PORTRÉTY Z JULISKYDaniel Kozma
    FANSHOP

Diskuzní fórum

 
 
Přihlášení do diskusního fóra

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
Jean1
 
Jean1
21.09.2020, 13:33      Reagovat  
 
 
Ještě dodatek. Neznám přesná čísla kolik milionu pan Paukner za celou dobu co vlastní Duklu utratil za nájem a modernizací julisky. Myslím že na nějaký pronájem někde v Praze by to bylo! Samozřejmě po nějaké domluvě s někým jiným než s MNO. A ještě by se snad ušetřilo. Myslím ,že stěhování z julisky se nezabrání, pokud má Dukla existovat.
 
 
Jean1
 
Jean1
21.09.2020, 12:47      Reagovat  
 
 
Reakce na az_naprsi: zcela na rovinu - kdyby byla DUKLA ...
Absolutně souhlasím. Dle mého názoru začala likvidace fotbalového klubu FK Dukla Praha Ministerstvem obrany České republiky. S tím pan Paukner nic nenadělá. Existuje jen jediná možnost. Opravdu odejit z julisky. Dle mého názoru nic jiného Duklu nezachrání. Cpát peníze do něčeho co není moje je přece nesmysl.
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
21.09.2020, 11:47      Reagovat  
 
 
zcela na rovinu - kdyby byla DUKLA moje, už dávno hraje na Strahově.... Juliska je sice srdeční záležitost, ale vše má své meze a radši bych přivedl posilu.,
www sport.aktualne.cz/fotbal/spory-s-armadou-dukla-do-julisky-investuje-desitky-milionu-a/r~f72dfeacfb7411ea9d470cc47ab5f122/
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
20.09.2020, 16:32      Reagovat  
 
 
btw hoodne me zaujal vykon hradce. tad ma pred sebou pet kol s novacky a z tezsich max usti... jestli neztrati nejake body, 7/11 mame na julisce suverenniho sebevedomeho lidra. co stim? neztratit do te doby taky zadne body!! Smajlík
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
20.09.2020, 16:27      Reagovat  
 
 
jen doufam, ze kapitan zustane i dal a ligu si zahraje v dresu DUKLY!!
a pokud jeste prijde nejaka zajimava posila, bude to jen dobre... vojta had, fabry ani buchvaldek se mi zatim moc nejevi a potrebujem zacit davat vic golu... jen rozdilovy shooter nam pomuze neprohrat s nulou a z remizy udela tri body...
 
 
českobroďák
 
českobroďák
20.09.2020, 13:19      Reagovat  
 
 
Zdravím a jsem též rád, že jsme vyhráli nad soupeřem, nad kterým zatím vyhrál každý. Takže síla našeho, již několik let perspektivního mužstva, by se měla ukázat asi jindy. Ale opravdu díky. Jen poznmáka k začátku - jako vždy, poznámka ke střelbě - jako vždy a poznámka k rychlost většiny hráčů - jsou někde pomlejší (tedy ne úplně všichni)? A střídání trenérem...a koncepce? To k zápasu. Ale rád bych něco pro porovnání názorů. Náhodou jsme při cestě na stadion potkali bývalého, dlouholetého hráče DUKLY a také reprezentanta ČSR a nebudu jej jmenovat, mohl by mít ve VIP fan klubu a ve vedení klubu nepříjemnosti. Jsou ale svědci. Poděkování majiteli za záchranu Dukly podržení - velké a souhlasné. Ale dále? Špatné vedení, žádná kmontrola podřízených, neodhadnutí, že po výprodeji a darování hráčů, nebude- li nákup nových, kvalitních( ale to chce peníze ), tak to dopadne tak, jak to dopadlo. A idea že za 1. POSTUP a ještě za druhé PRVÉ - prodej dobrých hráčů, to hraničí s ,..,.. A neumí-li hráči hrát na úrovni, na jaké je potřeba, tak by je to měl někdo naučit, dát jim herní styl a taktiku a to by měl být asi kvalitní trenér a ne za 10-15 let...... To by mohla být také III. liga. I No a v tom byla mezi námi a legendou vysoké kvality SHODA! Divné??? Poděkovali jsme mu, popáli hodně, hodně zdraví a aby ještě dlouho se chodil na Julisku BAVIT FOTBALEM, jak na závěr pronesl. A my také!!! AŤ ŽIJE DUKLA. Tak ahoj. Jarda Sklenář.
 
 
frako
 
frako
20.09.2020, 13:07      Reagovat  
 
 
Reakce na Jasl: A jaképak chválení, po jednom povinném v...
Je to také názor,ale já si myslím že tentokrát si kluci pochvalu přece jen zaslouží . Dva propadáky za sebou a v dalším utkání prohrávat od šesté minuty ….. ? Když budu hodnotit jako ve škole tak to vidím na chvalitebnou . Výbornej Kim , Doumbia . Svoje odehráli i další . Spíše bych chtěl upozornit na vyjádření hostujícího trenéra : "Dukla hraje na tři obránce , křídelní prostory zůstávají volné, toho se nechá využívat". A neb - chytrému napověz ……..! Béčko dnes katastrofa .
 
 
Jasl
 
Jasl
20.09.2020, 08:08      Reagovat  
 
 
A jaképak chválení, po jednom povinném vítězství. Kdyby už neporazil Třinec u nás doma, tak kde by pak chtěli brát body. Pokud uděláme v 5 a 6 kole 6 bodů, tak pak začnu chválit a věřit, že se něco lepší.
 
