PORTRÉTY Z JULISKYRoman Skuhravý
    FANSHOP

Diskuzní fórum

 
 
Přihlášení do diskusního fóra

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
wrip
 
wrip
24.07.2019, 13:56      Reagovat  
 
 
Jedu Vám takhle z Prahy domů a auto tak nějak samo od sebe táhne na tu stranu k Satalicům. Asi si pamatovalo, že jsem před časem slíbil, že to tam budu jezdit kontrolovat.
Tak tedy: Byla zrovna přestávka mezi fázemi. Na hřišti se odehrával zápas mezi hochy odněkud z Kladenska a v zeleném hrajícími cizinci, snad Maďary? Nic to ale neměnilo na tom, že náš nový kapitán se intenzivně chystal, že to vezme na Tour za čerstvě dobitého Kreuzigera a vytrvale ohýbal šlapky. Myslím ty od rotopedu. V posilovně pak skupinka šesti mladých (boha, já je ještě neznám všechny jménem) v čele se Štepánem Krunertem a Kozmou mučila svá těla s cílem zesílit a stát se odolnějším v osobních soubojích s otřelými druholigovými chlapy. Zbytek kdesi nahoře relaxoval a nabíral energii na druhou porci odpolední fyzické zátěže. Ani trenérovi se však moc klidu nedostávalo. Toho pro změnu zase, nad mnoha popsanými stránkami papírů, "trápil" náš dvojředitel, který do Satalic zajel ze stejného účelu jako já. Taky na kontrolu. V tom jsme si byli zajedno.
Tak nechme kluky v klidu dřít a makat, vždyť to hrají pro sebe, za nás fanoušky a za Duklu, na jejíž tradici v dnešním Sportu tak pěkně a patřičně zavzpomínal L. Vízek.
A v pondělí v Hradci nashle se všemi vámi, kteří budete moct být u toho.
 
 
Zdeněk1
 
Zdeněk1
24.07.2019, 11:23      Reagovat  
 
 
Mohu jen souhlasit s názorem Viktora Odrášky uvedený pod naším zápasem. Doporučuji
přečíst i trenérovi. Musíme ale mít dlouhodobě i plán "B", tedy případně změnit rozestavení hráčů a ujasnit si, jak hrát poslední minuty pokud se prohrává. Myslím, že tam byla i situace, že se hrálo dozadu, když měl již zápas končit !
 
 
Zdeněk1
 
Zdeněk1
24.07.2019, 10:50      Reagovat  
 
 
Reakce na Miroslav53: Jestli na tiskové konferenci před ...
Po prvním nepovedeném zápase se ještě nedá odhadnout, jak vše dopadne. Nemohu určitě ale souhlasit, že nám chybí bojovnost. Tu tam naopak vidím. Spíše mi chybí zkušení hráči.
Viz Matějovský, Hušbauer i Zavadil....Také uvidíme, zda se trenér poučí ze svých loňských chyb....
 
 
Já.
 
Já.
23.07.2019, 21:56      Reagovat  
 
 
Reakce na wrip: Tak nemá být člověk předem prorokem. V Č...
Mohu jen poděkovat wripovi, že jsem ten mač také viděl. V Satalicích, kam jsem MDH dojel v důvěře v týdenní plán na webu klubu, bych viděl houbelas. Říkat, že v přípravě na výsledku nezáleží, je šalba. Prohra 1:2 třetiligového s divizním - který navíc prostřídal možná i své béčko - svědčí tomu, že naši mladí proti dospělejším ve 3. lize se středopolovým "pouťovým bagem" těžko vystačí.
 
