PORTRÉTY Z JULISKYMohamed Doumbia
    FANSHOP

Diskuzní fórum

 
 
Přihlášení do diskusního fóra

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
kouk
 
kouk
05.01.2021, 22:08      Reagovat  
 
 
Reakce na Herschel88: Jakab do Vyšehradu? To je snad vti...
Hmm...věru velmi lukrativní adresa...to ho už mohli rovnou poslat do Benešova...vlastně ne...tam pošlou někoho jiného...zbyl nám ještě vlastně vůbec někdo???...ale jo...co třeba Hadaščok???...šup tam s ním...
 
 
Dukelak
 
Dukelak
05.01.2021, 20:00      Reagovat  
 
 
Reakce na az_naprsi: jj, jeste kozma, zaplatit najem do ...
Konečně ti to docvaklo naivko. Že ti to ale trvalo...
 
 
Dukelak
 
Dukelak
05.01.2021, 19:57      Reagovat  
 
 
Někteří komici tady kdysi volali po tom ať majitel hráče áčka prodá a dohraje to s juniorkou. Konečně se dočkáte Smajlík
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
05.01.2021, 19:56      Reagovat  
 
 
za chvili nam zbyde jen virtualni Dukla ve fifa, tam prej posilujeme. Smajlík
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
05.01.2021, 19:55      Reagovat  
 
 
jj, jeste kozma, zaplatit najem do konce sezony a zhasnout... ty kecy o budovani perspektivniho kadru si strcte za klobouk..
jsme blbi a nevidime do fungovani klubu.. ale zato vidime, ze v takovych s..ckach nebyla ani nedavna bohemka.
 
 
Dukelak
 
Dukelak
05.01.2021, 19:46      Reagovat  
 
 
Chachacha....... prej vedeni😊. Tady je jednoznačně jasné kdo za tím vším stojí kdo celé to divadlo režíruje.....Šrámek ani ten Jihlavak v tom ale nejedou. Proč by to dělali?
 
 
Maxíček
 
Maxíček
05.01.2021, 19:41      Reagovat  
 
 
Kdo do toho umí alespoň trošku kopnout, tak mizí. Tak nějak jsem si teď vzpomněl na to, jak o Dukle a vhodnosti pouze mládežnických týmů mluvil na podzim Milan Luhový...Liga už se nevrátí.
 
 
frako
 
frako
05.01.2021, 19:30      Reagovat  
 
 
Lidi ,neblázněte,všechno jde podle plánu nejlepšího vedení Dukly od roku 2015. To znamená destrukce fotbalu, destrukce Dukly . Josefe Hájku odpusť jim .
 
 
krnovjan
 
krnovjan
05.01.2021, 18:59      Reagovat  
 
 
Tak, Doumbia asi opravdu odchází do Budějovic...tak, teď začíná hra o záchranu ve 2.lize a na Slavii bych raději ani nejel...
 
 
Herschel88
 
Herschel88
05.01.2021, 17:02      Reagovat  
 
 
Reakce na krnovjan: Kde jsi to vyčetl?...
Neumíš používat Google? Stačí zadat dvě slova... Doumbia budějovice
 
 
krnovjan
 
krnovjan
05.01.2021, 16:46      Reagovat  
 
 
Reakce na Herschel88: Doumbia do Budějovic...Kdo tam zůs...
Kde jsi to vyčetl?
 
 
Herschel88
 
Herschel88
05.01.2021, 16:20      Reagovat  
 
 
Reakce na Dukelak: Paukner s Bohouškem..... :))...
Podle Pauknera jsme neinformovaný blbci,které je potřeba vzdělávat a informovat.Tak jsem hladový po informaci,kdo tu druhou ligu udrží.Nebo je cílem hrát si pohodičku v ČFL?Pravda,je to taky liga...
 
 
Dukelak
 
Dukelak
05.01.2021, 15:31      Reagovat  
 
 
Reakce na Herschel88: Doumbia do Budějovic...Kdo tam zůs...
Paukner s Bohouškem..... Smajlík
 
 
Herschel88
 
Herschel88
05.01.2021, 15:26      Reagovat  
 
 
Doumbia do Budějovic...Kdo tam zůstane?
 
