PORTRÉTY Z JULISKYPetr Malý
    FANSHOP

Diskuzní fórum

 
 
Přihlášení do diskusního fóra

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
krnovjan
 
krnovjan
09.03.2018, 18:51   |    Reagovat  
 
 
kdo je, kuwa, zodpovědný za příchod těch kopyt???...zaslouží si přes záda palicí!!!
 
 
Jean1
 
Jean1
09.03.2018, 18:40   |    Reagovat  
 
 
Dělá se mi s toho špatně.Musím se šetřit. Za to p.Hynek ten asi chrochtá blahem.Daří se mu poslat naši Duklu až na úplné dno.
 
 
krnovjan
 
krnovjan
09.03.2018, 18:25   |    Reagovat  
 
 
Vypínám přenos, na divizní tým mohu jít kousek od nás...to je totální katastrofa...
 
 
Jean1
 
Jean1
09.03.2018, 18:20   |    Reagovat  
 
 
No a jeto. Ikaunieks to sám všechno zařídí. To mu se říká rozdílový hráč.No alespoň už nemusím koukat na monitor PC.
 
 
Jean1
 
Jean1
09.03.2018, 17:47   |    Reagovat  
 
 
Dnešní sestava? Děs a hrůza!
 
 
krnovjan
 
krnovjan
09.03.2018, 17:10   |    Reagovat  
 
 
záloha - Holek, Brandner, Bezpalec???...ani jeden z nich není záložník...v útoku Preisler s Holíkem?...asi tomu nerozumím...
 
 
krnovjan
 
krnovjan
09.03.2018, 16:45   |    Reagovat  
 
 
Zdarec. tipnu si sestavu, ale budu určitě zcela vedle: Rada-Douděra, Bezpalec, Holek, Preisler-Holík, Koreš, Podaný, Dumbia-Holenda, Duranovič.
 
 
Kolomajzna
 
Kolomajzna
09.03.2018, 14:44   |    Reagovat  
 
 
Reakce na AVEJA: Ave Dukla jsem tu úplně poprvé ,ikdyž s...
Vitej a bud pozdraven. No Preisler se mi kdysi celkem na levem beku libil, pak "povysil" do utoku a byla to zoufalost. Nestyd se a nahod sem svoji sestavu... Smajlík
 
 
AVEJA
 
AVEJA
09.03.2018, 13:52   |    Reagovat  
 
 
Ave Dukla jsem tu úplně poprvé ,ikdyž se synem chodíme pravidelně na Duklu již 5let a tak tu zareagujeme na pár posledních příspěvků: TRENÉR HYNEK MUSÍ URČITĚ VEN ,HOLEK ROZHODNĚ NENÍ POSILA COŽ PŘEDVEDL V TĚCH PÁR ZÁPASECH CO NA PODZIM DOSTAL JE TO SPÍŠE ŠKODIČ ,NESTOR TAKÉ NEBUDE ŽÁDNÁ POSILA PO TAKOVÉ DOBĚ CO LABORUJE SE ZRANĚNÍM ,KOREŠ DLOUHODOBĚ UKAZUJE ŽE JEHO VÝKONNOST MÁ TAK MAXIMÁLNĚ NA KRAJSKOU SOUTĚŽ ,A ÚPLNĚ NAPOSLEDY ZAREAGUJI NA TY SESTAVY CO JSOU PSÁNY WRIPEM A KOLOMAJZNOU JAK TAM MŮŽETE NAPSAT PREISLERA ,KDYŽ TO JE TO SAMÉ JAKO KOREŠ a na podzim měl pokaždé jedno z nejhorších hodnocení výkonu!!! ale je to jen náš názor není to nic proti nikomu ,tak at dnes vyhrajeme a vzdálíme se ,alespon trochu sestupovému pásmu které je řádně nahuštěné
 
 
Jean1
 
Jean1
09.03.2018, 13:07   |    Reagovat  
 
 
Reakce na Kolomajzna: Priklad, ze ne kazdy mlady, nemeck...
No jistě takhle to může fungovat všude jenom ne v Dukle Praha!Já už se v poslední době nedivím ničemu co se na julisce děje.Je lépe před vším zavírat oči než se rozčilovat. Stejně nám to není nic platné.
 
