PORTRÉTY Z JULISKYFrederik Bilovský
    FANSHOP

Diskuzní fórum

 
 
Přihlášení do diskusního fóra

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
kouk
 
kouk
23.06.2018, 22:44   |    Reagovat  
 
 
Reakce na Kolomajzna: Vsak meli vytypovaneho Svedika, ne...
Spíše je nepochopitelné to...jak se po tom všem stále motáme v tom stejném bludném kruhu...sice to nesouvisí vyloženě s fotbalem...ale kdysi u nás existovalo něco co bylo nazváno..."Poučení z krizového vývoje"...
 
 
kouk
 
kouk
23.06.2018, 22:19   |    Reagovat  
 
 
Reakce na Herschel88: Co na tom nechápete? Prostě se jen...
Tenhle pocit mám už dlouhodobě...že prostě na Dukle "tahá za nitky" někdo úplně jiný...ale Paukner to zcela určitě není...
 
 
Kolomajzna
 
Kolomajzna
23.06.2018, 22:08   |    Reagovat  
 
 
Reakce na Šternberák: Co za 5 minut 12? Měli na to měsíc...
Vsak meli vytypovaneho Svedika, ne ? A kdyz ho Jihlava nakonec nepustila, tak radeji sahli po nekom, kdo kadr i prostredi uz zna... Je to opravdu tak slozite na pochopeni ?
 
 
AVEJA
 
AVEJA
23.06.2018, 22:05   |    Reagovat  
 
 
Reakce na Kolomajzna: Tak nemuzem souperit se Slavkou a ...
myslim že je výměna trenéra či nástup na poslední chvíli je naprosto běžná věc však se to v české lize děje nonstop kolik trenérů je během sezony vyhozeno ve středu za něj nastoupí jiný a v sobotu už vede tým v zápase!!! u kádru Dukly to nebude těžké mrkne na videa z lonska a krom nováčka Chlumeckého zná celý kádr hotovo !!! a souhlasím s Herscchel88 bude to zřejmě poslední sezona kdy na Duklu budeme jezdit na ligu
 
 
Šternberák
 
Šternberák
23.06.2018, 22:00   |    Reagovat  
 
 
Reakce na Kolomajzna: Tak nemuzem souperit se Slavkou a ...
Co za 5 minut 12? Měli na to měsíc a přemýšlet nad tím mohli minimálně celou jarní část ligy. Teď ještě čekám nějaké trapné zdůvodnění, jak tu bývá zvykem, něco jako, že si vychováváme i trenéry... Místo pravdy, že na pořádného trenéra prostě nemáme prachy.
 
 
Herschel88
 
Herschel88
23.06.2018, 21:55   |    Reagovat  
 
 
Co na tom nechápete? Prostě se jen klub připravuje na působení v ČFL. Paukner je sice štědrý mecenáš a srdcař,ale vedení fotbalového klubu nerozumí a nechá se ždímat....V půlce sezony,kdy bude mít Dukla 5.bodů,očekávám návrat Hynka.Takový trenérský veletoč!
 
 
Kolomajzna
 
Kolomajzna
23.06.2018, 21:33   |    Reagovat  
 
 
Reakce na Šternberák: Co po měsíci, po 10 dnech. To je f...
Tak nemuzem souperit se Slavkou a vykupovat trenera za miliony, kor kdyz zacina doba utahovani opasku. A nez za 5 minut 12 privadet trenera, co poradne nezna kadr, tak se Drsek jevi logicky. Ale ze se vrati i zbytek ansamblu to mi tedy taky hlava nebere...
 
 
Šternberák
 
Šternberák
23.06.2018, 20:50   |    Reagovat  
 
 
Reakce na AVEJA: no ale možná tahle šaaškárna bude jen k...
Co po měsíci, po 10 dnech. To je fakt rarita. Čekám, kdy tady naskočí provokatér a bude to obhajovat, že je to normální a ať držíme...
 
 
Já.
 
Já.
23.06.2018, 19:08   |    Reagovat  
 
 
Reakce na AVEJA: no ale možná tahle šaaškárna bude jen k...
V Edenu se to plánovalo na 14. července. Víc nevím. Vím ale, že trochu zažloutlý trávník na Julisce tento víkend úpí atletickým mistrovstvím republiky dorostů a juniorek.
 
 
Jean1
 
Jean1
23.06.2018, 18:51   |    Reagovat  
 
 
Reakce na AVEJA: no ale možná tahle šaaškárna bude jen k...
To ale nemáš pravdu! Protože cirkus je opravdu druh zábavy určený k tomu aby se lidé bavili a smáli se. Ovšem tenhle druh cirkusu k smíchu vůbec není! Spíše je toto vše k pláči.
 
