PORTRÉTY Z JULISKYTomáš Obermajer
    FANSHOP

Diskuzní fórum

 
 
Přihlášení do diskusního fóra

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
kouk
 
kouk
09.03.2018, 23:16   |    Reagovat  
 
 
Reakce na Kolomajzna: Chlapci asi ještě kvalitně nepotré...
Neboj...to všechno přijde...už si to pomalu sedá...to přece musí každý vidět...příště prohrajeme už jen o gól Smajlík
 
 
Kolomajzna
 
Kolomajzna
09.03.2018, 22:55   |    Reagovat  
 
 
Chlapci asi ještě kvalitně nepotrénovali... Smajlík
 
 
wrip
 
wrip
09.03.2018, 22:50   |    Reagovat  
 
 
Reakce na šternberák: Prosím tě, kolik tam dnes těch div...
Nepovím Ti. Fakt jsem nezkoušel ten počet odhadnout. Já se soustředil na fandění a stále čekal, že konečně uvidím jak Dukla hraje fotbal. Těch pár okamžiků, kdy se zdálo, že by to fotbal snad už mohl být, bylo moc málo /asi šest/ a měly dobu trvání jako sněhová vločka v parném létě.
Ale překvapilo mě, že po posledních výkonech těch lidí přišlo poměrně dost. Obávám se však, že už naposledy. Snad doufali v zázrak a ve znovuobrození pojmu fotbalová Dukla.
Ale zaregistroval jsem, jak o poločase dost lidí i odcházelo. Ono nebylo na co se dívat a už vůbec ne na co čekat. Akorát my dole jsme se "kousli" a vydrželi.
 
 
šternberák
 
šternberák
09.03.2018, 22:32   |    Reagovat  
 
 
Reakce na wrip: Nehádejme se tady. Hlavně se nehádejme m...
Prosím tě, kolik tam dnes těch diváků bylo? Mám si tu avizovanou tisícovku podělit dvěma, třema nebo čtyřma? Nic ironického v tom nehledám, jen prosím, pro zajímavost, o informaci. Díky
 
 
wrip
 
wrip
09.03.2018, 22:27   |    Reagovat  
 
 
Nehádejme se tady. Hlavně se nehádejme my. Všichni víme, kam to ti kompetentní dotáhli. Minule jsem tu psal, že jsme už v …, a pokud ještě nejsme na druhé straně (v …), je potřeba podat pomocnou ruku majiteli a klubu jako takovému. Snad o to budou stát. Dnešní projev na hřišti ukázal, že ta pomocná ruka nebyla k ničemu.
Je tak tedy jasné, že na příští venkovní zápas nepojede nikdo, a určitě tam nedorazí ani téměř místní Fanda Fanda, ani včerejší oslavenkyně Lenule a příští domácí zápas taky s největší pravděpodobností bude bez diváků. Vlastně bez fanoušků. Jaksi se ukazuje, že hráči o ně (nás) zrovna moc nestojí. Kdyby snad ano, tak se alespoň omluví za to, na co se díváme a kvůli čemu tam necháváme hlasivky.
 
 
kouk
 
kouk
09.03.2018, 22:15   |    Reagovat  
 
 
Před pár dny se vedle na Letné skandovalo..."My chceme Spartu"...a ono to skutečně zafungovalo...myslím tím že se hnuly ledy...o kterých si člověk mohl do té doby myslet...že s nimi nemůže hnout ani ledoborec...myslím si...že by nebylo vůbec od věci něco podobného udělat i u nás...sice v úspěch této akce příliš nevěřím...ale aspoň se tím může ukázat a dát jasně najevo...že fanoušek Dukly není tupá manipulovatelná ovce...že fanoušek má taky svůj názor...který by měl mít svou váhu a měl by být plně respektován...nikoliv jen neustále přehlížen či dokonce haněn...
 
