PORTRÉTY Z JULISKYPatrik Brandner
    FANSHOP

Diskuzní fórum

 
 
Přihlášení do diskusního fóra

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2017-12-20" |  vypnout filtr
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
Čany
 
Čany
20.12.2017, 21:25   |    Reagovat  
 
 
Reakce na wrip: Jo, mlčím. Nechci před svátky moc jitřit...
Ale no tak...Bohuzel nezahral ve vyjimecnych zapasech kdy konecne dostal sanci (treba Brno...)tak jak mel,ale furt to byl oproti ostatnim hracum v zaloze alespon trochu fotbalista...To co predvadi v zaloze Tetour a predevsim balkanec je neco zoufaleho!Proc hraje Milosevic bych chtel od nekoho zodpovedneho vysvetlit!Prisel jako prumerny bek,pak hral spatne kridlo a ted jsme z nej udelali zoufalehu zaloznika...A kdyz si tu napsal rec cisel...Kolik prihravek na ol maji Tetour a Milosevic(ten nehral jen v Plzni a v Teplicich chvili...),kteri odehrali vsechny zapasy?Ani jednu!!!!!!Mimochodem,zapas s Karvinou jsme otocili,az kdyz ho konecne alespon jednou vystridal!
 
 
wrip
 
wrip
20.12.2017, 20:08   |    Reagovat  
 
 
Reakce na Herschel88: Wrip mlčí a Kouk plácá jablka s hr...
Jo, mlčím. Nechci před svátky moc jitřit atmosféru. Tak jsem ani nereagoval na trenéra. Ale když se ptáš .... tak tedy... Skutečně ho může nahradit kdokoliv. Čísla hovoří. Ano, dokáže se dostat do šancí, dokáže vystřelit. Ale místo lakotné snahy za každou cenu zakončit by mu slušelo využít lépe postaveného spoluhráče. Ale to on ne. To on snad z principu neudělá. Jistě, je "jenom" záložník. Jsem však toho názoru, že právě záložníci by měli být těmi, kteří ty šance budou připravovat. A kolik že jich připravili? Kolik jich připravil on? Takže ty jeho dvě branky za 464 minuty, co byl ve hře, není nic moc. To Uroš dal taky dvě branky, potřeboval na ně ale jenom 317 minut. Ano, útočník. Kdyby však záloha hrála to co má, byl by na míči víc a těch branek by dal taky víc. Takže Zizu je nahraditelný. A myslím, že bez větších problémů.
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
20.12.2017, 17:40   |    Reagovat  
 
 
no a prave zaloha nas, samo spolecne s obranou, trapi nejvice. ohledne posil jsem opravdu zvedavy - v situaci jako my je dalsich 6-8 tymu, ktere potrebuji posilait, ale neni moc kde brat. osobne mam rad kluky z balkanu, ale ne pokazde se podari ziskat opravdovou posilu, leckdy je to vylozene trefa vedle... viz treba ostojic
 
 
kouk
 
kouk
20.12.2017, 12:46   |    Reagovat  
 
 
Reakce na Herschel88: Wrip mlčí a Kouk plácá jablka s hr...
Já samozřejmě nesrovnával hráče na jednotlivých postech...ale bral jsem mužstvo jako celek...a to už vůbec nemluvím o tom...že ta zmíněná TOP 3 není z mé hlavy...byť moc dobře chápu...že jí vidíš velmi rudě...takže to jen tak na švestkovou dovysvětlenou...
 
 
Herschel88
 
Herschel88
20.12.2017, 10:43   |    Reagovat  
 
 
Napsat,že ho kdokoliv může nahradit je samozřejmě další z řady nesmyslů.A ještě větší blbost je srovnávat záložníka s brankářem.
 
 
Herschel88
 
Herschel88
20.12.2017, 00:33   |    Reagovat  
 
 
Wrip mlčí a Kouk plácá jablka s hruškama. Předvánoční klasika...
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:
  • Do diskuzního fóra mohou přispívat registrovaní i neregistrovaní uživatelé
  • Uživatelé nesou odpovědnost za své příspěvky a souhlasí s jejich zveřejněním a archivací.
  • Uživatelé nesmí používat vulgární výrazy, urážky a ani vyhrožovat násilím nebo se jinak nevhodně vyjadřovat.
  • Uživatelé nesmí šířit spam ani propagovat komerční aktivity bez svolení klubu.
  • Uživatelé nesmí zveřejňovat soukromé údaje jiných osob, jako jsou například adresy a telefonní čísla
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo mazat příspěvky porušující tato pravidla nebo příspěvky bez věcné souvislosti s tématem.
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo ve výjimečných případech odepřít přístup do diskusí, zejména při opakovaném porušování těchto pravidel (a to jak registrovaným, tak neregistrovaným uživatelům)
 
 

Fotogalerie


Partneři klubu