PORTRÉTY Z JULISKYJán Ďurica
    FANSHOP

Diskuzní fórum

 
 
Přihlášení do diskusního fóra

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
Zdeněk1
 
Zdeněk1
18.04.2019, 10:55      Reagovat  
 
 
Musíme si vzít za své "jeden za všechny, všichni za jednoho". Teď myslím hlavně hráče. Proti nám budou ale stát minimálně tři útoční mušketýři. Karviná hraje na Spartě, takže je možné vše. Bude to náročné, ale ne nemožné. Komu vyjde protiútok, ten vyhraje. Musíme také zrychlit pohyb a zlepšit střelbu. Zvu všechny naše fanoušky, aby nám přišli pomoci. Hlavně hlasivkami. V Jablonci rozhodla jedna chyba, asi několika hráčů. Už by se to nemělo opakovat. Celkové zlepšení hry některých našich borců je vidět, takže šance stále je.
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
17.04.2019, 18:33      Reagovat  
 
 
Reakce na kouk: Tak já tedy ještě chvíli zůstanu v (ne)k...
a to zas ne! V klidu myslím v Dukle nemůže být nikdo, ani hráči, ani realizační tým, ani vedení a ani fanoušci! Jen říkám, že na celkové hodnocení ještě pár kol zbývá..
 
 
kouk
 
kouk
17.04.2019, 13:06      Reagovat  
 
 
Reakce na az_naprsi: kamo, jeste s tim pockej, na celkov...
Tak já tedy ještě chvíli zůstanu v (ne)klidu...každopádně platí to...co jsem zde řekl nedávno...nadstavba má pro nás smysl pouze v tom případě...pokud jsou mezi týmy minimální bodové rozdíly...bohužel ty "nůžky" jsou už rozevřené docela dost...a to ještě není konec základní části...
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
16.04.2019, 18:59      Reagovat  
 
 
Reakce na kouk: Ale nyní už vážně...naše záchrana je v t...
kamo, jeste s tim pockej, na celkove hodnoceni bude casu dost...
 
 
bila_WRana
 
bila_WRana
16.04.2019, 14:13      Reagovat  
 
 
Reakce na kouk: No a co s tím Radou???...tady je každá r...
Zápas jsem neviděl, ale v hodnocení dostal Filip Rada šestku, tedy dobrý výkon. Víc dostal jen Gonzales a to 8, výborný. Ta hodnocení jsou většinou OK.

 
 
kouk
 
kouk
15.04.2019, 23:09      Reagovat  
 
 
No a co s tím Radou???...tady je každá rada drahá...poraďte...mám si taky k němu něco napsat jen sám za sebe a nebo tady přímo zareagovat na některé zdejší již napsané příspěvky???...uvidíme...do zítra si to rozmyslím...
 
 
kouk
 
kouk
15.04.2019, 22:59      Reagovat  
 
 
No a co se dělo včera na Střelnici???...Jablonec si z nás sice střelnici neudělal...ale i kdyby...tak co???...bez bodu jsme tak či tak...a tak nás nakonec paradoxně sestřelil "střelec"...který dá branku jednou za 150 let...i tato skutečnost přesně vypovídá o tom našem letošním totálním zmaru...
 
 
kouk
 
kouk
15.04.2019, 22:53      Reagovat  
 
 
Aby toho nebylo málo...tak nám ještě do toho všeho "utekl" Raspo...pevně věřím v důvody oficiálně zveřejněné...ale na druhou stranu taky vím...že "papír" snese v podstatě vše...
 
 
kouk
 
kouk
15.04.2019, 22:45      Reagovat  
 
 
Ale nyní už vážně...naše záchrana je v teoretické rovině malá...v praxi bohužel ještě menší...a tak možná nastal čas bilancování...Dukla přeci jenom několik rekordů v držení má...myšleno tuto sezónu...těch pozitivních je samozřejmě podstatně méně...jako např. vstřelený první gól celého ročníku 18/19...tuším že tomu tak je i v případě prvního vstřeleného gólu jarní části...no a nyní výčet těch negativ...ten píšu ovšem bez záruky...když tak mě opravte...nejdelší série bez vítězství...nejvíce obdržených vlastních gólů...nejvíce červených karet po sobě jdoucích...nejvíce žlutých karet u jednotlivce...myslím si už jen toto jasně naznačuje...že prostě s Duklou to jde od desíti k pěti...píše se mi to velmi těžce...ale nač si něco nalhávat???...nikdy jsem to nedělal a ani to nikdy dělat nebudu...restart týmu po příchodu Skuhravého sice nastal...ale bohužel měl jepičí život...o nějaké Dukle jako znovu letící raketě směrem k výšinám snad ani nemá cenu mluvit...atd...atd...
 
 
kouk
 
kouk
15.04.2019, 22:27      Reagovat  
 
 
Kdepak Našrot a jeho "červená a žlutá...barvy tradiční"...je tu nová verze od skupiny Naprášky..."červená...naše barva tradiční"...aneb jak by řekla Ilona Csáková "Zavři oči když se červenám"...
 
 
wrip
 
wrip
15.04.2019, 19:48      Reagovat  
 
 
Reakce na 38Tomasta: Rudo ,ze neco chytl..od toho tam je...
Jirko, píšeš nepravdu. V momentě přihrávky Doumbi obsazenej nebyl. To, že se nepohnul pro míč, je věc jiná. Podívej se na video.
 
 
Herschel88
 
Herschel88
15.04.2019, 19:13      Reagovat  
 
 
Je to marný.... Když už se dostane Dukla do vedení,tak si brankář začne hrát na fotbalistu.Kolikrát už?
 
