• A-tým

• 29.06.2022

Ze Sparty přichází brankář Jan Čtvrtečka

Dalším novým hráčem Dukly je mladý brankář Jan Čtvrtečka. V klubu bude na jednoletém hostování.

„Post golmana byl jeden z těch, který nás trápil. Filip Rada postupně přechází na post trenéra brankářů a my jsme hledali hráče, který se popere o to, aby ho jako jedničku nahradil. Nakonec padlo rozhodnutí na Jana Čtvrtečku. Věřím, že brankář, který je ze Sparty a má nějaké zkušenosti i z první ligy, nám pomůže a místo na postu golmana zacelí,“ říká sportovní ředitel Josef Jinoch.

Jan Čtvrtečka je sice hráčem Sparty, poslední dvě sezóny ale působil na hostování v Teplicích a předtím také v Ružomberku a Vlašimi. V uplynulém ročníku se v Teplicích nedostával pravidelně do hry, a proto je rád za novou příležitost.

„V posledních sezónách jsem nebyl tolik herně vytížený, na Dukle bych ale mohl dostat více prostoru. Zvažoval jsem i jiné varianty. Dukla je ale klub který patří do první ligy a má výborné zázemí,“ dodal brankář.

Janovi přejeme všechno nejlepší, ať se mu v Dukle daří!