 
šternberák
 
šternberák
09.03.2018, 22:00   |    Reagovat  
 
 
Reakce na AVEJA: šternberáku neber to jako urážku či že ...
Zbytečně chytrého děláš, ty pětiletej fanoušku... A co mi nedochází, nebo dohází, ty nesamozvanej odborníku a nerejpale, nech laskavě na mě! Já, pokud bych tam dnes byl, pak bych byl taky zoufalec. Je tady někdo, kdo není ze hry a výsledků Dukly v současné době zoufalý? A že má Dukla v lize co dělat, na to jsi přišel kde, ty chytrolíne? V poháru je amatéři vysmrkli. Já to právě i na té divizi vidím, že Dukla hraje to stejné. Rozdíl je jenom v tom, že v divizi se mnohem víc bojuje. A hlavně jsem psal "toto mužstvo", ne Dukla jako taková. Myslíš snad, že herně toto mužstvo do 1. ligy momentálně patří? A že návštěvy na Julisce jsou ligové, nebo se spíš blíží té divizi? A kde jsem psal, že sleduji výsledky zrovna na PC...? Najdi mi to! Pokud ovšem rozumíš psanému textu. Na co Boba Páníka, já bych angažoval rovnou tebe a rovnou dnes! Nesamozvaných odborníků je třeba. A můžeš pak Baníku zvednout! Jsem zvědavej, co jim budeš zvedat? Doufám, že do Ostravy pojedeš, jako správný skalní fanda. Nebo už jako trenér...? Ať z výsledků na PC po 30. kole nevidíme, že Dukla do ligy patřit příští sezónu nebude... Abys pak měl vůbec kam jezdit. Otázka totiž je, zda by je někdo ve 2. lize byl ochotnej podporovat.
 
 
kouk
 
kouk
09.03.2018, 21:58   |    Reagovat  
 
 
No a nyní pro ty ošklivé bezcharakterní pesimisty - myslím si že nejsem daleko od pravdy...když řeknu...že tým s horším herním projevem než je ten náš nyní v lize nenajdeme...hráči neví co hrát...vše je jen na náhodu...prostě to nemá hlavu ani patu...takto se o záchranu hrát absolutně nedá...v zimní pauze jsem zde psal...že ten náš bodový náskok před těmi posledními se může na jaře během 3 - 4 zápasů rozplynout jak pára nad hrncem...no a je to tu...v celé své kráse...
 
 
kouk
 
kouk
09.03.2018, 21:49   |    Reagovat  
 
 
Pro nenapravitelné snílky - progres byl dnes jasně vidět...prohráli jsme "jen" o dva góly...dokonce i jednu branku dali...čili spokojenost je na místě...však ono to nakonec nějak dopadne...třeba se stane zázrak...ligu udržíme...všem hráčům a trenérům prodloužíme smlouvy...zvýšíme platy...a prohlásíme tuto sezónu až na menší výkyvy za vcelku vydařenou...a z nastoupeného trendu a vize neuhneme ani o píď...
 
 
AVEJA
 
AVEJA
09.03.2018, 21:23   |    Reagovat  
 
 
no co na dnešní zápas říci bohužel nás tento zápas velmi přiblížil k sestupu a pokud se neudělá aspon 9 bodů budem se synem jezdit po 5 letech kdy jsme na Dukle pravidelnými fanoušky na druhou ligu což se doufejme nakonec nestane. Pan Paukner už by měl v jeho věku a při investicích 80 milionů dostat rozum a vyhnat Hynka zpět někam na moravu odkud přišel. No nejlépe angažovat Boba Páníka už zítra ,aby nás připravil na nejbližší zápas s Baníkem kde už je třeba bodovat a nedat Baníku možnost se zvednout.
 
 
AVEJA
 
AVEJA
09.03.2018, 21:10   |    Reagovat  
 
 
Reakce na šternberák: Nikde nemůžu najít, kolik tam dnes...
šternberáku neber to jako urážku či že dělám zbytečně chytrého ,ale nechápu proč píšeš kolik bylo na Dukle zoufalců když tam nechodíš možná by jsi se měl ptát kolik tam bylo fanoušků ,ale to vám rádoby rejpalům a samozvaným fotbalovým odborníkům nedochází. A to že nemá Dukla v lize co dělat? na to jsi přišel kde ? asi tam někde u vás na té divizi nebo u PC z výsledků viď!!! a absolutně tedy nechápu proč tu cokoliv komentuješ ,když dle toho co jsi psal už na Duklu nechodíš a ani ji nesleduješ
 
 
kouk
 
kouk
09.03.2018, 21:08   |    Reagovat  
 
 
"Zápas s Jihlavou bude patřit ženám"...hmm...škoda že jsem tam dnes nebyl...zřejmě bych byl svědkem zázraku a světového unikátu...jak jen díky sledování "fotbalu" lze naprosto bezdotykově otěhotnět či porodit...
 
