PORTRÉTY Z JULISKYDaniel Kotek
    FANSHOP

Diskuzní fórum

 
 
Přihlášení do diskusního fóra

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2017-10-1" |  vypnout filtr
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
kouk
 
kouk
01.10.2017, 22:41   |    Reagovat  
 
 
Reakce na az_naprsi: No o kvalite Zbrojovky si dovolim v...
Kolego...když už se kolega Herschel zcela správně zeptal jiného kolegy na ty "kvality" Sparty...tak já se tedy ptám v podobném duchu..."Sparta je zápas od zápasu lepší???"...o jakém "zlepšení" to mluvíš???...velmi trefně to popsal jeden človíček na jedné z mnoha diskuzí...cituji..."Tohle není železná Sparta...ale nedovařené špagety"...kéž by jim to takto vydrželo co možná nejdéle...moc držím palce...
 
 
wrip
 
wrip
01.10.2017, 17:12   |    Reagovat  
 
 
Nóóó, .... ještě může být veselo.

odkaz

Může se nakrásně stát, že zápasy, v nichž Ben Chaim nastoupil, budou kontumovány. Je tedy škoda, že včera k utkání nebyl nominován a nenastoupil. Dukla mohla uhrát ne jeden, ale tři body. Na druhou stranu se asi "propadne" tabulkou.


 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
01.10.2017, 16:43   |    Reagovat  
 
 
No o kvalite Zbrojovky si dovolim vyjadrit velike pochybnosti, ktere snad brzy potvrdime... Proste sparta je zapas od zapasu lepsi a jeji vykon v brne a vcera nejde srovnavat. Dukla zdaleka neni to, co jeste na jare byvala, ale vcera se az na vyjimky vyhnula tragickym chybam a mela vuli utkani zvladnout - narozdil od predeslych vystoupeni v lize i poharu.
 
 
Herschel88
 
Herschel88
01.10.2017, 12:39   |    Reagovat  
 
 
Asi jsem viděl jiný zápas,když tady jsou všichni spokojení.Já viděl souboj dvou trápících se týmů kteří si nejsou schopni dát více jak dvě přesné přihrávky za sebou.Remíza 0:0 spravedlivá.Jinak to ani dopadnout nemohlo.Škoda,že Dukla neměla trochu více odvahy(kvality) jako Zbrojovka...
 
 
Herschel88
 
Herschel88
01.10.2017, 12:34   |    Reagovat  
 
 
Reakce na Jean1: Vzhledem ke kvalitám momentální Sparty ...
Kvalitám momentální Sparty? O jakých "kvalitách" to mluvíš? Smajlík
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
01.10.2017, 08:52   |    Reagovat  
 
 
s vysledkem jsem spokojeny a prestoze jsme vylozenych sanci meli asi vice, nelze prehlednout, ze v prvni puli nas sparta dost jasne prehrala a Filip caroval. V te prvni puli byla opet patrna dramaticka zmena ve hre Dukly na jare a na podzim.
Druha pule s pribyvajicim casem mnohem lepsi a nakonec jsme mohli i vyhrat. Remizu ale povazuji za spravedlivou a bodik za dobrou odmenu. Je treba ale vysledek zurocit tvrdou praci a potvrdit vykonem venku a z duelu s LIB, SLO a BNO získa 6 nebo 7 bodu!
No a ja se uz tesim na zitrejsi prednes ody na Duklu, foceni meho spartanskeho kolegy ve slusivem dresu Dukly a pekne se salou nad hlavou Smajlík Smajlík
Bude-li dilko literarne hodnotne, ctenari mistniho fora se maji na co tesit!
Hosi diky & DUKLA FOREVER!!!!
 
 
Jean1
 
Jean1
01.10.2017, 08:35   |    Reagovat  
 
 
Vzhledem ke kvalitám momentální Sparty tak hráči předvedli dobrý výkon. Když to vezmu v procentech pak odmazali 50% Jihlavské ostudy. Takže pánové k tomu abych zapomněl na Jihlavskou ostudu potřebujeme vyhrát venku. Je to na Vás kde.
 
 
38Tomasta
 
38Tomasta
01.10.2017, 08:08   |    Reagovat  
 
 
Vcera konecne kluci zabrali dle meho gusta a po dlouhe dobe muzem bejt pyssni hrali za Duklu..jen skoda tech golovek..
 
 
Herschel88
 
Herschel88
01.10.2017, 02:20   |    Reagovat  
 
 
Reakce na kouk: Zápas dvou rozdílných poločasů...tedy na...
Samozřejmě je to tragédie a klub by zasloužil pokutu jako prase! Když si vzpomenu jak sem vloni nebyl vpuštěn na stadion,díky aktivní security,která zapojila i PČR...Tak už se musím jen smát na ten dvojí metr!Stručně a jednoduše.Máš dres a šálu hostujícího klubu? Máš.Tak val do kotle.Je to tak všude.Asi vidina zisku ze vstupného už dlouhodobě dělá z Dukly v lize raritu...
 
 
leoš82
 
leoš82
01.10.2017, 00:11   |    Reagovat  
 
 
Hoší diky
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:
  • Do diskuzního fóra mohou přispívat registrovaní i neregistrovaní uživatelé
  • Uživatelé nesou odpovědnost za své příspěvky a souhlasí s jejich zveřejněním a archivací.
  • Uživatelé nesmí používat vulgární výrazy, urážky a ani vyhrožovat násilím nebo se jinak nevhodně vyjadřovat.
  • Uživatelé nesmí šířit spam ani propagovat komerční aktivity bez svolení klubu.
  • Uživatelé nesmí zveřejňovat soukromé údaje jiných osob, jako jsou například adresy a telefonní čísla
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo mazat příspěvky porušující tato pravidla nebo příspěvky bez věcné souvislosti s tématem.
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo ve výjimečných případech odepřít přístup do diskusí, zejména při opakovaném porušování těchto pravidel (a to jak registrovaným, tak neregistrovaným uživatelům)
 
 

Fotogalerie


Partneři klubu