PORTRÉTY Z JULISKYJiří Piroch
    FANSHOP

Diskuzní fórum

 
 
Přihlášení do diskusního fóra

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-8-19" |  vypnout filtr
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
kouk
 
kouk
19.08.2019, 21:42      Reagovat  
 
 
Reakce na martinstep: Za mě ohlasy na utkání DUKLA - Brn...
Co se týká toho hráčského vysvědčení...tak to do puntíku podepisuji...ovšem ten pohár naMOL...tak tam bych se držel při zemi...a to tak že hodně moc...nechal bych zatím naše hráče běhat po tom Dvoře a pak řešil co dál...tím řešením ale nemám na mysli samotné finále poháru...tak daleko snad nyní nemůže KOUKat ani Slavia...natož Dukla...
 
 
kouk
 
kouk
19.08.2019, 21:35      Reagovat  
 
 
5 = 3 - 0 - 2...ano či ne???...za mě téměř ano...v Jihlavě to měla být remíza... a s Třincem výhra...ale to už bych chtěl vážně asi moc...teď by měli přijít na řadu relativně slabší soupeři...jenže to je vážně relativní...takže uvidíme...
 
 
wrip
 
wrip
19.08.2019, 20:34      Reagovat  
 
 
Reakce na Kolomajzna: Cenim si kverulantu, kteří umi i p...
Někteří.
 
 
Kolomajzna
 
Kolomajzna
19.08.2019, 17:29      Reagovat  
 
 
Reakce na krnovjan: Děkuju Dukle za příjemný a pohodový ...
Cenim si kverulantu, kteří umi i pochválit... Smajlík Smajlík
 
 
wrip
 
wrip
19.08.2019, 13:38      Reagovat  
 
 
No, je to tu takový "mrtvý". Akorát Martinstep a pár dalších se odhodlali k vyslovení svých názorů. A ti zbylí? Hmmm, asi jim je to šumi fuk.
Chystáme se na další kolo poháru, na další druholigové zápasy. Kdo ale bude hrát? Trochu mě děsí, že ještě není uzavřené přestupové okno. Víc snad už ani nebudu předjímat, mám z toho "lufty".
 
 
martinstep
 
martinstep
19.08.2019, 13:23      Reagovat  
 
 
Za mě ohlasy na utkání DUKLA - Brno: palec nahoru (hodnocení více jak 7) Holík, Chlumecký, Pablo G.,, neutrální (6-5): Doumbia, Hruška, Piroch, Kozma, palec dolů (hodnocení 4 a méně): Tetour, Preisler, Koval, Ayong.
Celkově se zápas líbil, asi spravedlivější by byl výsledek 3:1 Smajlík a více, jen mě trochu děsí, že ze 3 závarů před naší brankou dostaneme góla (viz. utkání ze 3ncem).
Můj tip do klobouku: Vyšehrad vs. DUKLA na strahově jasně 0:3.
Info z losu MOL poháru: další mač nás čeká úředně ve středu 28.8.2019 od 17:00 o chlup dále na západ a to v Králově dvoře. Paradoxně jsme málem jeli opět do Domažlic, ale nakonec jsme zbyly v osudí jako poslední. Že by platilo: nejlepší nakonec Smajlík Smajlík Smajlík Očekávám postup do dalších kol, dokonce sázím na naši finálovou účast, která se letos hraje na domácím hřišti toho slabšího. Juliska ožije opět velkým zápasem Smajlík Smajlík
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:
  • Do diskuzního fóra mohou přispívat registrovaní i neregistrovaní uživatelé
  • Uživatelé nesou odpovědnost za své příspěvky a souhlasí s jejich zveřejněním a archivací.
  • Uživatelé nesmí používat vulgární výrazy, urážky a ani vyhrožovat násilím nebo se jinak nevhodně vyjadřovat.
  • Uživatelé nesmí šířit spam ani propagovat komerční aktivity bez svolení klubu.
  • Uživatelé nesmí zveřejňovat soukromé údaje jiných osob, jako jsou například adresy a telefonní čísla
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo mazat příspěvky porušující tato pravidla nebo příspěvky bez věcné souvislosti s tématem.
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo ve výjimečných případech odepřít přístup do diskusí, zejména při opakovaném porušování těchto pravidel (a to jak registrovaným, tak neregistrovaným uživatelům)
 
 

Fotogalerie


Partneři klubu