PORTRÉTY Z JULISKYDominik Preisler
    FANSHOP

Diskuzní fórum

 
 
Přihlášení do diskusního fóra

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
Jasl
 
Jasl
13.11.2019, 20:37      Reagovat  
 
 
Zítra repre ČR-KOSOVO, budu u toho, tak doufám, že třeba s bídou, ale postoupíme.
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
13.11.2019, 20:20      Reagovat  
 
 
Reakce na zdeněk1: Jak to tedy bude? Pardubický fotbalov...
pardubkam letos moc neverim, samozrejme se muzu plest. ale i bez nich je tam pekne naslapano - vedle DUKLY dale iglau, brno, hradec... proste zajemcu je moc a pres zimu se ukaze, kdo to mysli vazne. pevne verim, ze Dukla bude jednim z aspirantu na primy postup, v barazi je to vzdy osidne.. ale soucasna opava, karvina nebo pribram zdaleka nejsou neprekonatelne...
 
 
zdeněk1
 
zdeněk1
13.11.2019, 19:50      Reagovat  
 
 
Jak to tedy bude?
Pardubický fotbalový klub pevně věří, že město schválí opravy letního stadionu, aby splňoval parametry pro první ligu. Už je v havarijním stavu a ani pro druhou ligu neposkytuje vhodné zázemí.
Podle předsedy představenstva FK Pardubice Vladimíra Pittera by město v ideálním případě mělo stadion opravit tak, aby splňoval nároky pro první ligu. Pardubice vedou druhou nejvyšší soutěž a Pitter věří, že klub jednou bude prvoligový. "Dosud jsme mlčeli. K důstojné účasti v první lize nám stadion chybí," řekl Pitter.
Rozhodnutí přijde brzy
Podle sportovního manažera FK Pardubice Víta Zavřela by se město mělo brzy rozhodnout. Od července 2022 se změní podmínky pro pořádání druholigových zápasů a letní stadion už je nebude splňovat, uvedl.
 
 
Jasl
 
Jasl
13.11.2019, 15:45      Reagovat  
 
 
Akcinář Dukly nejsem,škoda. Ale na valnou hromadu můžeš být pozván i jako host nebo zaměstnanec-v našem případě-fanoušek!!!!!!!!!!!!
 
 
Maxíček
 
Maxíček
13.11.2019, 05:00      Reagovat  
 
 
Reakce na Jasl: A co valná hromada na Václaváku? Proč ná...
Hele za tohle bych fakt nikoho nepeskoval,to je valná hromada akcionářů a Tebou je to fakt nešťastně formulované.À propos s fanoušky setkání "v nabídce" přece jsou.
 
 
Kolomajzna
 
Kolomajzna
12.11.2019, 21:58      Reagovat  
 
 
Reakce na Jasl: A co valná hromada na Václaváku? Proč ná...
Jsi snad akcionar ? Resp. vis vubec, co valna hromada je ?
 
 
Jasl
 
Jasl
12.11.2019, 20:15      Reagovat  
 
 
A co valná hromada na Václaváku? Proč nás obyčejný nepozvou? Protože jsme pro ně povl a je jim jedna zda bude na zápase fandit jeden, deset nebo padesát fanoušků.
 
 
zdeněk1
 
zdeněk1
12.11.2019, 17:56      Reagovat  
 
 
Bod z Varnsdorfu je asi maximem. První poločas byl slunečný, ale hra se nám nedařila.
Myslím, že chyběla i větší bojovnost. Všeobecně nutno pochválit střelce branky a brankáře
Radu, který nám zachránil bod. Myslím ale, že největší ocenění zaslouží naši fandové, kteří za pomoci bubnu fandili celý zápas. Pokud to byl na stadionu náš "filmař", měl by se trenér Skuhravý podívat na hru soupeře.Ten nám ukázal mj. co se má přidat k našim krátkým přihrávkám. Tedy hra po křídlech a centry před branku. Myslím, že to V. docela šlo, naše obrana se nesnažila mu v tom zabránit. Abych byl objektivní, tak asi snažila, ale mockrát se to nepodařilo. Domácí pořadatele i diváky už tu někdo chválil, což potvrzuji....S Bohemkou bychom měli potrénovat centry, obranu, hru jeden na jednoho atp.Hlavní bude porazit Hradec, aby se nám lépe "odpočívalo".
 