 
38Tomasta
 
38Tomasta
15.04.2019, 19:08      Reagovat  
 
 
Reakce na wrip: Tak tedy teď chvíli i já. Tradičně se t...
Rudo ,ze neco chytl..od toho tam je ne??...a neni nic jednodussiho nez kopnout balon do ochozu nez na obsazeneho hrace.. Smajlík
 
 
wrip
 
wrip
15.04.2019, 18:57      Reagovat  
 
 
A teď ještě k Matúšovi a k tomu, že ho Rada "vyštípal".
Před vypuštěním takového blábolu a podobných, si příště ověřte jestli snad Matúš nejel ze zdravotních důvodů. V jeho situaci by jste taky byli rádi, že jet nemusíte. Zdraví především. Ale k tomu, aby se "hnusně plivlo" na Radiče je to docela dobrá záminka, co? No, hlavně že se leckterým z vás ulevilo.
 
 
wrip
 
wrip
15.04.2019, 18:49      Reagovat  
 
 
Tak tedy teď chvíli i já.
Tradičně se tady bere na paškál Filip Rada. Jistě, teď je každý z vás generál a každý by jste to odehrál líp jak on. Teď kdekdo mluví o riziku. Ale podívali jste se, kde při té rozehrávce a při napadání Radiče stál ten náš bek? Proč "neroztáhl" hřiště? Nechal za sebou toho útočníka a nedal Radičovi jinou šanci než to rozehrát jak to rozehrál. Přihrávka šla na Doumbiu a ten čekal, až k němu ten balón přijde. Kdyby se podíval doleva doprava, musel vidět, že bude napadán. Upozornil ho někdo tradičním "záda!"? Nemyslím si.
Takže ... příčinu toho, že to nakonec skončilo jak skončilo, vidím v nedostatku pohybu našeho beka (našich beků), kteří to hřiště neroztáhli a napadajícím hráčům soupeře maximálně ulehčili jejich práci. Za to ale rada skutečně nemůže.
A druhá branka? To fakt zase chcete "házet" na Filipa? Podívejte se, co všechno předcházelo tomu gólu. Nejdřív se jeden z našich hráčů „umně“ vyhne míči, nechá se obehrát a pak se jenom kouká. Když vidí, že je zle, tak jde proti Hϋbschmanovi, ale zase nedůrazně. Zastaví se dva kroky od něho, vidí, že si to chystá na střelu, ale nechá ho to dohrát. No a před Radou se tak "motají" čtyři hráči, přes které nemůže nic kloudně vidět. Nikdo do toho balónu nohu nevloží. Co víc si může střílející hráč přát, než když ho soupeř nenapadá, když nikdo jeho střelu neblokuje? Tak se zase otírejte o Radu.
Zaregistrovali jste, že nás v hned v začátku zápasu dvakrát podržel a potom několikrát i v dalším průběhu zápasu? Zaregistrovali ... ale jaksi se některým z vás nehodí tohle veřejně přiznat. Raději si budete hledat obětního beránka. Vy snad nakonec budete jeho vinit i za to, že se na jabloneckou branku vystřelilo za celý zápas jenom jednou.
 
 
krnovjan
 
krnovjan
15.04.2019, 18:36      Reagovat  
 
 
Reakce na martinstep: DUKLO konečně povstaň a začni bojo...
Jsi blázen?:-)
 
 
Herschel88
 
Herschel88
15.04.2019, 17:34      Reagovat  
 
 
Tvl nechcete ještě hrát o poháry? Podívejte se na herní projev Karviný a srovnejte to s náma...už nepište nesmysly.
 
 
martinstep
 
martinstep
15.04.2019, 17:15      Reagovat  
 
 
DUKLO konečně povstaň a začni bojovat Smajlík
Teď už nám nic jiného než uhrát 6 bodů nezbývá. Pak bych věřil, že v nadstavbě máme šanci uhrát minimálně 10 bodů. Pro přímý nesestup si myslím že budeme muset uhrát alespoň 33 bodů celkem, což znamená ještě 14!!! slovy čtrnáct bodů a to je reálné Smajlík i bez Raspopoviče ???
 
 
Jean1
 
Jean1
15.04.2019, 11:25      Reagovat  
 
 
Reakce na krnovjan: Ani nevíš, jak bych si přál, aby jsi...
Přesně tak .Nemáme žádnou šanci. Tenhle tým s timto trenérem nemá v lize co dělat. Musíme jen doufat že se najde nějaký trenér,který zase Duklu zvedne!
 
 
bila_WRana
 
bila_WRana
15.04.2019, 11:16      Reagovat  
 
 
Reakce na krnovjan: Ani nevíš, jak bych si přál, aby jsi...
Ale no jo, asi máš pravdu. U mě je asi přání otcem myšlenky :-). Ale naděje umírá poslední - takže budu věřit dál :-)
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:
  • Do diskuzního fóra mohou přispívat registrovaní i neregistrovaní uživatelé
  • Uživatelé nesou odpovědnost za své příspěvky a souhlasí s jejich zveřejněním a archivací.
  • Uživatelé nesmí používat vulgární výrazy, urážky a ani vyhrožovat násilím nebo se jinak nevhodně vyjadřovat.
  • Uživatelé nesmí šířit spam ani propagovat komerční aktivity bez svolení klubu.
  • Uživatelé nesmí zveřejňovat soukromé údaje jiných osob, jako jsou například adresy a telefonní čísla
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo mazat příspěvky porušující tato pravidla nebo příspěvky bez věcné souvislosti s tématem.
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo ve výjimečných případech odepřít přístup do diskusí, zejména při opakovaném porušování těchto pravidel (a to jak registrovaným, tak neregistrovaným uživatelům)
 
 

Fotogalerie


Partneři klubu