 
AVEJA
 
AVEJA
23.06.2018, 17:55   |    Reagovat  
 
 
no ale možná tahle šaaškárna bude jen k dobru!!! z pohledu celosvětového sportu jsme jako Dukla opravdová RARITA ,protože po lonské sezoně odvolaný realizační tým je po měsíci nominovám a schválen pro tu další a určitě to neunikne ani sportovním deníkům minimálně v Evropě což je pro p. Pauknera dobrá reklama!!! O Dukle se bude mluvit a už vidím všechny ty sponzory ,kteří se jen po hrnou ,aby byly součástí toho cirkusu!!! jinak se chci zaptat kdy bude ten turnaj fanoušků jestli jsem to neprošvihnul???
 
 
Jean1
 
Jean1
23.06.2018, 17:22   |    Reagovat  
 
 
Reakce na kouk: Tak problém ne/trenér je "zdárně" ne/vyř...
Kouku nestraš! Smajlík
 
 
kouk
 
kouk
23.06.2018, 16:30   |    Reagovat  
 
 
Tak problém ne/trenér je "zdárně" ne/vyřešen...to si už můžeme definitivně odškrtnout...no a co nám nyní ještě zbývá???...nějaké to vhodné doplnění mužstva...někde jsem slyšel...že je prý volný Jiránek s Kušnírem???...takže že by???...jinak pro majitele nových permanentek jedna dobře míněná rada...KOUKněte raději jestli náhodou nejsou loňské...
 
 
Kolomajzna
 
Kolomajzna
23.06.2018, 16:16   |    Reagovat  
 
 
Reakce na Šternberák: S tím Dskem to bude kauf... Člověk...
Ted jeste aby si Drsek vybral jako asistenta Hynka a bude vymalovano... Smajlík
 
 
Jean1
 
Jean1
23.06.2018, 16:04   |    Reagovat  
 
 
Ví někdo kam zmizel Martin Chlumecký!! Na soupisce totiž není.
 
 
Šternberák
 
Šternberák
23.06.2018, 15:31   |    Reagovat  
 
 
S tím Dskem to bude kauf... Člověk očekával změnu, že konečně přijde někdo, kdo dá mužstvu impuls. Napřed je pompézně odvolají a pak je najmenují zase zpět. To je fakt *****. Tudíž jenom udržovací sezóna... Drsek byl členem realizačního týmu a jak to vypadalo. Když neuměl nic kloudného Hynkovi poradit, co můžeme od něho očekávat...?
 
 
šternberák
 
šternberák
23.06.2018, 10:33   |    Reagovat  
 
 
Reakce na az_naprsi: Diky za odkaz. Pan Paukner je oprav...
S tím lze souhlasit, jinej by se na tento hrubě prodělečný podnik dávno vybodnul. Díky, sice posledni dobou jen za holomajznu, ale alespoň prvoligovou. Škoda, že do Dukly nechce nikdo investovat a udělat z ní mužstvo alespoň na průměrné ligové úrovni.
 
 
Šternberák
 
Šternberák
23.06.2018, 10:28   |    Reagovat  
 
 
Tudíž to vypadá, že naděje na zásadní oživení pomalu zhasínají a vrátíme se i v příští sezóně do zaběhlého stereotypu udržování Dukly při životě. Tj. nekoukatelný fotbal, mizerné výsledky, minimální návštěvy a na závěr, a to v tom lepším případě, baráž o záchranu. Ach jo...
 
 
Karel.m
 
Karel.m
22.06.2018, 22:32   |    Reagovat  
 
 
Reakce na az_naprsi: Diky za odkaz. Pan Paukner je oprav...
Naprostý souhlas.... Panu Puknerovi můžeme jen děkovat, že Dukla hraje 1.ligu a navíc se snaží ji zachránit (prodat) tak aby to mělo význam a smysl, nejen ji někomu prostě předat za nějaký peníz... Jako vděk, bychom měli být trpělivý a podporovat, ať se děje cokoliv... Ať žije Dukla
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
22.06.2018, 22:01   |    Reagovat  
 
 
Reakce na Maxíček: „S jednou velkou arabskou firmou jsem...
Diky za odkaz. Pan Paukner je opravdova legenda nove Dukly a patri mu velike podekovani, ar uz to dopadne jakkoli. Drzim palce jemu nam a cele Duklacke rodine!!!!
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:
  • Do diskuzního fóra mohou přispívat registrovaní i neregistrovaní uživatelé
  • Uživatelé nesou odpovědnost za své příspěvky a souhlasí s jejich zveřejněním a archivací.
  • Uživatelé nesmí používat vulgární výrazy, urážky a ani vyhrožovat násilím nebo se jinak nevhodně vyjadřovat.
  • Uživatelé nesmí šířit spam ani propagovat komerční aktivity bez svolení klubu.
  • Uživatelé nesmí zveřejňovat soukromé údaje jiných osob, jako jsou například adresy a telefonní čísla
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo mazat příspěvky porušující tato pravidla nebo příspěvky bez věcné souvislosti s tématem.
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo ve výjimečných případech odepřít přístup do diskusí, zejména při opakovaném porušování těchto pravidel (a to jak registrovaným, tak neregistrovaným uživatelům)
 
 

Fotogalerie


Partneři klubu