PORTRÉTY Z JULISKYRadek Havala

Diskusní fórum

Konečně normální výjezd!

úterý 15. 5. 2018 | Redakce

logoJediný „normální“ výjezd nás letos na jaře čeká až v předposledním kole, kdy jedeme do blízké Mladé Boleslavi. Tímto zveme fanoušky, aby s námi vyrazili fandit!

První a daleký jarní výjezd

pondělí 12. 2. 2018 | Redakce

logoMilí přátelé, už je to tady! Snad jste se stihli přiměřeně zimně vyblbnout, zasněžené kopce a pláně si navíc můžete připomínat aktuálními obrázky z daleké Koreje, a už se nám do kalendáře vrací i fotbalová liga. Nás tak čeká dlouhý výlet na Letnou – tedy nikoli pár zastávek tramvají, ale po D1 až do Baťova města.

Poslední mimopražský výjezd roku 2017 – Brno!

pondělí 23. 10. 2017 | Redakce

logoFanoušky Dukly čeká poslední podzimní výjezd za hranice hlavního města. Užijte si ho i vy! V den státního svátku v sobotu 28. října od 17.00 hodin bude hrát Dukla proti Zbrojovce Brno.

Po pauze naposledy na sever

pondělí 9. 10. 2017 | Redakce

logoPo reprezentační přestávce pokračuje běžný fotbalový ligový život a žlutovínové barvy přivede na letošní poslední výjezd severním směrem, tentokrát do Liberce. Tam se U Nisy potkáme s místní modrou ekipou.

Zavoní nám Haná bodově?

pondělí 18. 9. 2017 | Redakce