PORTRÉTY Z JULISKYTomáš Obermajer
    FANSHOP

Diskuzní fórum

 
 
Přihlášení do diskusního fóra

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2021-6-11" |  vypnout filtr
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
kouk
 
kouk
11.06.2021, 22:32      Reagovat  
 
 
Reakce na az_naprsi: skhravy oponenty nemel, ti byli ode...
Zajímavý článek...lehce kontroverzní (to já rád)...každopádně je tam pár dosti zásadních vyřčených věcí...např...stále slyšíme dokola omílanou vizi..."výchova a prodej hráčů pro první ligu"...ale nikde ani slovo o našem cíli/snu o postupu do první ligy...nebo zmínka o..."naší stoperské dvojici...Raspopovič - Ďurica"...uznávám...že to asi opravdu levné nebylo...ale bylo to kvalitní...na naše poměry hodně kvalitní...a pak ještě jedna věc...se kterou někteří z vás nesouhlasí...a tou je NUTNOST hrát první ligu...proč???...i na toto je v tom článku odpověď...nejde jen o to...že tam historicky patříš...a že hraješ logicky s lepšími a kvalitnějšími soupeři...ale i o to..."že máš mnohem větší příjem peněz od sponzorů...z tv práv...větší peníze ze vstupného...apod"...
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
11.06.2021, 06:53      Reagovat  
 
 
Reakce na Zdeněk1: Možná se pletu, ale odvolat trenéra a...
skhravy oponenty nemel, ti byli odejiti..zato mel radu podporovatelu, kteri se ted tvari, ze za to nenesou ZADNOU odpovednost, protoze prisli pozdeji...
mimochodem nejak to tu zapadlo... odkaz
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:
  • Do diskuzního fóra mohou přispívat registrovaní i neregistrovaní uživatelé
  • Uživatelé nesou odpovědnost za své příspěvky a souhlasí s jejich zveřejněním a archivací.
  • Uživatelé nesmí používat vulgární výrazy, urážky a ani vyhrožovat násilím nebo se jinak nevhodně vyjadřovat.
  • Uživatelé nesmí šířit spam ani propagovat komerční aktivity bez svolení klubu.
  • Uživatelé nesmí zveřejňovat soukromé údaje jiných osob, jako jsou například adresy a telefonní čísla
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo mazat příspěvky porušující tato pravidla nebo příspěvky bez věcné souvislosti s tématem.
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo ve výjimečných případech odepřít přístup do diskusí, zejména při opakovaném porušování těchto pravidel (a to jak registrovaným, tak neregistrovaným uživatelům)
 
 

Fotogalerie


Partneři klubu