PORTRÉTY Z JULISKYDaniel Tetour
    FANSHOP

Diskuzní fórum

 
 
Přihlášení do diskusního fóra

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
Praduklak
 
Praduklak
29.06.2020, 16:40      Reagovat  
 
 
Vyhráváme, tak je tu zase nějak mrtvo. Kritika se logicky neobjevuje, ale kupodivu se neobjevuje ani chvála (kromě čestný výjimek).
Klukům se daří, bílý Rada se rozchytal, černobílí Preisler, Kozma, Doumbia a Ayong se rozstříleli, tak to asi frustráti a hulváti nesou obzvlášť těžce.
Buď si někde v lese dávkují mnou doporučený digitální detox anebo si své frustrace a hulvátství vybíjejí někde jinde.
BTW čekal bych alespoň hudrání nad chybějícím streamem a drahými vstupenkami. ;-)
 
 
Praduklak
 
Praduklak
29.06.2020, 16:37      Reagovat  
 
 
Tak jsme zase jednou vyhráli!
Preisler, Kozma, Doumbia a Ayong se rozstříleli. Skuhravý pro 2. poločas upravil taktiku na kontrolu hry. Pomáhá nám i neschopnost dalších zájemců o baráž, takže ze tří pokusů můžeme jednou minout.

HOŠI DĚKUJEM!!!
DUKLA DO TOHO!!!
JE TO NA NÁS!!! (teda na vás) 2 ZE 3 DÁME!!! (teda dáte, ale radši 3 ze 3) :-)
 
 
Zdeněk1
 
Zdeněk1
29.06.2020, 11:32      Reagovat  
 
 
Je fajn, že se vše obrací k lepšímu. Když dáváme góly, je vše veselejší. První půle dobrá, ve druhé už jsme se asi trochu šetřili (určitě dobrý nápad, bylo vedro). Někteří hráči se lepší a jejich hru je potřeba ocenit. Jednomu našemu hráči bych již teď nabídl smlouvu na 5 let, aby nám ho nikdo nevzal....
Jinak musíme zůstat při zemi. Hráli jsme s těmi relativně slabšími a to většinou doma.
Stále bych uvítal více centrů do vápna.Mj. hlavně tehdy, když máme přímý kop na půlce soupeře. Je větší šance dát gól, než dávat krátkou přihrávku dozadu. Líšeň už se zachránila, takže s námi může hrát v klidu. Uvidíme, jak to zvládne naše obrana. Bude záležet i na taktice. Za každou cenu vyhrát nemusíme. Tím ale nechci říci, že bych si to nepřál.
 
 
kouk
 
kouk
28.06.2020, 22:26      Reagovat  
 
 
Přiznám se...že z tohoto zápasu...myšleno Chrudim...jsem měl středně - těžké obavy...to samé budu mít i s Líšní...jdeme do finále...začíná se definitivně lámat chleba...vítězná čtyřzápasová šňůra je sice fajn...ale dokud rozhodčí naposledy nepískne v posledním kole do píšťalky...tak stále nikde nejsme...byť je pravda...že nyní si už můžeme vše vyválčit a nebo naopak vše ztratit jen a jen my...což je rozhodně lepší výchozí pozice než se klepat a spoléhat na pomoc někoho jiného...jak by dopadla samotná baráž je v tuto chvíli druhotné...nyní je třeba se do ní dostat...pak se uvidí...
 
 
Lájošzeseveru
 
Lájošzeseveru
28.06.2020, 19:12      Reagovat  
 
 
Teď už to má Dukla jen ve vlastních rukách, tak snad se dočkáme baráže a pak se uvidí.
 
 
Zdeněk1
 
Zdeněk1
28.06.2020, 19:04      Reagovat  
 
 
Prostějov vyhrál 2:1. Moc hezký zápas. Tolik šancí co neproměnil, ale to už je teď jedno.
"Budeme se jim muset složit na basu piv". Tabulku už raději nekopíruji....Už nás mohou zastavit jen vlastní chyby nebo koronavirus.... Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
28.06.2020, 18:58      Reagovat  
 
 
tak nakonec luxusni výsledky! Smajlík
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
28.06.2020, 18:20      Reagovat  
 
 
Reakce na Zdeněk1: Žižkov dostává na frak... ;)...
prostejov bohuzel taky zatim ztraci..
 
 
Zdeněk1
 
Zdeněk1
28.06.2020, 17:33      Reagovat  
 
 
Žižkov dostává na frak... Smajlík
 
 
Zdeněk1
 
Zdeněk1
28.06.2020, 08:56      Reagovat  
 
 
Nelze vyloučit, že na stránkách Prostějova by mohl být přenos s Hradcem. Kdo se chce mrknout, tak má možnost. Prostějov má "málo hráčů", ale bod by snad urvat mohl.
 
 
Zdeněk1
 
Zdeněk1
28.06.2020, 08:32      Reagovat  
 
 
Na základě negativních výsledků všech testovaných osob metodou PCR na přítomnost viru SARS-CoV-2 hráči FK FOTBAL TŘINEC odehrají dnes 27.kolo FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY FK Ústí nad Labem – FK FOTBAL Třinec.
Vedení ligy současně schválilo úpravy termínové listiny a náhradní termíny pro tři již dříve odložená utkání našeho klubu.
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
28.06.2020, 07:59      Reagovat  
 
 
platí, že si to kluci mohou uhrát sami a to je cenné!