 
Kolomajzna
 
Kolomajzna
09.03.2018, 10:01   |    Reagovat  
 
 
Priklad, ze ne kazdy mlady, nemecky talent se musi automaticky zakopat v juniorce...
Za povsimnuti stoji jeho zminka o taktice trenerech v Nemecku.

odkaz
 
 
wrip
 
wrip
06.03.2018, 20:31   |    Reagovat  
 
 
Reakce na az_naprsi: a ted slovo do pranice.. na sparte ...
A jak nám to pomůže v pátečním zápase s Jihlavou? My teď musíme jít gól od gólu, bod od bodu. Navíc jestli se nemýlím, tak přestupové okno je již zabouchnuté. Soustřeď se raději na to, jak v pátek co nejvíc kluky podpořit.
 
 
kouk
 
kouk
06.03.2018, 20:01   |    Reagovat  
 
 
Reakce na az_naprsi: a ted slovo do pranice.. na sparte ...
To je sice hezký...ale Zizu už je pryč...a Holka s Nestorem v tuto chvíli opravdu nemůžu brát jako posilu ani omylem...takže ona je to vlastně taková pomoc nepomoc...no spíše jen ta nepomoc...
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
06.03.2018, 19:48   |    Reagovat  
 
 
a ted slovo do pranice..
na sparte trenuji s beckem vacha, babiany, mozna dalsi. nerikam, ze by Duklu spasili. jen bych rad slysel, ze se nad tim nekdo zamyslel. ze si se spartou budujeme pratelske a nadstandardni vztahy ktere nam mohou casto v problemech pomoci. zatim prisli zizu, a zraneni mario a nestor. nasi mladici se vedle velkych jmen muzou ucit. pokud svych mame malo, proc si je nepujcit? mrknete na libe, co pulrok komplet jiny kadr - udelali titul, dlouhodobe jsou nahore...
jasne, ideal je vychovat svoje mladicky a draze je prodat, ale kolik takovych se povedlo? nas skauting je spis k smichu (nebyvalo to vzdy) - btw na sparte pry skoncil pozar.
 
 
wrip
 
wrip
06.03.2018, 18:36   |    Reagovat  
 
 
Rada (Filip) - Preisler, Bezpalec, Petryk, Douděra - Podaný, Dancák (Doumbia), Brandner - Holenda - Djuranovič, Schranz
 
 
českobroďák
 
českobroďák
06.03.2018, 17:32   |    Reagovat  
 
 
Reakce na wrip: Názorů zde (nejenom) zaznělo po poslední...
Wripe,stoprocentní souhlas s tvým příspěvkem,dáme klukům ještě šanci,pořádně zafandime a snad konečně zaberou.A tentokrát bude fuk,jestli hra bude líbivá nebo k nekoukání,hlavně musíme dát o gól vic než jarní štika z Vysočiny.Ale bude to asi fuška...
 
 
Kolomajzna
 
Kolomajzna
06.03.2018, 16:28   |    Reagovat  
 
 
Když změnu, tak pořádně od podlahy...

Hruška - Preisler, Jiránek, Bezpalec, Douděra - Holík, Podaný, Dumbo - Brandner, Brabenec, Schranz

--- Podaného do zálohy mi "doporučil" Čany Smajlík ---
 
 
kouk
 
kouk
05.03.2018, 22:59   |    Reagovat  
 
 
Jihlava kat favoritů???...no zatím to tak opravdu vypadá...a tím pádem jsem v klidu...Dukla není favoritem tohoto utkání ani omylem...takže???...je třeba myslet pozitivně...takže vyhrajeme Smajlík
 
