PORTRÉTY Z JULISKYMohamed Doumbia
    FANSHOP

Diskuzní fórum

 
 
Přihlášení do diskusního fóra

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
martinstep
 
martinstep
29.03.2020, 17:50      Reagovat  
 
 
Co je psáno níže s tím souhlasím, buď dohrát dle nastavených pravidel, nebo anulovat.
Každopádně všechny amaterské soutěže bych už teď anuloval, stejně jako na Slovensku. Jako aktivní fotbalista pralesu na Praze Západ, stejně nebudu hlavně čas si jít zahrát a hlavně hrát bez diváků ??? když můj tým zrovna táhne!!! Smajlík
Přesto všechno bych si nakonec dovedl představit obě naše ligy dohrát bez diváků, hlavně kvůli nám fandům, aby jsme se trochu udrželi v zaběhlých volnočasových aktivitách. A kdyby nic, tak by se mohli hrát alespoň karanténí krajské poháry......pohár o pražského Josefa Smajlík . Závěrem si dovolím trochu zafilosofovat, po návratu do zaběhlých kolejí našich životů, očekávám částečný rozpad EU, národní znárodňování strategických podniků, obnovy vojenských odvodů (branecká povinnost je stále aktivní!) a jak již nastiňoval náš ředitel Dukly p.Vandas, oddíly DUKLY budou opět sloužit ku prospěchu národní sportovní prosperity. Ať žije DUKLA a pokud si v rámci karantény již povídáte s nábytkem či jinými věcmi kolem vás, nezoufejte, může být i hůř a to nastane, až vám ty konkrétní věci začnou odpovídat!!! Smajlík Zachovejte paniku a věrnost DUKLE Smajlík
 
 
zdenek1
 
zdenek1
28.03.2020, 19:55      Reagovat  
 
 
Předseda Ligové fotbalové asociace Dušan Svoboda udělá vše pro to, aby se dohrála prvoligová sezona, kterou přerušila pandemie nového koronaviru. Chce to podle něj i většina klubů. Počítá s tím, že se soutěž asi bude muset dohrát bez diváků. Zrušení nadstavbové části vylučuje, liga by podle něj ztratila regulérnost. Pokud by se soutěž nemohla dohrát, Svoboda nevidí jinou možnost než ji anulovat a nevyhlásit mistra ani sestupující a postupující týmy.
 
 
kouk
 
kouk
27.03.2020, 20:56      Reagovat  
 
 
Reakce na martinstep: Duklo, dukjlácí jak žijete? Já jak...
Džegr taky kňoural o uzavření extraligy...bohudík mu to neprošlo...jestli projde Starkovi anulování letošního ročníku Fortuna ligy je v tuto chvíli zatím ve hvězdách...každopádně já bych si taky přál...aby se nakonec hrálo a někdy dohrálo...a to bez ohledu na to...kdo sestoupí a kdo postoupí...prostě chybí mi sport jako takový...není co chválit...není na co nadávat...prostě není na co KOUKat...atd...
 
 
zdeněk1
 
zdeněk1
27.03.2020, 19:16      Reagovat  
 
 
Přeji všem duklákům, aby vše dobře dopadlo, hlavně nechodit mezi lidi.
Odkaz na potřebnou věc.
odkaz
 
 
kouk
 
kouk
27.03.2020, 19:12      Reagovat  
 
 
Tak ta mrcha virusová dostihla už i našeho Láďu Vízka...holt lízaný mariáš není žádná pr..l...každopádně přeji brzké uzdravení...a během karantény se naučit míchat a mastit karty v rukavicích...
 
 
Dukelak
 
Dukelak
27.03.2020, 12:35      Reagovat  
 
 
No letošní ročník bude nejspíš anulovan. Takže tím pádem trenérem v novem ročníku zůstane nadále pan Skuhravý. Hurá!
 
 
Já.
 
Já.
27.03.2020, 11:37      Reagovat  
 
 
Reakce na martinstep: Duklo, dukjlácí jak žijete? Já jak...
Žádné dohrávání! Anuloval bych - karanténně - dva ročníky zpátky. A že nařízené roušky asi brání i diskusi tady, mne překvapilo.
 
 
martinstep
 
martinstep
26.03.2020, 15:06      Reagovat  
 
 
Duklo, dukjlácí jak žijete? Já jako pracující rodič školáků vůbec nestíhám. Doma frčí dopoledne vyučování a na Duklu kouknu občas. Bohužel osobně si myslím, že letošní ročník už na jaře nebude pokračovat a jsem zvědav co naši páni na svazu vymyslí. Pokud to půjde, tak bych soutěžní sezónu buď celou anuloval = Starka se zachrání!!! a nebo spíše dohrál v nastaveném formátu i za cenu, že by nahradila podzimní část příští sezóny.
Či jinak to vidíte? Hlavně aby DUKLA přežila, DUKLA furt Smajlík
 