 
wrip
 
wrip
23.07.2019, 21:32      Reagovat  
 
 
Tak nemá být člověk předem prorokem. V Čelákovicích vyhráli českobroďáci. No nic, Je fakt, že jsem v sestavě našeho béčka nenašel pár hráčů na které jsem byl zvědavý a naopak tam našel pár hráčů o kterých jsem si myslel, že budou hrát o třídu vyšší soutěž.
Takže ano, příprava. A jinak, moje laické postřehy tady ventilovat nebudu.
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
23.07.2019, 18:11      Reagovat  
 
 
jinak je celkem sranda sledovat, jak se vyviji klokano-fanouskovsky vztah ke kubovi... na zacatku kecy o odlozenem hraci a ted same superlativy na "jejichch" nejlepsiho hrace, ktereho musi koupit Smajlík
nepripomina vam to neco? jako copy-paste tady odsud...
mimochodem rave kuba nas dva roky zpatky golem v hradci sundal hrobnikovi z lopaty... snad to ted nekdo vezme za nej a povede se za 3 bodiky...
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
23.07.2019, 17:59      Reagovat  
 
 
pody po velmi povedenem zapase s bolkou:

Jak ses cítil před zaplněným stadionem?
Vážím si všech fanoušků Dukly a rád jsem se s nimi vídal. V Indii jsme měli na zápas v průměru 55 tisíc diváků, což je slušný kotel. Tady v Ďolíčku jsem si atmosféru hrozně užíval. Ještě když měl pro mě zápas takový efekt v podobě gólu a asistence.
 
 
wrip
 
wrip
23.07.2019, 14:11      Reagovat  
 
 
Tak já se dnes podívám jak naše béčko dá v přípravě na pr..l českobroďákům.
 
 
Miroslav53
 
Miroslav53
23.07.2019, 10:38      Reagovat  
 
 
Jestli na tiskové konferenci před sezonou funkcionáři a trenér ještě nevěděli, co od týmu mohou ve 2. lize čekat, tak teď už to snad vědí. Po řadě přípravných zápasů, kdy Dukla porazila snad jen Varnsdorf, to ale myslím věděli rovněž, jen se to báli říci naplno. Bez důrazných hráčů a bojovnosti se ve 2. lize uspět nedá. Bude to celou sezonu jen boj o záchranu s nejistým koncem. Ten velký úpadek mi připomíná roky 1994 -1997. Pamětníci si jistě vzpomenou.
 
 
38Tomasta
 
38Tomasta
23.07.2019, 04:03      Reagovat  
 
 
Reakce na kouk: To že tam teklo pivo...tekla slivovice.....
Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
kouk
 
kouk
22.07.2019, 22:30      Reagovat  
 
 
To že tam teklo pivo...tekla slivovice...no a někomu ve finále tekly nervy je věc druhá...podstatná byla věc jiná...že se tam po hodně dlouhé době setkali fanoušci Dukly napříč celým spektrem naší republiky...samozřejmě někteří chyběli...ale i tak to byl vcelku reprezentativní vzorek...takže až na ten výsledek fotbalu to bylo velmi povedené dopoledne...jen houšť...
 
 
kouk
 
kouk
22.07.2019, 22:19      Reagovat  
 
 
Tak teď ještě trochu já...myslím si...že nemá cenu tady nějak hlouběji rozebírat to co se dělo v sobotu na hřišti...kdo viděl...viděl...kdo neviděl...hravě si domyslí...hlavní roli aspoň z mého úhlu pohledu hrála tentokrát výhradně hlavní tribuna Julisky...speciálně její kotlík...
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
22.07.2019, 20:05      Reagovat  
 
 
Reakce na Jean1: Ano soupeři také poztráceli ale většino...
určitě nechci omlouvat prohru s Třincem neúspěchy jiných, ale dnes ztratila i iglau a myslím, že ve druhé lize to bude hodně o boření, ne tvoření. a venku se nám možná bude hrát snáze než doma.
 
 
Zdeněk1
 
Zdeněk1
22.07.2019, 11:10      Reagovat  
 
 
Jihlava dnes v Ústí na ČT sport....
 
 
Já.
 