 
Kolomajzna
 
Kolomajzna
19.09.2020, 23:35      Reagovat  
 
 
Reakce na az_naprsi: díky za koment někomu z očitých svě...
Jak uz jsem psal - me osobne se v Blansku libil i kdyz hral jen chvilku. Dnes potvrdil sve kvality a byl nejlepsi na hristi. Koval na kridle taky bezva. Libilo se mi, ze trener nechal sedet oba čahouny - utocne hre to jen prospelo. 3-4 tutovky zneskodnil trinecky brankar...
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
19.09.2020, 22:42      Reagovat  
 
 
Reakce na kouk: Mě neděkuj...já nebyl bohužel svědek toh...
no, původně jsem chtěl reagovat, ale pak jsem si to rozmyslel. Ale když už jsme u toho... nic jinýho k vítězství našich kluků nemáš? a co další? Jako umíme kritizovat na po porážce, měli bychom umět pochválit po vítězství... můj názor.
 
 
kouk
 
kouk
19.09.2020, 20:18      Reagovat  
 
 
Reakce na az_naprsi: díky za koment někomu z očitých svě...
Mě neděkuj...já nebyl bohužel svědek tohoto utkání...ani bohudík svědek Jehovův...
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
19.09.2020, 20:07      Reagovat  
 
 
Reakce na kouk: Aha...tak tady je pravda...problém není ...
díky za koment někomu z očitých svědků. zejména mě zajímá Kim zda se, že přes nepříliš pochvalné recenze minule zahrál dobrý zápas!
 
 
kouk
 
kouk
19.09.2020, 19:42      Reagovat  
 
 
Reakce na Kolomajzna: Skoda zes dnes nebyl, Skuhravy pri...
Aha...tak tady je pravda...problém není v trenérovi...ale v jednom fanouškovi...konečně se to provalilo Smajlík
 
 
Kolomajzna
 
Kolomajzna
19.09.2020, 18:56      Reagovat  
 
 
Reakce na wrip: Hmmm, šestá minuta a kolik že to pane ...
Skoda zes dnes nebyl, Skuhravy prisel na dekovacku, s kazdym si placnul a moc dekoval za podporu...
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
19.09.2020, 18:42      Reagovat  
 
 
super, pekny vysledek a podle onlinu tam byly i dalsi sance. tak doufam, ze trefim i dalsi vyhry nasi Dukly a v tabulce poletime uz jenom nahoru!!
kimovi gratulka!! doufam, ze uz nikdo neodejde a naopak se do 5/10 nejake jmeno na julisce jeste objevi!
Smajlík Smajlík DUKLA FOREVER!! Smajlík Smajlík
 
 
wrip
 
wrip
19.09.2020, 16:47      Reagovat  
 
 
Hmmm, šestá minuta a kolik že to pane Skuhravý je?
 
 
wrip
 
wrip
19.09.2020, 16:47      Reagovat  
 
 
Hmmm, šestá minuta a kolik že to pane Skuhravý je?
 
 
Šternberák
 
Šternberák
18.09.2020, 23:08      Reagovat  
 
 
Reakce na Kosíř: Vážený pane sportovně technický ředitel...
Tak žhavé to nebude. Dukla o záchranu (zatím) hrát nebude. Tipuju to v této sezóně, pokud se to vůbec dohraje, na pěkné 5. místo. Co bude dál..., to se ovšem bojím. Výsledková křivka jde poslední 4 roky jenom dolů. Na kecy o mladém perspektivním mužstvu, které musí vyrůst, nevěřím. To je v dnešní době pouze blábol, když nejsou peníze a ochota kupovat posily. Jakmile někdo trochu vyroste, tak zmizne a můžeme v čekání pokračovat dál a dál. Podívejme se pár let zpět, když Dukla hrála o postup z národní ligy do první. To byla úplně jiná strategie nákupu hráčů. A šlo to tehdy rychle, tah na postup byl zřetelný...
 
 
wrip
 
wrip
18.09.2020, 12:01      Reagovat  
 
 
Všechno to je o hře. Umístění v tabulce, pády, prohry, někdy i výhry, ale i počty diváků a pod. A za hru všude na světě odpovídá trenér. Jenom v Dukle ne.
 
 
Dukelak
 
Dukelak
18.09.2020, 11:52      Reagovat  
 
 
Jestlipak víte kdy začal řízeny úpadek Dukly? Když odešel trenér Silhavy a pan PP prohlásil že v Dukle půjdeme cestou nizkonakladovych trenérů a angažovala trenéra Hynka a ředitelem jmenovala Bohouska místo pana Šrámka. Pokud dobře počítám tak to jsou 3 roky. Přestali nákupy dobrych fotbalistů s výjimkou Holendy a Durici.

 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:
  • Do diskuzního fóra mohou přispívat registrovaní i neregistrovaní uživatelé
  • Uživatelé nesou odpovědnost za své příspěvky a souhlasí s jejich zveřejněním a archivací.
  • Uživatelé nesmí používat vulgární výrazy, urážky a ani vyhrožovat násilím nebo se jinak nevhodně vyjadřovat.
  • Uživatelé nesmí šířit spam ani propagovat komerční aktivity bez svolení klubu.
  • Uživatelé nesmí zveřejňovat soukromé údaje jiných osob, jako jsou například adresy a telefonní čísla
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo mazat příspěvky porušující tato pravidla nebo příspěvky bez věcné souvislosti s tématem.
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo ve výjimečných případech odepřít přístup do diskusí, zejména při opakovaném porušování těchto pravidel (a to jak registrovaným, tak neregistrovaným uživatelům)
 
 

Fotogalerie


Partneři klubu