FANSHOP

Diskuzní fórum

 
 
Přihlášení do diskusního fóra

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
asi_tak
 
asi_tak
19.05.2022, 19:03      Reagovat  
 
 
Reakce na wrip: Táto čekateli, vítej doma....
a nebo : už je to uděláno, už je to hotovo .
 
 
wrip
 
wrip
19.05.2022, 17:52      Reagovat  
 
 
Táto čekateli, vítej doma.
 
 
Miroslav53
 
Miroslav53
18.05.2022, 15:59      Reagovat  
 
 
Myslím, že největším problémem současné Dukly je nenáročnost a nevyvozování osobní zodpovědnosti. Je to takové zasmrádlé prostředí, které vyhovuje všem funkcionářům, trenérům i hráčům (myslím A mužstvo mužů). Vždyť kdo by nebral rád peníze téměř za nic ! Pan majitel by za své peníze (i když jich dává méně, ale nemusel by také dávat v dnešní těžké době žádné) měl vyžadovat odpovídající výkony a výsledky. Od hráčů, trenérů, funkcionářů. Není to nic nového ani objevného, už to leckde úspěšně fungovalo v minulosti (Liberec, Jablonec). Základní plat minimální, prémie jen za body, jasně stanovený cíl pro sezonu a předem daná pravidla. Komu se to nelíbí a nechce náročně pracovat, může jít. A pokud se nepodaří ani s tímto systémem uspět, tak by asi bylo lepší A - mužstvo mužů zrušit a přestat dělat ostudu slavné značce Dukla Praha. A vychovávat jen mládež pro ostatní kluby, které si své jméno stále ještě drží a nemusí se za ně stydět.
 
 
Many21
 
Many21
17.05.2022, 22:48      Reagovat  
 
 
Když jsme u naší mládežnické akademie, tak naše U15 hraje v sobotu důležitý zápas s Ústím nad Labe. Vítěz si v podstatě zajistí postup do baráže o nejvyšší soutěž této věkové kategorie. Výkop 10:15 hřiště Ruzyně!!!
 
 
českobroďák
 
českobroďák
17.05.2022, 15:49      Reagovat  
 
 
Přátelé dukláci,zveřejním tady prosbu,se kterou se na mě dnes obrátil trenér naší "devatenáctky"Tomáš Kulvajt.Jménem svým a svého mužstva nás žádá o podporu v následujícím kole České ligy dorostu,ve které Dukla drží první příčku a má našlápnuto k velkému úspěchu pro naše barvy-k postupu do 1.dorostenecké ligy!Kluci hrají tuto neděli 22.května od 10.15 svůj domácí zápas se čtvrtými Teplicemi na hřišti v Praze-Suchdole,pár minut cesty od Julisky.Kdo můžete,prosím,doražte povzbudit naše dorostence a spravit si chuť po neslané nemastné sezoně A mužstva.Tomáš Kulvajt i hráči předem děkují a těší se na co nejhlasitější podporu.DUKLA DO TOHO!!!
 
 
Zdeněk1
 
Zdeněk1
16.05.2022, 13:25      Reagovat  
 
 
To se snad ani nedá komentovat!!
odkaz
 
 
Zdeněk1
 
Zdeněk1
16.05.2022, 13:23      Reagovat  
 
 
Reakce na Šternberák: Zrušte to!!!...
Už tolik nepij... Smajlík
 
 
martinstep
 
martinstep
16.05.2022, 08:59      Reagovat  
 
 
Co napsat, jak zhodnotit sezónu??? Jediný co je jistý, že mi nevyšel ani jeden můj tip na výsledek utkání a z mého pohledu progres ve své výkonosti předvedli snad jen Kim (Bin), Konan, snad i ten Adediran (pro zranění vůbec nehrál) a pak v rámci klubu junioři Hrubeš, Štefan, Matoušek, Jeřábek.
Nyní je jisté vyřešit ještě dvě důležité otázky a to jak dopadne dorost U19, zdali postoupí (pozn. v neděli 22.5. od 10:15 hrají s druhými Teplicemi o postup) a pak kdo nás bude trénovat??? Sázejte s kurzy na kandidáty??? Rada 2,5:1 - Kováč 3,5:1 - Hejkal 5:1 - Drsek 10:1 - Řepka 25.1 - Majer 30:1 - někdo jiný 100:1 Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
Kolomajzna
 
Kolomajzna
15.05.2022, 15:12      Reagovat  
 
 
Snad prijde trener, ktery si prosadi prichod i nejakych svych koňů. Sbiranim Skopcu apod. se kadr budovat neda. Pocitam, ze se Bogas po Dukle prosadi v jinem tymy a potahne ho, tak jak to ted dela Drsek ci Skuhravy...
 
