PORTRÉTY Z JULISKYFilip Rada
    FANSHOP

Diskuzní fórum

 
 
Přihlášení do diskusního fóra

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
Praduklak
 
Praduklak
02.07.2020, 09:39      Reagovat  
 
 
Reakce na Herschel88: Já nevím kdo by měl do Dukly přijí...
I já zálohu vidím skoro každý domácí zápas a vidím tam spostu náběhů a přihrávek do šancí, které bohužel nedokážeme proměnit. No a jestli mám za experty brát a) bývalé fotbalisty a trenéry soupeřů z 1 a 2. ligy nebo b) šášu Krastyho, tak volím za a!
A jestli fotbalu rozumíte stejně jako dresům, tak asi neni co řešit. :-) Ten boleslavskej dres za 350 je obyčejná polokošile. Baníkovská polokošile je za 900 a baníkovskej dres stojí 1200 (obojí po slevě ve výprodeji letošního modelu).
Až dáte za Duklu dvě branky, tak si je klidně slavte s kápí KKK na té vaší duté kebuli. Třeba vám pak vedení s majitelem bude nabízet smlouvy jako dostal Radič, Tety nebo Holas.
Nepište, koho má Dukla koupit, ale kdo ze současné Dukly podle vás za něco stojí a měl by hrát.
BTW Takže vás štve, že se v těch plnejch zubech místních budu mačkat s vámi? ;-)
 
 
Dukelak
 
Dukelak
02.07.2020, 09:07      Reagovat  
 
 
Takže se hráči Karviné nakazili záměrně... To už je fakt síla.
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
02.07.2020, 07:03      Reagovat  
 
 
no tak se zda, ze kurwine se do baraze moc nechce.... a starkov se udrzi Smajlík
uvidime, jak se to vyvrbi,,,
 
 
Herschel88
 
Herschel88
02.07.2020, 00:49      Reagovat  
 
 
Běž si zase dát detox.Nikoho tvoje vejblitky nezajímají a hodně lidí už tě má plný zuby.Bacha na to!
 
 
Herschel88
 
Herschel88
02.07.2020, 00:45      Reagovat  
 
 
Reakce na Praduklak: Věřím, že bronz už kluci nepustí. O...
Věřím, že bronz už kluci nepustí. Obávám se ale, že první ligu nebude chtít pustit Opava, Karviná, ani Příbram. A když si Luďkem Mádlem zavzpomínáme na to, co dokázal Starka Smajlík Smajlík Smajlík Tak hlavně,že se obáváš. ty si fakt kašpárek. Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
Herschel88
 
Herschel88
02.07.2020, 00:42      Reagovat  
 
 
Já nevím kdo by měl do Dukly přijít ale vím,že Tetourovi se při podpisu smlouvy tak nemělo lézt do zadnice a nechat ho jít do světa,když je to podle tebe taková hvězda.Jistě by neměl o nabídky nouze... Smajlík A,že Ayong dal dva góly..no ty vole! To ho opravňuje podporovat v dresu Dukly rasistické hnutí BLM? .Že ty jsi študoval na VŠ nějaký zbytečný obor? Vymleto v palici na to máš.Šašku. Ukaž tvář Smajlík
 
 
Herschel88
 
Herschel88
02.07.2020, 00:29      Reagovat  
 
 
Reakce na Praduklak: 1500-2000 je obvyklá cena dresu nap...
Rozumprde,permici mám každý rok a 700kč nebo 900kč jsem nikdy nedal.Vždy 1000kč a výše.Téma dresy...Ještě loni Boleslav dres Adidas 350kč.Baník lehce přes litr-vyšívané logo klubu.A možná bych mohl pokračovat a hledat dál,ale za to mi ho-v-ňousi nestojíš.Rada s takovou tlačenkou co má na Julisce může chytat ještě 20 let.O tom žádná.Nevím co za fotbalové experty máš mysli ale já tu zálohu vidím skoro každý zápas na vlastní oči...a jestli myslíš nééé Karocha nebo Chosé pepiko Němec,tak jsi zase vedle jako ve všem co tady zvracíš.
 