 
krnovjan
 
krnovjan
12.11.2019, 06:55      Reagovat  
 
 
Vyjádření trenéra Skuhravého po zápase mně připadají trošku alibistická a nic neříkající, je smutné, že nás lehce dokáže přehrávat po celý zápas tým z konce tabulky a dle slov trenéra nám chybí srdíčko a bojovnost...ptám se - a jaké z toho plyne ponaučení a následné řešení???
Dukla nehraje koukatelný fotbal a ani moc účelný, házenkářský styl, bez zakončení, finální přihrávky neexistují, střelba ze střední vzdálenosti nulová...tohle není cesta k úspěchu...ano, asi do 3.místa ve 2.lize to bude stačit, ale dále???...v zimě musí přijít řez kádrem, pokud je vize postoupit, musí se "pořídit" 3-5 opravdu kvalitních hráčů a dpst možná i nový trenér se změnou způsobu hry...
 
 
Jasl
 
Jasl
11.11.2019, 19:35      Reagovat  
 
 
Reakce na az_naprsi: Podobný spekulace mi moc nesedí. Br...
No právě...................., je až za náma.....................
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
11.11.2019, 18:37      Reagovat  
 
 
Reakce na Jasl: Tenhle pan trenér nás do ligy ani dovézt...
Podobný spekulace mi moc nesedí. Brno je při vší slávě a ambicích pořád za a náma, máme vše ve svých rukách. Liga je neuvěřitelně vyrovnaná a ztráty nemáme jen my. Varnsdorf se doma vybičovat umí, viz Zápas s Jihlavou. A přes všechny výtky trenér postoupit z druhé ligy umí...
To ale nic nemění na tom, že je těžké pochopit, jak mohli byt domácí hladovějí po úspěchu?? Z komentářů očitých účastníků nečtu tu obrovskou pracovitost a chuť se ukázat... ale neviděl jsem osobně.
Každopádně 31 bodů a druhé misto není málo, volání po novém trenérovi povazuju fakt za neadekvátní... Věřím, že "jaro" s votrokama začneme vítězné no a v zime?? Uvidíme Smajlík
 
 
Miroslav53
 
Miroslav53
11.11.2019, 14:53      Reagovat  
 
 
Reakce na GMvW: Již jsem tady psal, že náš pan trenér je...
Přesně a výstižně řečeno. Snad si to přečte i pan majitel.
 
 
kouk
 
kouk
11.11.2019, 14:53      Reagovat  
 
 
Tak jsem si zrovna minulou sobotu říkal...že je zajímavé...že za celý podzim nemáme jedinou remízu...no a vida...je to tady...ale že bych z ní měl radost...tak to se opravdu říci nedá...tyto zápasy se prostě musí vyhrávat...a nic na tom nemění ani fakt...že ta naše sestava byla fakt nějak divně poskládaná...
 
 
GMvW
 
GMvW
11.11.2019, 13:48      Reagovat  
 
 
Již jsem tady psal, že náš pan trenér je fanaticky přesvědčený o své pravdě, že zřejmě není schopen ani elementární reflexe, natož korekce svých názorů na systém a organizaci hry, hráče a jejich využití atp. To je ostatně vidět z pozápasových vyjádření pana trenéra, který většinou "vidí" jakýsi jiný fotbal. Obecně schopnost mít vizi a víru v propracovaný systém je dobrá věc, ale nejsem-li schopen se učit a svoje názory korigovat, pak je to tragédie a vede to třeba k tomu, že pokud se trenér v tomto nezmění a bude mít nadále prostor, pak budeme třeba v roce 2050 slyšet, že mužstvo nyní pracuje na jakési další fázi a výsledky nejsou tak rozhodující i když si hráči nejsou schopni třikrát za sebou přihrát...
 
 
Jasl
 
Jasl
11.11.2019, 09:48      Reagovat  
 
 
Tenhle pan trenér nás do ligy ani dovézt nechce, na mě to prostě tak působí. Kdo ví co zatím je...…..Brno ligu potřebuje, Praha má týmů dost...….., ale zase jen můj pohled!
 