 
šternberák
 
šternberák
09.03.2018, 21:02   |    Reagovat  
 
 
Reakce na Jean1: Ještě tady existuje někdo kdo tady bude...
Za co mu chceš děkovat? Jedině za ten odchod...
 
 
Šternberák
 
Šternberák
09.03.2018, 21:00   |    Reagovat  
 
 
Teď jsem si přečetl vyjádření "trenéra". Je ten člověk vůbec normální? ZMIZ!!!
 
 
šternberák
 
šternberák
09.03.2018, 20:23   |    Reagovat  
 
 
Bohužel, toto mužstvo, s tímto přístupem a logicky s vyplývajícím totálním nezájmem diváků nemá v lize co dělat!
 
 
šternberák
 
šternberák
09.03.2018, 20:20   |    Reagovat  
 
 
Nikde nemůžu najít, kolik tam dnes bylo zoufalců na tribuně, 126?
 
 
šternberák
 
šternberák
09.03.2018, 20:16   |    Reagovat  
 
 
Proboha, to zde bude zase ticho? Jak dlouho se bude čekat, až se s tím něco udělá? Vyměnit hráče momentálně nejde, tak alespoň zkusit rozčeřit situaci výměnou trenéra. Třeba to nepomůže, ale proč to nezkusit? Není nic horšího než v klídku čekat, až chcípneme. Hlavně že chcípneme plní iluzí a falešné dobroty. Řekněte mi někdo, které mužstvo by bylo v takové situaci takto nečinné? Fakt běžte už s těma strategiema do pryč!
 
 
Čany
 
Čany
09.03.2018, 20:13   |    Reagovat  
 
 
To je totalni zoufalost!Prvni musi uz konecne letet Hynek,ale to je jen prvni krok,minimalne pulka muzstva je naprosto zoufala a nema tu co delat!Proc sakra nehrajou jen ty mlady,tak se prohraje,no a,prohrava se i tak,jen z tohohle muzstva muzstva nikdy nic nevyroste...
 
 
Jean1
 
Jean1
09.03.2018, 20:06   |    Reagovat  
 
 
Ještě tady existuje někdo kdo tady bude tvrdit ,že se nic neděje??? Bude tady ještě někdo tvrdit ,že nesestoupíme! Trenére děkujeme odejděte!!!
 
 
Šternberák
 
Šternberák
09.03.2018, 20:05   |    Reagovat  
 
 
Běžte už do pr....! Šue, jaká divize? Já u nás chodím pravidelně na divizi a jsem spokojenej víc, než kdybych sledoval Duklu. Na Duklu už nechodím, zápasy nesleduju, jen se podívám na výsledek a to mi k nás..ní bohatě stačí.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:
  • Do diskuzního fóra mohou přispívat registrovaní i neregistrovaní uživatelé
  • Uživatelé nesou odpovědnost za své příspěvky a souhlasí s jejich zveřejněním a archivací.
  • Uživatelé nesmí používat vulgární výrazy, urážky a ani vyhrožovat násilím nebo se jinak nevhodně vyjadřovat.
  • Uživatelé nesmí šířit spam ani propagovat komerční aktivity bez svolení klubu.
  • Uživatelé nesmí zveřejňovat soukromé údaje jiných osob, jako jsou například adresy a telefonní čísla
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo mazat příspěvky porušující tato pravidla nebo příspěvky bez věcné souvislosti s tématem.
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo ve výjimečných případech odepřít přístup do diskusí, zejména při opakovaném porušování těchto pravidel (a to jak registrovaným, tak neregistrovaným uživatelům)
 
 

Fotogalerie


Partneři klubu