 
Dukelak
 
Dukelak
01.07.2020, 19:43      Reagovat  
 
 
Reakce na Praduklak: 1500-2000 je obvyklá cena dresu nap...
Já si nedokážu představit lepšího kolonoskopika než vás. Jsou tady i jiní kandidáti ale na vás v tomto směru žádný nemá.... Smajlík
 
 
Zdeněk1
 
Zdeněk1
01.07.2020, 15:54      Reagovat  
 
 
Info Brno - jejich stránky:
odkaz
Na stadionech bude zřejmě VAR, takže to asi nebude jednoduché nějak něco ovlivnit.
Zatím musíme krůček po krůčku. Baráž je blízko i daleko. Smajlík Smajlík
 
 
Praduklak
 
Praduklak
01.07.2020, 15:24      Reagovat  
 
 
Věřím, že bronz už kluci nepustí. Obávám se ale, že první ligu nebude chtít pustit Opava, Karviná, ani Příbram. A když si Luďkem Mádlem zavzpomínáme na to, co dokázal Starka ......
odkaz
 
 
Praduklak
 
Praduklak
01.07.2020, 14:57      Reagovat  
 
 
Reakce na Herschel88: Vstupné na Julisku je skutečně vys...
1500-2000 je obvyklá cena dresu napříč republikou. Nikdo vám ho nenutí, stejně podle vašich výlevů teď na dukláckých dresech není jméno, které byste na svém těle snesl.
Lupen můžete mít přes net za 120 nebo permici na sezonu včetně pohárů za 900 (i když vy jako duševní invalida byste ji měl jen za 700).
Pokud nejste ochoten alespoň tímto minimem přispět našemu klubu, tak zůstaňte v tom vašem pralese. Tam můžete na čumendu z přilehlého pole zadara, dres si koupíte u stánku za 88 a za ty vaše stupidní kecy vás místní notoři u stánku ještě poplácaj po zádech. ;-)
Radič může (vám natruc) chytat ještě 5 let a zálohu Tety - Holas - Dombuia nám chválí všichni fotbaloví experti (fotbaloví ne pivní). A až jednou odejdou, tak jim zase budete nadávat, že odcházejí.
Zkuste sem taky někdy napsat, co na Dukle vidíte pozitivního a třeba i kdo by podle vás za ni měl aktuálně hrát.
4x za sebou me vyhráli a z vás tady i přesto neustále padaj jen samý urážky, nadávky a sra*ky. Nedělate náhodou s frustrátem na tý kolonoskopii? ;-)

HOŠI DĚKUJEM!!!
DUKLA DO TOHO!!!
DEJTE 3 ZE 3!!! NASE*TE HULVÁTY A FRUSTRÁTY!!! :-)
 
 
Praduklak
 
Praduklak
01.07.2020, 14:53      Reagovat  
 
 
Reakce na Herschel88: A nevím ty truhlíku proč sem taháš...
Za 3 poslední zápasy dal Ayong 2 góly, takže na duklácké poměry už taková brankomanufaktura.
Je to 2x tolik gólů než dal v lize Fábry a polovina gólů, kterými nám během svého působení pomohl Pablo.
BTW Ty barvy sem zatáhli hlupáci a hulváti, kteří tu místo o fotbalu píšou o bubácích, mouřenínech, black poweru a alahovi. Snad se chytnou za rypák. ;-)
 
 
frako
 
frako
30.06.2020, 12:26      Reagovat  
 
 
Pořád sleduji ,zda se tady objeví zprávička o sobotním výjezdu do Líšně a stále nic . Že bychom v tom nechali náš žlutý balet osamocený ? Já se do Brna určitě podívám a věřím v poměrně jednostranné utkání : 2 : 0 pro naši Duklu .
 
 
Herschel88
 
Herschel88
30.06.2020, 11:14      Reagovat  
 
 
A nevím ty truhlíku proč sem taháš barvu kůže..
 
 
Herschel88
 
Herschel88
30.06.2020, 11:11      Reagovat  
 
 
Reakce na Praduklak: Vyhráváme, tak je tu zase nějak mrt...
Ayong se rozstřílel? Hele ten hráč je úplný brankostroj! Smajlík Napiš ještě něco chytrého ať se pobavíme.Rozumprde.
 