Smajlík DUKLA FOREVER!! Smajlík
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
28.06.2020, 07:57      Reagovat  
 
 
paráda, krásný výsledek a završení nabitého programu! dvanáct bodů určitě pomohlo a teď je možnost se kvalitně připravit na Líšeň, která určitě bude kousat.... stále
 
 
Lájošzeseveru
 
Lájošzeseveru
27.06.2020, 19:10      Reagovat  
 
 
Proč to takhle nešlo hned. Teď to budou nervy a případná baráž bude spíše o korupci než o fotbale. Stačí vzpomenout na minulý rok. ⚽️⚽️⚽️
 
 
krnovjan
 
krnovjan
27.06.2020, 12:14      Reagovat  
 
 
Bude možnost někde sledovat stream?
 
 
Zdeněk1
 
Zdeněk1
27.06.2020, 10:14      Reagovat  
 
 
Reakce na Herschel88: Ten bojovní za černá práva Ayong b...
Ayong se zlepšuje, jak hrál v posledním zápase si netroufnu hodnotit. Každopádně bych ho nechal, ať ještě ukáže,co v něm je. Mně by se líbil jako posila Hubník, ale nevím, zda ho bude Plzeň ještě potřebovat a jak je na tom herně. Jen tak mimochodem, Rada zase chytil tutovku........
 
 
Zdeněk1
 
Zdeněk1
27.06.2020, 10:00      Reagovat  
 
 
Dnes se rozhodne....
V souladu s rozhodnutím příslušných orgánů ochrany veřejného zdraví absolvují v sobotu 27. června všichni hráči a zaměstnanci klubu v rámci nařízeného lékařského dohledu další testy metodou PCR na přítomnost viru SARS-CoV-2. V případě, že v rámci této vlny testování nebudou zjištěny pozitivní případy, bude utkání 27. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY FK Ústí nad Labem – FK FOTBAL Třinec odehráno v původně stanoveném termínu v neděli 28. června. Vedení ligy pro takový případ současně schválilo úpravy termínové listiny a náhradní termíny pro tři již dříve odložená utkání třineckého klubu.
Jinak buďte opatrní a nikam mezi lidi moc nechoďte (pokud to není nutné). Ještě jsme nad
koronavirem nevyhráli.
 
 
Herschel88
 
Herschel88
27.06.2020, 06:05      Reagovat  
 
 
Hezky se nám Rozumprd odkopává...
 
 
Praduklak
 
Praduklak
26.06.2020, 18:06      Reagovat  
 
 
DUKLA DO TOHO!!! Chrudim smáznem!!! Urveme bronz!!!

Snad nám bafuňáři nesmáznou baráž nebo rozhodčí nás v baráži.
 
 
Praduklak
 
Praduklak
26.06.2020, 18:04      Reagovat  
 
 
Reakce na Šternberák: De.il bude poučovat a ani jeden z ...
Omlouvám se, já se v těch korektních výrazech stále trochu ztrácím a tápu jak korektně rozlišit tmavé a světlé afričany, evropany, asiaty, australooceanisty a antarktidisty.
Mohamed by tak asi měl být označen za afroafričana a u Karstena by asi nejlíp seděl výraz afročechoafričan nebo afroafročech. Oba ale bez ohledu na barvu kopou líp než většina sněhobílých čecháčků a Karsten možná bude mít i lepší znalosti české gramatiky než řada z nich. ;-)
Chvíli to tu připomínalo spíš facebook Pitomia a SPD. Tak jen doufám, že mezi fanoušky Dukly nejsou takoví omezenci jako ultras sparty, kteří začnou bučet na vlastní hráče: nazory.aktualne.cz/komentare/ultras-sparty-delaji-opici-zvuky-na-cernochy-rozhodci-neslys/r~2582a8b4b6c611eab408ac1f6b220ee8/

BTW Vy se nějak angažujete v kolonoskopii, že takhle na dálku vyšetřujete kvalitu mého trávení? No jestli je to vaše dennodenní práce, tak pak nemůžu divit té frustraci a zlobit se, že z vás po šichtě většinou padají jen samé sra*ky. ;-)
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:
  • Do diskuzního fóra mohou přispívat registrovaní i neregistrovaní uživatelé
  • Uživatelé nesou odpovědnost za své příspěvky a souhlasí s jejich zveřejněním a archivací.
  • Uživatelé nesmí používat vulgární výrazy, urážky a ani vyhrožovat násilím nebo se jinak nevhodně vyjadřovat.
  • Uživatelé nesmí šířit spam ani propagovat komerční aktivity bez svolení klubu.
  • Uživatelé nesmí zveřejňovat soukromé údaje jiných osob, jako jsou například adresy a telefonní čísla
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo mazat příspěvky porušující tato pravidla nebo příspěvky bez věcné souvislosti s tématem.
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo ve výjimečných případech odepřít přístup do diskusí, zejména při opakovaném porušování těchto pravidel (a to jak registrovaným, tak neregistrovaným uživatelům)
 
 

Fotogalerie


Partneři klubu