 
wrip
 
wrip
05.03.2018, 19:38   |    Reagovat  
 
 
Názorů zde (nejenom) zaznělo po posledním zápase (nejenom) mnoho. Ve své podstatě jsou stejné, liší se pouze v důrazu a naléhavosti, která z nich zaznívá. Nikoho z fanoušků ale současný stav neuspokojuje.
Při pohledu na předváděnou hru a tabulku, při pohledu na to, jak se Dukla tou tabulkou pomalu, ale jistě propadá, je jasné, že jsme v ….
A dokud ještě nejsme na druhé straně (v …), je potřeba podat pomocnou ruku majiteli a klubu, jako takovému. Snad o to budou stát.
V současnosti už nemá smysl ukazovat na trenéra, ukázali jsme na něho dost a všichni víme, že první kdo může, resp. má a musí postavit hráče do latě je on. Všichni však víme, že on se svou náturou žádný motivátor nikdy nebude. A hra, kterou trénují a údajně chtějí hrát, ty nadýchané obloučky vrchem, které se snažili předvést v ďolíčku, s kombinační hrou nemá nic společného. Podobné zkoušel Zlín a Petržela to správně nazval nohejbalem. Je tedy jasné, že ke kombinační hře, na kterou mnozí z fanoušků opakovaně a mnohdy nevybíravě žehrali, ale která pro Duklu byla charakteristická a kdekdo ji Dukle záviděl, máme v současnosti daleko. Ovšem nyní nepotřebujeme líbivou hru, ale body.
Nezbývá tedy nic jiného jak ještě jednou ukázat hráčům že tu jsme, že jsme hrdí (na rozdíl od nich?), fandíme a věříme.
Nabízelo se dát hráčům najevo, že můžeme fandit tak, jak oni hrají (… na prd). Nabízelo se dát najevo, že chceme trenéra motivátora, a to pokud možno hned. Nabízí se toho ještě víc. Teď už ale není čas na nic.
Teď už je čas pouze na to přijít v pátek v co nejhojnějším počtu na Julisku a dát najevo, že Dukla ještě je, žije a mnohým hráčům navzdory žít bude dál. Snad pochopí, co jim asi ještě nikdo nikdy nevysvětlil. Snad pochopí, že pro Duklu se musí na hřišti odvést všechno. Snad pochopí, že mají poslední šanci. Pak už můžou akorát tak hrát kuličky na dvorku, protože by to vyšlo nastejno jako ten „jejich“ fotbal.

Přijďme tedy v pátek. Nechme prozatím své výhrady stranou, k nim se můžeme časem zase vrátit. A my se k nim vrátíme. Věřme, že žádný hlas nespokojeného fanouška na Julisce nezanikne a nebude zapomenut.
Teď pojďme ukázat, že jsme připraveni a ochotni ty kluky na hřišti ještě podpořit. Pak budeme chtít, aby oni ukázali, jak to vlastně myslí a jak si Dukly a nás váží.
 
 
Jean1
 
Jean1
05.03.2018, 19:13   |    Reagovat  
 
 
Reakce na maratonec: Zachovej klidnou hlavu Dukla zatím ...
Spletl sis místo ,čas i dobu.Tady není soutěž o nejlepší vtip! Tady je diskuze na webu fotbalového klubu! Smajlík Smajlík
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:
  • Do diskuzního fóra mohou přispívat registrovaní i neregistrovaní uživatelé
  • Uživatelé nesou odpovědnost za své příspěvky a souhlasí s jejich zveřejněním a archivací.
  • Uživatelé nesmí používat vulgární výrazy, urážky a ani vyhrožovat násilím nebo se jinak nevhodně vyjadřovat.
  • Uživatelé nesmí šířit spam ani propagovat komerční aktivity bez svolení klubu.
  • Uživatelé nesmí zveřejňovat soukromé údaje jiných osob, jako jsou například adresy a telefonní čísla
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo mazat příspěvky porušující tato pravidla nebo příspěvky bez věcné souvislosti s tématem.
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo ve výjimečných případech odepřít přístup do diskusí, zejména při opakovaném porušování těchto pravidel (a to jak registrovaným, tak neregistrovaným uživatelům)
 
 

Fotogalerie


Partneři klubu