhrožovat násilím nebo se jinak nevhodně vyjadřovat.
  • Uživatelé nesmí šířit spam ani propagovat komerční aktivity bez svolení klubu.
  • Uživatelé nesmí zveřejňovat soukromé údaje jiných osob, jako jsou například adresy a telefonní čísla
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo mazat příspěvky porušující tato pravidla nebo příspěvky bez věcné souvislosti s tématem.
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo ve výjimečných případech odepřít přístup do diskusí, zejména při opakovaném porušování těchto pravidel (a to jak registrovaným, tak neregistrovaným uživatelům)
 
 

Fotogalerie


Partneři klubu