 
Herschel88
 
Herschel88
11.11.2019, 08:17      Reagovat  
 
 
Reakce na 38Tomasta: Opet stracene body..stakovejma musi...
Je vidět,že jsi zápas neviděl.Zlatej bod!Domácí jednoznačně lepší.Dukla odevzdaný výkon bez bojovnosti.
 
 
Kosíř
 
Kosíř
10.11.2019, 23:24      Reagovat  
 
 
Budu stručný. Zápas jsem neviděl, přečetl jsem si jen ohlasy po zápase (fanoušci, trenér). Pan trenér Skuhravý umí vždy výstižné udělat analýzu po zápase, doufám, že umí udělat i neméně kvalitní strategii před zápasem. Pane trenére, jestliže mužstvo z konce tabulky dovede dle vašeho hodnocení podat vynikající výkon, musí mužstvo aspirující na postup podat výkon, který je ještě lepší. Budu se opakovat. Základní chybu vidím ve Vašem systému na tři obránce a dále na můj vkus se mi jeví, že zbytečně provádíte rošády s hráči jak v základní sestavě, tak i na jednotlivých postech. Jestliže má mužstvo pravidelně podávat uspokojivý výkon, musí se sestava stabilizovat.
 
 
wrip
 
wrip
10.11.2019, 22:31      Reagovat  
 
 
Několik úhlů pohledu.
Pozitivní jsou pouze dva. Předně, domácí pořadatelé, když nás chtěli uvítat v kleci, i jimi nazvané kotcem, bez okolků zareagovali na výtku, že v kotci nejsou sedačky, je pouze pro stojící a ochotně vyčlenili přilehlý sektor pro ty z nás, kteří jsme je chtěli obsadit.
Dalším je veskrze pozitivní vztah domácích diváků k nám, fanouškům Dukly a k Dukle jako takové vůbec. Snad nikdo z nás nezaregistroval žádnou averzi ze strany domácích.
Minimálně z těchto dvou důvodů se jednalo o cca dvě hodiny strávené v příjemném a vstřícném prostředí.
Což už bylo ale horší, bylo jednak poslouchat komentáře domácích k osobě našeho trenéra, cituji např.: "Dokud tam budete mít Skuhravého, budete skuhrat". A vůbec nejhorší bylo dívat na předváděné (záměrně neříkám hru) z naší strany.
K slovům p. trenéra na tiskovce se prozatím nevyslovuji. Počkám, až budou černé na bílém.
 
 
kesáčen
 
kesáčen
10.11.2019, 20:08      Reagovat  
 
 
Zklamání. Nejistá obrana s chybujícími krajními beky + Doumbia lehkomyslně ztrácející míče + žádná nebezpečná střela. Slušná kombinace v poli s nulovým efektem před vápnem. Jediný plus - po přestávce nastoupil Ayong a byl zdaleka nejnebezpečnější.
 
 
Maxíček
 
Maxíček
10.11.2019, 18:27      Reagovat  
 
 
Tragickej profesorskej fotbal bez srdce,bod je dnes zisk.Doumbia ve středu pole velmi nedůraznej,mnoho balónů díky tomu ztrácející.No nic,jedeme dál.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:
  • Do diskuzního fóra mohou přispívat registrovaní i neregistrovaní uživatelé
  • Uživatelé nesou odpovědnost za své příspěvky a souhlasí s jejich zveřejněním a archivací.
  • Uživatelé nesmí používat vulgární výrazy, urážky a ani vyhrožovat násilím nebo se jinak nevhodně vyjadřovat.
  • Uživatelé nesmí šířit spam ani propagovat komerční aktivity bez svolení klubu.
  • Uživatelé nesmí zveřejňovat soukromé údaje jiných osob, jako jsou například adresy a telefonní čísla
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo mazat příspěvky porušující tato pravidla nebo příspěvky bez věcné souvislosti s tématem.
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo ve výjimečných případech odepřít přístup do diskusí, zejména při opakovaném porušování těchto pravidel (a to jak registrovaným, tak neregistrovaným uživatelům)
 
 

Fotogalerie


Partneři klubu