 
Herschel88
 
Herschel88
05.01.2021, 08:03      Reagovat  
 
 
Jakab do Vyšehradu? To je snad vtip ne?!
 
 
kouk
 
kouk
04.01.2021, 21:29      Reagovat  
 
 
Reakce na az_naprsi: to by jeste byla vyhra... pokud na ...
O devize dejvické adresy by se dalo diskutovat pouze v případě první ligy...dejme tomu že "odložení hráči" jiných pražských klubů by mohli uvažovat o prvoligové Dukle...ovšem pokud je Dukla tam kde je...a kde bohužel bude i dál...tak pak rozhodují jen a pouze peníze...adresa je druhotná...a k těm máme daleko asi tak jako k té první lize...
 
 
krnovjan
 
krnovjan
04.01.2021, 17:00      Reagovat  
 
 
Přeji všem vínověčerveným hodně zdraví a pohody v tom novém roce a snad nás čeká i trocha té fotbalové radosti s Duklou. Soudě podle složení týmu na přípravu,to na žádné vyskakování nevidím. Pokud nedojde k opravdovému posílení a ne, jen k doplnění kádru, budeme sezónu, už jen dohrávat bez nějakých vyšších cílů...držte se a snad na jaře na Julisce.
 
 
frako
 
frako
04.01.2021, 08:58      Reagovat  
 
 
Reakce na az_naprsi: to by jeste byla vyhra... pokud na ...
Já tomu rozumím dost dobře ! prostě v Bolce mají vedení,které není padlé na hlavu a nekupují zajíce v pytli. Dominik měl svůj fotbalový potenciál, ale teď je třeba zjistit jak na něm podepsala škola té parodie na trenéra-zvaná Skuhravý.Prostě nejdřív ukaž jak moc tě na Julisce zničili a potom uvidíme.To je normální postup profesionálního klubu,Kozma a Doumbia zmizí co nejdříve,pokud jim jde o vlastní karieru.Ve stávající Dukle nedokážou nic.A prosím ,už přestaň snít o první lize . Není k tomu ani směřování klubu a ani profesionální vedení. Fanouškům se jen předhodí pár zmatečných hodnocení ,vzájemně se poplácají po zádech,pochválí se že jsou nejlepší od roku 2015 , uvaří se káva . Nevážení pánové,v roce o který se otíráte hrála Dukla první ligu , nebyla bita od "vesnic" jako je Blansko, Chrudim atd. Dukláckých fanoušku bylo vždycky méně,než v jiných klubech , ale nikdy se s nima nezacházelo jako se smradlavou onucí.Časem se také může stát,že při utkání budou fandit samotní páni neředitelé ,snad předseda představenstva a již zmíněná fotbalová parodie Skuhravý. Duklo - je mi smutno.
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
04.01.2021, 07:33      Reagovat  
 
 
to by jeste byla vyhra...
pokud na hostovacku opacnym smerem nemiri jina jmena, tak mi smysl dominikovy hostovacky unika... jestli je potreba jeste vice setrit, tak je lepsi vypadnout z drahe armadni julisky a zacit hrat na strahove - a predevsim najit cestu do prvni ligy, aby Dukla zase mohla byt zajimava jak pro hrace, tak fanousky!
mam pocit, ze jedinou devizou lakajici hrace do dnesni Dukly - prumerneho druholigoveho celku bez hmatatelne perspektivy - je Praha. jeste zmizi kozmic a dumbi a muzeme zacit stavet znovu.. mlady tym s perspektivou. proste jak krecek v kolotoci, ktery si stale veri, ze ho predbehne.
ti dva "zapaleni" matlove ve vedeni budou moci prezentovat nejake ekonomicke vysledky a treti na stridacce ma v ruce dalsi argumenty, proc to nejde... a stale slabsi Dukla bude zase o neco blize kraji propasti... kolik asi jeste takovych krucku muze udelat??
 
 
kouk
 
kouk
03.01.2021, 19:33      Reagovat  
 
 
Reakce na martinstep: DUKLO zdar v tom novém roce *2* po...
Já už ta zvučná jména mířící na Julisku taky zcela jasně vidím...Vízek...Nehoda...Fiala...Viktor...Štambacher...jenže to by se nesměl psát rok 2021...
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:
  • Do diskuzního fóra mohou přispívat registrovaní i neregistrovaní uživatelé
  • Uživatelé nesou odpovědnost za své příspěvky a souhlasí s jejich zveřejněním a archivací.
  • Uživatelé nesmí používat vulgární výrazy, urážky a ani vyhrožovat násilím nebo se jinak nevhodně vyjadřovat.
  • Uživatelé nesmí šířit spam ani propagovat komerční aktivity bez svolení klubu.
  • Uživatelé nesmí zveřejňovat soukromé údaje jiných osob, jako jsou například adresy a telefonní čísla
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo mazat příspěvky porušující tato pravidla nebo příspěvky bez věcné souvislosti s tématem.
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo ve výjimečných případech odepřít přístup do diskusí, zejména při opakovaném porušování těchto pravidel (a to jak registrovaným, tak neregistrovaným uživatelům)
 
 

Fotogalerie


Partneři klubu