Já.
21.07.2019, 19:37      Reagovat  
 
 
Reakce na českobroďák: Bylo někde dáno na vědomí konání ...
Ano, je to pokus o nové, v situaci dopoledních výkopů áčka na Julisce. Do "domácí kuchyně" chceme nadále zvát vybrané členy Dukla klubu a donátory mládeže FKD; posledně jmenovaní byli upřednostněni teď napoprvé, ale hlasově převážili jiní a udělali z toho tak trochu osobní grilovačku vedení klubu. To pro příště nechceme.
 
 
Šternberák
 
Šternberák
21.07.2019, 17:54      Reagovat  
 
 
Maximálně tak ČFL je soutěž, kterou by tato sestava mohla odehrát na "solidní" úrovni. Tady to bude opět akorát tak boj o záchranu. Hnus a ostuda pro jméno Dukla! Tady ta pozitiva typu "za stavu 0:2 to nevzdali... a pokud bysme proměnili všechny šance..." jsou tak akorát pro smích. To zase bude keců, ještě zbývá 20 kol, 10 kol, 9, 8, 7... A body ho.no, ho.no...
 
 
českobroďák
 
českobroďák
21.07.2019, 15:10      Reagovat  
 
 
Bylo někde dáno na vědomí konání pozápasové sešlosti s vedením?Ničeho jsem si nikde nevšiml,škoda,rád bych se zúčastnil ale při zápase o tom nikdo nic nevěděl a neinformoval.Nebo to byla akce jen pro užší kruh fanoušků?Každopádně by to mohla být dobrá a užitečná tradice.
 
 
Zdeněk1
 
Zdeněk1
21.07.2019, 12:07      Reagovat  
 
 
Pozitivní v našem utkání bylo, že jsme to nepoložili ani za stavu 0:2 a že naši fandové zlepšili povzbuzování oproti závěru ligy. Já jsem ale nevěděl jasně, proč byl střídán jeden z našich lepších hráčů Doumbia....Zápas se nevyvedl Tetourovi. Pokud bychom proměnili své šance, nemuselo to tak dopadnout. Chyb bylo ale taky hodně.....
 
 
Jean1
 
Jean1
21.07.2019, 10:16      Reagovat  
 
 
Reakce na wrip: Já s Tebou Já naprosto souhlasím. Včera...
Já myslím,že nejlepší odpovědí na včerejší výsledek by bylo jediné! A to za týden v pondělí odvést z Hradce krásné tři body.Takže chlapci makáme.
 
 
wrip
 
wrip
21.07.2019, 09:42      Reagovat  
 
 
Reakce na Já.: Je záhodno tady napsat, že ředitel klubu ...
Já s Tebou Já naprosto souhlasím.

Včera jsme ztratili (?), no spíš neuhráli chtěné tři body, ba ani bod. Nu což. Stane se. Ale budou-li kluci poctivě makat v přípravě (a to si budu kontrolovat) a budou-li se rvát v zápasech, zase dají jménu Dukla ten správný zvuk. No a sladké pro ně (nás všechny) bude až si pro změnu z Třince odvezeme tři body zase my.
Teď hlavně hlavy vzhůru a zase makat, makat, makat.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:
  • Do diskuzního fóra mohou přispívat registrovaní i neregistrovaní uživatelé
  • Uživatelé nesou odpovědnost za své příspěvky a souhlasí s jejich zveřejněním a archivací.
  • Uživatelé nesmí používat vulgární výrazy, urážky a ani vyhrožovat násilím nebo se jinak nevhodně vyjadřovat.
  • Uživatelé nesmí šířit spam ani propagovat komerční aktivity bez svolení klubu.
  • Uživatelé nesmí zveřejňovat soukromé údaje jiných osob, jako jsou například adresy a telefonní čísla
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo mazat příspěvky porušující tato pravidla nebo příspěvky bez věcné souvislosti s tématem.
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo ve výjimečných případech odepřít přístup do diskusí, zejména při opakovaném porušování těchto pravidel (a to jak registrovaným, tak neregistrovaným uživatelům)
 
 

Fotogalerie


Partneři klubu