PORTRÉTY Z JULISKYDaniel Kotek
    FANSHOP

Fanoušci

Fanshop
Fanshop
Fanklub
Fanklub
Dukla TV
Dukla TV
Ke stažení
Ke stažení
Hlasatel
Hlasatel z Julisky
Ptejte se
Ptejte se
Newsletter
Newsletter
Fotogalerie
Fotogalerie
Diskusní fórum
Diskusní fórum

Dukla skončila druhá na turnaji fanoušků ve Vrbičanech

středa 26. 9. 2018 | Redakce

logoV sobotu 15. září se ve Vrbičanech u Slaného konal 5. ročník místního Vrba Cupu a poprvé v její historii se turnaje zúčastnili i zástupci naší Dukly. Tým byl poskládán výhradně z fanoušků, kteří ve větší či menší míře chodí aktivně povzbuzovat Duklu na domácí i venkovní zápasy. Ti nakonec na turnaji skončili na druhém místě.


Konečně normální výjezd!

úterý 15. 5. 2018 | Redakce

logoJediný „normální“ výjezd nás letos na jaře čeká až v předposledním kole, kdy jedeme do blízké Mladé Boleslavi. Tímto zveme fanoušky, aby s námi vyrazili fandit!


První a daleký jarní výjezd

pondělí 12. 2. 2018 | Redakce

logoMilí přátelé, už je to tady! Snad jste se stihli přiměřeně zimně vyblbnout, zasněžené kopce a pláně si navíc můžete připomínat aktuálními obrázky z daleké Koreje, a už se nám do kalendáře vrací i fotbalová liga. Nás tak čeká dlouhý výlet na Letnou – tedy nikoli pár zastávek tramvají, ale po D1 až do Baťova města.


Poslední mimopražský výjezd roku 2017 – Brno!

pondělí 23. 10. 2017 | Redakce

logoFanoušky Dukly čeká poslední podzimní výjezd za hranice hlavního města. Užijte si ho i vy! V den státního svátku v sobotu 28. října od 17.00 hodin bude hrát Dukla proti Zbrojovce Brno.


Po pauze naposledy na sever

pondělí 9. 10. 2017 | Redakce

logoPo reprezentační přestávce pokračuje běžný fotbalový ligový život a žlutovínové barvy přivede na letošní poslední výjezd severním směrem, tentokrát do Liberce. Tam se U Nisy potkáme s místní modrou ekipou.


Zavoní nám Haná bodově?

pondělí 18. 9. 2017 | Redakce

logoDalší stránky
123456>>
 

Fotogalerie


Partneři klubu