PORTRÉTY Z JULISKYPetr Malý
    FANSHOP

Diskuzní fórum

 
 
Přihlášení do diskusního fóra

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2020-7-12" |  vypnout filtr
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
Kolomajzna
 
Kolomajzna
12.07.2020, 21:40      Reagovat  
 
 
Reakce na Zdeněk1: Hlas cizího trenéra jsem citoval prot...
Ntv jeste aby treneri poslouchali rady nejakych nablblych strejcu na diskuzich... Smajlík
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
12.07.2020, 18:55      Reagovat  
 
 
Reakce na Zdeněk1: Třeba by Kozel poradil ....možná už j...
gedy v jeho věku v Dukle zářil...
neumím posoudit, zda je zrovna ten pravý, ale jeden nebo dva zkušení hráči - to by bodlo
 
 
Zdeněk1
 
Zdeněk1
12.07.2020, 13:43      Reagovat  
 
 
Třeba by Kozel poradil ....možná už je ale starý!
Václav Procházka
Ani zkušený obránce v Baníku už dále působit nebude. Šestatřicetiletému stoperovi vypršela smlouva a stal se volným hráčem.
Ostřílený plzeňský odchovanec do Baníku přišel v únoru 2018 z tureckého Osmanlisporu a v nejvyšší soutěži vyběhl v ostravském dresu k 60 utkáním. Třikrát v nich skóroval.
Patnáctinásobný reprezentant a trojnásobný ligový mistr s Plzní měl kontrakt do konce této sezony, prodloužení už mu Baník nenabídl.
 
 
kouk
 
kouk
12.07.2020, 13:34      Reagovat  
 
 
Reakce na Zdeněk1: Celkově letos (až na výjimky) dobrá p...
"Hlavně zdraví" bych nyní přál především do Karviné...abychom pak nemuseli o baráži mluvit jako o naší "černé můře"...
 
 
Zdeněk1
 
Zdeněk1
12.07.2020, 13:24      Reagovat  
 
 
Celkově letos (až na výjimky) dobrá práce a série výher nás dovedla k baráži. Tím hráči ukázali charakter i morálku a po nepovedených zápasech znovu zabrali. Snad se vše podaří a postoupíme. Myslím, že někteří fandové by zde měli našim hráčům i trenérovi více věřit. Pokaždé je ale co zlepšovat. Některé nedostatky ukázal i teď druhý poločas. Jen tak mimochodem - Žižkov také prohrál v Ústí, takže tam asi nemají špatné mužstvo. I když naše porážka tam, byla díky našim chybám. Každopádně stát se to může. Ani v Anglii mužstva soustavně nevyhrávají každý zápas v lize (snad jen mimo prvního).
Dukla do toho. Hlavně zdraví a chystejte se na baráž Smajlík Smajlík
 
 
Zdeněk1
 
Zdeněk1
12.07.2020, 13:09      Reagovat  
 
 
Hlas cizího trenéra jsem citoval proto, že někteří zdejší fandové volají po odvolání našeho trenéra. Pokud cizí trenér považuje Duklu za nejkvalitnější, tak to zřejmě znamená, že trenér Skuhravý má na tom svůj velký podíl, ať se to někomu líbí nebo ne....Proto si odvolání nezaslouží. Také někdo nemůže pochopit, že je potřeba celkově práci trenéra hodnotit až po ukončení ročníku, tedy zda se postoupí nebo ne!!! Že máme mladý tým na tom trvám. Zkušenosti získává i z porážek. Své názory neměním. Jinak zde dílčí kritiku trenéra neodmítám a některé zde uvedené názory by si mohl trenér vzít k srdci. Bohužel trenéři si jedou po svém a na fanoušky moc nedají.
 
 
wrip
 
wrip
12.07.2020, 12:13      Reagovat  
 
 
A ke včerejšku? Vyhrálo se. To je velké pozitivum. Že pár hráčů příjemně překvapilo je taky pravda. Dokonce myslím, že jich bylo i víc než ti dva jmenovaní panem Skuhravým. Mě opět bavil Doumbia, teď i proto, že omezil své přihrávky dozadu, pod sebe. Kdo mě ale pobavil nejvíc byl ten pan Skuhravý ve svém vystoupení po utkání, kdy žehral na to, že ve druhém poločase hráli hráči jinak než v poločase prvním. On neví, že Dukla je mužstvo pouze jednoho poločasu? Když má dojem, že hráči hrají jinak než by měli, tak ať ho řekne trenérovi, ten za výkon a předváděnou hru zodpovídá klubu i fanouškům. Já si naopak myslím, že si včera kluci dlouhými přihrávkami mnohokrát pomohli z ošemetných situací. Jistě, docházelo ke ztrátám, ale pořád je lepší ztratit na polovině soupeře než před vlastní šestnáctkou. Tolik účelných přenesení hry z jedné strany na druhou, přihrání volnému hráči na druhé straně jsem už dlouho v podání Dukly neviděl. A to je právě to, co asi panu Skuhravému vadilo ze všeho nejvíc - kluci nehráli báčko, vlastně se snažili to báčko nehrát, chtěli hrát fotbal.
 
 
wrip
 
wrip
12.07.2020, 11:53      Reagovat  
 
 
Reakce na Zdeněk1: Ještě hlas odborníka : Milan Valachov...
Zdendo, nech už toho. Vždyť ty mluvíš pokaždý jinak. Jednou hořekuješ nad tím jak mladé máme mužstvo a že tedy nemůže mít tolik zkušeností, jindy, třeba i teď naposledy, zase cituješ hlasy "odborníků" kteří hovoří o kvalitě Dukly. Tak si to v tý hlavě srovnej a měj svůj názor. Jeden názor. Neneguj sám sebe, je to k smíchu.
 
 
Herschel88
 
Herschel88
12.07.2020, 11:11      Reagovat  
 
 
Reakce na Dukelak: Ach jo ach jo. Hele mě už to nebaví. ...
Nádherně napsáno.Tetoura kopnout do řiti,týmu by to jen prospělo.Ušetřené peníze dát na mládež.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:
  • Do diskuzního fóra mohou přispívat registrovaní i neregistrovaní uživatelé
  • Uživatelé nesou odpovědnost za své příspěvky a souhlasí s jejich zveřejněním a archivací.
  • Uživatelé nesmí používat vulgární výrazy, urážky a ani vyhrožovat násilím nebo se jinak nevhodně vyjadřovat.
  • Uživatelé nesmí šířit spam ani propagovat komerční aktivity bez svolení klubu.
  • Uživatelé nesmí zveřejňovat soukromé údaje jiných osob, jako jsou například adresy a telefonní čísla
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo mazat příspěvky porušující tato pravidla nebo příspěvky bez věcné souvislosti s tématem.
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo ve výjimečných případech odepřít přístup do diskusí, zejména při opakovaném porušování těchto pravidel (a to jak registrovaným, tak neregistrovaným uživatelům)
 
 

Fotogalerie


Partneři klubu