 
Kolomajzna
 
Kolomajzna
25.03.2020, 18:34      Reagovat  
 
 
Turnaj fanousku se, dle ocekavani, opet presouva. Tentokrat na 1. 8. :(
 
 
Dukelak
 
Dukelak
25.03.2020, 17:10      Reagovat  
 
 
Reakce na wrip: Jak já bych té Spartě přál pořádnýho tre...
Já bych též Sparticce tohoto skvělého stratéga upřímně přál. Určitě by pan Rosický nelitoval stejně jako nelituje celá obec duklackych fanoušků že v Dukle nakonec zůstal a nezadržitelně ji vede k suverénnímu postupu do 1 ligy. Na tom že s panem Rosickým se scházel bez vědomí majitele nevidím nic špatného. On by se to brzy dozvěděl tak jako tak
 
 
wrip
 
wrip
25.03.2020, 09:41      Reagovat  
 
 
Jak já bych té Spartě přál pořádnýho trenéra. A byla od skvělého řešení už jenom malý kousek.
Jinak ale cítím z toho textu hrubou neloajalitu ke klubu, k majiteli. Telefonáty, dvě setkání za jejich zády? Dost husté.
 
 
kouk
 
kouk
24.03.2020, 21:17      Reagovat  
 
 
Hmm... odkaz
 
 
wrip
 
wrip
23.03.2020, 08:07      Reagovat  
 
 
Tady, na diskuzi, je "mrtvo". V této pochmurné době se nechce nikomu čeřit hladiny tichých (viď Vendo rybáři) vod.
Tak snad jeho (Já) počin a jím na 4D zveřejněná ročenka zaujme a snad se pár ohlasů tu, či tam objeví.
Osobně děkuji a smím-li, tak zvěstuju, že v mém případě není třeba ročenku mi zasílat poštou. I tato forma mi stačí a bude-li zlomená a projde-li tiskem, rád si ji převezmu někdy při domácím zápase. Šetřme … kolik že dělá v těchto dnech poštovné?
 
 
českobroďák
 
českobroďák
22.03.2020, 16:13      Reagovat  
 
 
Ročenka výborně zpracovaná,zajímavé a poučné počtení.Dík autorovi.
 
 
Já.
 
Já.
22.03.2020, 12:52      Reagovat  
 
 
V interní rubrice na webu 4D je Ročenka 2019 Dukla klubu.
 
 
Já.
 
Já.
16.03.2020, 08:10      Reagovat  
 
 
U Julisky a na ní nemám co a koho fotit, tak dnes ze sklepního depozita vyhrabu nějaké svázané ročníky Stadiónů a nafotím z nich něco na odkaz Přece to s tou k... v myslích neprohrajem. Prosím také o pochopení, že členské ročenky a průkazky Dukla klubu budu poštou rozesílat a osobně vydávat později. "Kdo si počká, ten se dočká."
 
 
martinstep
 
martinstep
15.03.2020, 22:57      Reagovat  
 
 
Dukláci držte se, hlavně ať to DUKLA přežije. Bohužel dle mých úvah bude tato pandemie trvat několik týdnů, minimálně do cca 15. května si od nejen fotbalu odpočineme. Snad se mýlím.
Každopádně u nás v letecké dopravě již máme nastavený provizorní provoz až do 20.září 2020 Smajlík
Pokud se sezóna dohraje, tak tipuji že již neprohrajeme Smajlík
 
 
Šternberák
 
Šternberák
15.03.2020, 12:46      Reagovat  
 
 
Reakce na Já.: Řekl bych, že spíš vznikne patová situace...
Ne většina z nás, ale určitě nikdo toto nezažil. Zimní sporty, hokej ale i halové soutěže (volejbal, házená, basket...) jsou buď už oficiálně zrušeny, nebo na 100 % zrušeny budou a nedohrají se. V případě fotbalu jsem ještě optimista, od května by se to mohlo dohrávat. Euro bude zrušeno a tak by se mohlo hrát až do konce června a 1. liga třeba i bez nadstavby. Trénovat snad zatím můžou, víc jak 30 jich na hřišti být při tréninku nemusí.
 
 
Já.
 
Já.
14.03.2020, 08:31      Reagovat  
 
 
Reakce na az_naprsi: tvuj nazor, neberu ti ho. jihlava ...
Řekl bych, že spíš vznikne patová situace fotbalových a dalších sportovních soutěží, a že se nedohrají a skončí současnými tabulkami. Dohrát jaro na podzim by bylo zvláštní. Jsem také v očekávání, co zbude z deníku Sport a jak dopadnou další sportovní časopisy. O fanoušcích a sportovcích nemluvě. Většina z nás takovou situaci zažívá poprvé.
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
13.03.2020, 07:31      Reagovat  
 
 
tvuj nazor, neberu ti ho.
jihlava suveren doma, ale venku hrat neumi, v tabulce je az osma... proto si myslim, ze ji porazime.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:
  • Do diskuzního fóra mohou přispívat registrovaní i neregistrovaní uživatelé
  • Uživatelé nesou odpovědnost za své příspěvky a souhlasí s jejich zveřejněním a archivací.
  • Uživatelé nesmí používat vulgární výrazy, urážky a ani vyhrožovat násilím nebo se jinak nevhodně vyjadřovat.
  • Uživatelé nesmí šířit spam ani propagovat komerční aktivity bez svolení klubu.
  • Uživatelé nesmí zveřejňovat soukromé údaje jiných osob, jako jsou například adresy a telefonní čísla
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo mazat příspěvky porušující tato pravidla nebo příspěvky bez věcné souvislosti s tématem.
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo ve výjimečných případech odepřít přístup do diskusí, zejména při opakovaném porušování těchto pravidel (a to jak registrovaným, tak neregistrovaným uživatelům)
 
 

Fotogalerie


Partneři klubu