PORTRÉTY Z JULISKYTomáš Obermajer
    FANSHOP

Diskuzní fórum

 
 
Přihlášení do diskusního fóra

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2018-1-4" |  vypnout filtr
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
04.01.2018, 20:25   |    Reagovat  
 
 
vacha zustava v libe..
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
04.01.2018, 14:50   |    Reagovat  
 
 
pry ...v Dukle je dobrý kouč, liga je na vysoké úrovni...

tak smysl pro humor dumbovi nechybi. Smajlík
vyborne me pobavil, snad mu to na hristi pujde stejne dobre Smajlík
 
 
kouk
 
kouk
04.01.2018, 11:00   |    Reagovat  
 
 
Reakce na martinstep: Zdravím vás duklácí v tom novém do...
V jedné slavné české písni se zpívá..."Jak já se snažil...za živa smažil (po slávě bažil)...a výsledek je na pendrek" Smajlík ...ale nyní je třeba zahrát na vážnější strunu...u mě to vyhrál kolega az_naprsi...a to jak v první...tak i ve druhé vyhlášené kategorii...
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
04.01.2018, 10:24   |    Reagovat  
 
 
v lipsku to - i vzhledem k rozdilne fazi pripravy- asi tak dobre nebude, ale vysledek tam nebude nejdulezitejsi. LV6 - zajimavy napad. jde o to, zda chceme rychle a jen na 1/2 roku rychle vyztuzit nase rady hracem hotovym, ale bez perspektivy dlouhodobejsiho pusobeni v Dukle, nebo budeme budovat... ale ani jedno z uvedenych jmen by asi nevadilo..
zizu a dumbo - srovnaval jsem jen kvalitu obou vzhledem k sile kadru na jaro. zizu asi pujde do liberce..
 
 
Já.
 
Já.
04.01.2018, 07:38   |    Reagovat  
 
 
Reakce na martinstep: Zdravím vás duklácí v tom novém do...
Protože jsem o Vánocích prolomil mého "bobříka mlčení" tady a vzhledem k tomu, že se cítím být pokořen Tvojí chválou tipéra Wripa, dovoluji si hádat, že v Lipsku Dukla s jejich asibéčkem neprohraje (Wrip ví, co můj tip znamená). A aktualitka: včerejší "jarní" výběh áčka na UMT Julisky vítaly ledové kroupy.
 
 
martinstep
 
martinstep
04.01.2018, 00:00   |    Reagovat  
 
 
Zdravím vás duklácí v tom novém doufejme že více povedenějším roce s magickým číslem 8. Na úvod trochu rekapitulace toho již zkončeného roku. Tak tedy naše/vaše diskuze na tomto místě je rozsáhlá přes více než 70 stránek a dovolte mi vyhlásit anketu o nej aktivnějšího diskutéra mezi námi. Počítat to nebudu, ale za mě vyhrává KOUK. Dále bych si osobně dovolil oznámit, že pro mě byli nejrelevantnějšími pisateli páni Herschel 88 a Maxíček a dle předhozených tipů na výsledek byl nejsympatičtější pan Wrip. Samozřejmě ostatním spolukoukům chci poděkovat za krásné chvíle strávené nad Vašimi řádky, bez kterých si tu naší web stránku nedovedu představit.
A teď k tomu důležitějšímu. Osobně si myslím, že již zde zmiňovaná záměna mladíků Zizu za Mohameda je logického charakteru, neboť na Zizu se stavět nedalo, viz. podzim a je zde na hostovačku, takže globálně verbálně vzato ten Mohamed je větším přínosem do budoucna. Holka vítám, myslím že neřekl poslední slovo, ale přeji si hlavně přivésti nějakého špílmachra do zálohy, bez Máry to nešlo, a klidně bych bral i toho Váchu či Jiráčka, hlavně hotového zkušeného borce.
Jinak RB Lipsko vs. DUKLA 5:3
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:
  • Do diskuzního fóra mohou přispívat registrovaní i neregistrovaní uživatelé
  • Uživatelé nesou odpovědnost za své příspěvky a souhlasí s jejich zveřejněním a archivací.
  • Uživatelé nesmí používat vulgární výrazy, urážky a ani vyhrožovat násilím nebo se jinak nevhodně vyjadřovat.
  • Uživatelé nesmí šířit spam ani propagovat komerční aktivity bez svolení klubu.
  • Uživatelé nesmí zveřejňovat soukromé údaje jiných osob, jako jsou například adresy a telefonní čísla
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo mazat příspěvky porušující tato pravidla nebo příspěvky bez věcné souvislosti s tématem.
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo ve výjimečných případech odepřít přístup do diskusí, zejména při opakovaném porušování těchto pravidel (a to jak registrovaným, tak neregistrovaným uživatelům)
 
 

Fotogalerie


Partneři klubu