 
Čany
 
Čany
15.05.2022, 14:14      Reagovat  
 
 
Pilný pryč,aleluja! Smajlík Ted ještě sáhnout pořádně do kádru,co se šel včera bavit do Kozičky po uspešné sezoně... Smajlík
 
 
wrip
 
wrip
15.05.2022, 11:52      Reagovat  
 
 
Tak teď už jenom doufám, že se trenérské námluvy které proběhly při posledním domácím zápase povedly a pozápasové úsměvy aktérů těch námluv jsou příslibem do příští sezóny.
 
 
kouk
 
kouk
14.05.2022, 21:30      Reagovat  
 
 
Tak dobojováno jest...no nevím jestli v našem případě skutečně dobojováno...říkejme tedy raději dohráno...zaostat za Brnem o 30 bodů je už vážně na pováženou...navíc celkové pasivní skóre...a další a další "drobnosti" k tomu...marně hledám nějaké pozitivum...bohužel se obávám...že žádné zlepšení nepřijde ani před novou sezonou...a budeme to takto stále dál a dál "pytlíkovat"...
Škoda...a myslím to zcela vážně...že dnes Vyškov neproměnil vše co mohl...to mohlo být jediné správné a objektivní "razítko" za touto sezonou...takto jsme opět schovaní za nějakou prapodivnou remízou...a to je špatně...
 
 
Šternberák
 
Šternberák
14.05.2022, 20:15      Reagovat  
 
 
Zrušte to!!!
 
 
asi_tak
 
asi_tak
14.05.2022, 19:49      Reagovat  
 
 
Tak a je konec. Chtělo by se napsat, zaplať pánbůh.Sen ,který jsem začal snít v létě minulého roku , a který se po šestém kole změnil v hrůznou noční můru , je pryč. Hned od zítřka začnu snít sen nový: že na lavičku usedne trenér,který nejen že fotbalu rozumí,ale je pro něj to nejdůležitější.Pan předseda,přestane psát svoje Myšlenky !! a zamyslí se nad svojí funkcí,pro kterou je předseda .Páni ředitelé budou skuteční ředitelé s veškerou pravomocí a zodpovědností . Nebudou přivádět do týmu jen hráče o které již nikdo nestojí. A pan majitel v tom snu si určitě uvědomí,že postavit první patro je hezké,ale každý chalupník na vesnici mu poví,že pokud jej nezastřeší je to nanic . Bude to krásný sen . Na konci července v realitě na Julisce nashledanou.
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
14.05.2022, 19:28      Reagovat  
 
 
Mě už se to ani nechce komentovat. Zoufalství..🥴
 
 
krnovjan
 
krnovjan
14.05.2022, 19:25      Reagovat  
 
 
Seberte se a vypadněte, počínaje trenérama i hráčema...ttohle nemá smysl...remízovat s Vyškovem a dostat v zápase 5 krát tyč nebo břevno...to si děláte p.del, ne???
Zoufalci, zoufalí, už mě přestáváte bavit, všichni do jednoho...
 
 
Herschel88
 
Herschel88
13.05.2022, 13:33      Reagovat  
 
 
... a možná přijde i kouzelník.
 
 
Zdeněk1
 
Zdeněk1
13.05.2022, 13:04      Reagovat  
 
 
Tak už nám snad časem pomůže tvrdá příprava hráčů do dalšího ročníku. Snad přijde nějaký kvalitní a hlavně náročný trenér. Pořadí v tabulce je zklamáním. Opava mne také překvapuje, otázkou je, jestli jí nedojdou finance.
Trochu mne nepotěšily špinavé sedačky na posledním zápase. Pokud by byly tři body, tak by mi to ale nevadilo ... Smajlík
 
 
Herschel88
 
Herschel88
13.05.2022, 11:33      Reagovat  
 
 
Reakce na wrip: Ano, chytal. A skvěle....
Jak jinak... Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
wrip
 
wrip
13.05.2022, 09:27      Reagovat  
 
 
Reakce na Herschel88: Já ani nevěděl,že se včera hrálo.A...
Ano, chytal. A skvěle.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:
  • Do diskuzního fóra mohou přispívat registrovaní i neregistrovaní uživatelé
  • Uživatelé nesou odpovědnost za své příspěvky a souhlasí s jejich zveřejněním a archivací.
  • Uživatelé nesmí používat vulgární výrazy, urážky a ani vyhrožovat násilím nebo se jinak nevhodně vyjadřovat.
  • Uživatelé nesmí šířit spam ani propagovat komerční aktivity bez svolení klubu.
  • Uživatelé nesmí zveřejňovat soukromé údaje jiných osob, jako jsou například adresy a telefonní čísla
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo mazat příspěvky porušující tato pravidla nebo příspěvky bez věcné souvislosti s tématem.
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo ve výjimečných případech odepřít přístup do diskusí, zejména při opakovaném porušování těchto pravidel (a to jak registrovaným, tak neregistrovaným uživatelům)
 
 

Fotogalerie


Partneři klubu