 
Herschel88
 
Herschel88
30.06.2020, 10:57      Reagovat  
 
 
Reakce na Praduklak: Vyhráváme, tak je tu zase nějak mrt...
Vstupné na Julisku je skutečně vysoké,stejně jako přepálený fanshop.Dres za 1500kč je toho jasným důkazem.Rada se rozchytal,to je sice fajn ale ukazuje to jakou bídu máme na brankářským postu.Tetour je bídný a náladový hráč.Co tam máš Rozumprde ještě dál za pšouky?Hraješ si na inteligenta,ale jsi jen přemoudřelé ho-v-no.
 
 
Zdeněk1
 
Zdeněk1
30.06.2020, 09:35      Reagovat  
 
 
Jihlava taky padla včera v Pardubicích. Ta na postup už nemá. Pardubice by mohly ztratit ještě nějaký bodík, aby to nevypustily na Viktorce v posledním zápase. Podle tisku začne Hradec stavět stadion. Jinak díky tady všem pozitivním fandům. Kdo může ať dorazí do Brna.
I když nevím, jak to bude s lístky.
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
30.06.2020, 07:52      Reagovat  
 
 
musim objektivne priznat, ze Doumbia je pro me hodne milym prekvapenim. Chvili to trvalo, ale roste zapas od zapasu. Byl jsem k nemu skepticky a timto nejen ze uznavam chybu, ale preju mu dloooouhou smlouvu v Dukle! No a az jednou pujde dal, bude to za tucne odstupne!
Radic v brance je jasna volba, pres vsechny nedostatky i minely proste lepsiho zatim nemame a je to na hluboke zamysleni do budoucna. Prajska nase topka, za ocekavanim trochu zaostava Tety, tak snad jeho chvile prijdou v barazi! Pokud z´to kluci uhrajou, maji ode me palec nahoru a to bez ohledu na vysledek baraze - i kdyz samozrejme doufam...
ted to vypada na kurwinou, ale rozdily jsou male... tak aspon duklacky srdcar hanousek muze zahrivat jejich lavicku pro zmenu na julisce..
Smajlík Smajlík DUKLA FOREVER!! Smajlík Smajlík
 
 
martinstep
 
martinstep
29.06.2020, 22:46      Reagovat  
 
 
V sobotu jsem viděl nejenom převážně první poločas hanební výkon Chrudimi, ale i DUKLU hrající s chutí. Palec nahoru Kozma, bavil mě i Doumbia a bojovností mě přesvědčil Souček. Palec dolů jednoznačně hlavní rozhodčí Smajlík Jinak jsem přesvědčen o našem konečném umístění na 3 .pozici = 1. barážový zápas by uviděla Juliska a to v sobotu 18.7. od 17:00 před zraky ČT. Kde se dají koupit lístky? Smajlík
Tipuji že z Líšně přivezeme jasnou výhru 2:0 Smajlík
 
 
frako
 
frako
29.06.2020, 21:38      Reagovat  
 
 
No přiznám se,že po prvním poločase,jsem začal vzpomínat na vzájemné utkání v říjnu minulého roku.První poločas Dukla jasně lepší a výsledek mohl být vyšší,ale pak nastoupilo do utkání "jiné družstvo",které Crudim jasně "přejela.Tentokrát se nic podobného nestalo a jsem tomu moc rád.V sobotu bychom měli vyhrát v Líšni a potom potvrdit doma tři body s Varnsdorfem . V Třinci by nám již o nic nešlo a mohli bychom se soustředit na baráž.Uvidíme.Držím palce a Dukla góóóóóóól .
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:
  • Do diskuzního fóra mohou přispívat registrovaní i neregistrovaní uživatelé
  • Uživatelé nesou odpovědnost za své příspěvky a souhlasí s jejich zveřejněním a archivací.
  • Uživatelé nesmí používat vulgární výrazy, urážky a ani vyhrožovat násilím nebo se jinak nevhodně vyjadřovat.
  • Uživatelé nesmí šířit spam ani propagovat komerční aktivity bez svolení klubu.
  • Uživatelé nesmí zveřejňovat soukromé údaje jiných osob, jako jsou například adresy a telefonní čísla
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo mazat příspěvky porušující tato pravidla nebo příspěvky bez věcné souvislosti s tématem.
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo ve výjimečných případech odepřít přístup do diskusí, zejména při opakovaném porušování těchto pravidel (a to jak registrovaným, tak neregistrovaným uživatelům)
 
 

Fotogalerie


Partneři klubu