• WU19

• 13.01.2019

WU18: Modelové utkání vyšlo lépe oranžovým

V neděli 13. ledna 2019 se po obědě sešly dorostenky k modelovému utkání, které odehrály hráčky mezi sebou. Kádr doplnilo několik starších žákyň a všechny přítomné se rozdělily do dvou týmů – modrého a oranžového. Druhý jmenovaný tým byl úspěšnější a po konečném výsledku 8:2 zvítězil.

WU18 modrá – WU18 oranžová 2:8 (0:6)

Sestava modrého týmu 1. poločas:
Žáková – Košatková, Slováčková, Filípková, Ryndzak, Nováková, Fominykh, Žilinská, Zvolánková, Pařízková, Zemanová, Bačkovská

Sestava oranžového týmu 1.poločas:
Skoblíková – Bohatová, Votrubová, Marková, Sovány, Krůtová, Žočková, Senická, Bubáková, Fojtíková, Lišková, Kadlecová, Fedoryshyn, Majerová

Branky: 75. Krůtová, 88. Fominykh-9., 27. a 43. Lišková, 15. Senická, 35. Bubáková, 38. vlastní, 55. Fominykh, 83. Žočková

Hráčky se po prvním týdnu zimní přípravy sešly také o víkendu a čekal je první přípravný zápas, který se odehrál v rámci jednoho týmu. Na Julisce proběhlo rozdělení do barev a utkání mohlo začít. Zápas měl velmi kvalitní náboj a v jeho průběhu se trenéři snažili s hráčkami najít možná řešení a situace. Ve druhém poločase se hráčky mezi týmy začaly míchat. Utkání nakonec skončilo 8:2.

Jakub Kowolowski, trenér: „Jsem velmi rád, že jsme tento modelový zápas sehráli. Hráčky měly možnost ukázat, v jakém fotbalovém rozpoložení se nacházejí. K vidění byly vidět velmi zajímavé výkony. Zápas dosti napověděl, jak bude vypadat nominace na čtvrtek a poté o víkendu máme první ostřejší přípravné utkání s Bohemkou i Brnem.“